حوادث - به گزارش خراسان، ساعت ۱۱ صبح روز گذشته تلفن مرکز ۱۱۰ پليس مشهد به صدا درآمد و شهروندي از آن سوي خط به پليس گفت: مرد دو زنه اي کودک ۷ ماهه اش را در گورستان دفن کرده است.اما احتمال مي دهيم اين کودک بي گناه کشته شده باشد!
در پي دريافت اين خبر بلافاصله ماموران کلانتري کاظم آباد براي بررسي موضوع به محل اعلام شده توسط اين شهروند عزيمت کردند.

تحقيقات مقدماتي نشان مي داد که ساعاتي قبل، کودک ۷ ماهه اي به طور غيرقانوني در گورستان کال زرکش دفن شده است بنابراين با توجه به دفن مخفيانه کودک، ماموران انتظامي ماجرا را به قاضي ويژه قتل عمد اطلاع دادند. دقايقي بعد با صدور دستور نبش قبر از سوي قاضي موحدي راد، جسد کودک از سينه گور بيرون آورده شد. آثار کبودي و زخم هايي روي بدن کودک خودنمايي مي کرد که قاضي دستور انتقال جسد به پزشکي قانوني را صادر کرد تا با تعيين علت دقيق مرگ راز چگونگي مرگ اين کودک برملا شود.

از سوي ديگر ماموران کلانتري کاظم آباد در بررسي هاي قانوني خود پدر و مادر کودک را که در همان منطقه زندگي مي کردند شناسايي و دستگير کردند.مادر ۲۶ ساله کودک گفت: بچه ام در گهواره خوابيده بود که متوجه مرگ او شدم و با همسرم تماس گرفتم. مرد دو زنه هم در بازجويي ها عنوان کرد من همسر ديگري دارم و اين زن را صيغه کرده بودم شب گذشته حال کودکم بسيار مساعد بود و حتي بيماري نيز نداشت اما امروز صبح همسرم با من تماس گرفت و گفت: فرزندمان مرده است. جسد را داخل حمام منزل غسل داديم و کفن کرديم سپس آن را به گورستان بردم و با همکاري گورکن، گوري کنديم و جسد را دفن کرديم.

اين گزارش حاکي است: در پي اظهارات زوج جوان، مقام قضايي دستور دستگيري گورکن را نيز صادر کرد و بدين ترتيب ۳ متهم به خاطر دفن بدون مجوز و غيرقانوني جسد کودک بازداشت شدند تا پزشک قانوني علت مرگ وي را مشخص کند.