به گزارش جوان، ششم خردادماه امسال مأموران پليس آگاهي شهرستان نوشهر از كشف جسد مثله شده مردي در زمين*هاي كشاورزي با خبر و راهي محل شدند.مرد كشاورزي كه مأموران را با خبر كرده بود، گفت: امروز صبح براي آماده كردن زمين كشاورزي*ام به مزرعه آمدم. در حال شخم زدن زمين بودم كه چشمم به چمداني افتاد كه داخل زمين دفن شده بود. كنجكاو شدم بدانم داخل چمدان چه چيزي قرار دارد. وقتي در چمدان را به آرامي باز كردم، جسد تكه تكه شده*اي داخل آن ديدم. بعد هم وحشت زده پليس را با خبر كردم.گزارش پزشكي قانوني بعد از معاينه جسد نشان داد جسد مثله شده متعلق به مردي ميانسال است كه دو ماه از مرگ وي گذشته است. مأموران در نخستين گام براي شناسايي مقتول به بررسي پرونده*هاي افراد گمشده پرداختند كه به پرونده مرد ميانسالي به نام بهزاد برخورد كردند كه در تعطيلات فروردين ماه امسال خانواده*اش خبر ناپديد شدنش را گزارش داده بودند. همسر مرد گمشده بعد از حضور در پزشكي قانوني از روي بقاياي جسد و لباس*هاي به جامانده جسد، شوهرش را شناسايي كرد و گفت: هشتم فروردين**ماه بهزاد براي كاري از خانه بيرون رفت و ديگر بازنگشت و ما هم براي پيدا كردنش از پليس كمك خواستيم.با شناسايي مقتول، كارآگاهان تحقيقات گسترده*اي را براي راز گشايي قتل وي انجام دادند. تا اينكه متوجه شدند وي آخرين بار با يكي از دوستانش به نام پدرام قرار ملاقات داشته است. پدرام بعد از دستگيري در ادعايي گفت: مقتول از مدتي پيش معتاد به مواد مخدر شد و به دور از چشمان خانواده*اش در خانه پسر جواني به نام سيروس مواد مصرف مي*كرد.وي ادامه داد: هشتم فروردين ماه من و بهزاد به خانه سيروس رفتيم اما لحظاتي بعد من از آنجا خارج شدم و ديگر از بهزاد خبري نداشتم. پليس در بررسي*هاي خود دريافت سيروس قاچاقچي خرده*فروشي است كه خانه مجردي*اش پاتوق افراد خلافكار و معتاد است. بنابراين كارآگاهان سيروس را به عنوان مظنون اصلي در قتل بهزاد دستگير كردند.متهم در بازجويي*هاي اوليه قتل بهزاد را انكار كرد اما وقتي موبايل گرانقيمت مقتول را در خانه*اش كشف كردند، لب به اعتراف گشود و گفت: مدتي پيش مقتول معتاد به هروئين شد و براي مصرف مواد به خانه من رفت و آمد داشت. روز حادثه مقتول به همراه پدرام به خانه من آمدند اما دقايقي بعد پدرام رفت و من و بهزاد تنها شديم.وقتي چشمم به گوشي گرانقيمت و پول*هاي مقتول افتاد، وسوسه شدم تا آنها را سرقت كنم. به خاطر همين براي اجراي نقشه سرقتم، آن روز مواد بيشتري به بدن بهزاد تزريق كردم تا راحت*تر بتوانم اموالش را سرقت كنم.بعد از تزريق هروئين، ناگهان بهزاد حالش خراب شد و از هوش رفت. بهزاد نفس نمي*كشيد معلوم بود كه مرده است. ابتدا جسدش را داخل خانه*ام مخفي كردم تا در فرصت مناسب جسد را به بيرون انتقال دهم. سه شبانه روز با جسد زندگي كردم تا اينكه جسد متعفن شد.بوي بد جسد همه خانه را فرا گرفته بود و احتمال داشت دستم رو شود، براي همين جسد را به داخل حمام بردم و تكه تكه كردم تا راحت*تر به بيرون انتقال دهم. قسمت*هايي از جسد را داخل چمدان گذاشتم و بعد آن را در زمين*هاي كشاورزي اطراف شهر دفن كردم. سپس به خانه برگشتم و قسمت*هاي ديگر جسد را به جنگل بردم و داخل كانال آبي رها كردم.سرهنگ عظيمي، رئيس پليس آگاهي استان مازندران درباره اين خبر گفت: متهم در بازجويي*ها به قتل اعتراف كرد و براي تحقيقات بيشتر در اختيار كارآگاهان پليس آگاهي استان قرار گرفت./