حوادث - به گزارش روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس، سرهنگ سلطان محمدی اظهار داشت: 12 سال پیش فردی اقدام به قتل دو نفر در شهرستان فیروزآباد کرده و متواری شده بود.
وی ادامه داد: پس از کسب خبر مبنی بر حضور وی در سپیدان و با انجام اقدامات اطلاعاتی وسیع و گسترده مشخص شد که قاتل در حال حاضر در اطراف یکی از روستاهای این شهرستان مخفی و در آنجا نیز اقدام به زورگیری می*کند.

فرمانده انتظامی شهرستان سپیدان ابراز داشت: ماموران پس از شناسایی محل دقیق اختفای قاتل، در یک عملیات غافلگیرانه وی را که قصد متواری شدن داشت دستگیر کردند.
سلطان محمدی تصریح کرد: در بازرسی بدنی از قاتل یک سلاح کلت کمری و 17 فشنگ جنگی کشف شد. پرونده قضایی در این مورد تشکیل شده و تحقیقات بیشتر همچنان ادامه داررد

دستگیری سارقان موتورسیکلت در پاسارگاد
بر اساس این گزارش همچنین فرمانده انتظامی شهرستان پاسارگاد استان فارس از دستگیری سه سارق و کشف 12 سرقت موتورسیکلت از آنان خبر داد.
سرهنگ کرم الله گودرزی گفت: ماموران انتظامی شهرستان پاسارگاد مطلع شدند سه سارق که قصد سرقت یک موتورسیکلت را داشته*اند پس از اینکه موفق به این کار نشده* از محل متواری شده*اند. بلافاصله ماموران اقدامات اطلاعاتی و پلیسی خود را برای شناسایی مخفی*گاه این سه نفر آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان پاسارگاد تصریح کرد: در یک عملیات غافلگیرانه هر سه نفر دستگیر و در تحقیقات صورت گرفته 12 سرقت موتورسیکلت از آنها کشف شد.
گودرزی در پایان گفت: تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد./