به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ در پي اعلام چندي از شهروندان شمال شهر تهران در خصوص پخش مواد مخدر توسط دو دختر در پارک*ها و معابر کم تردد، مقام قضايي دستور بازداشت اين افراد را صادر کرد.

پليس تهران بلافاصله اقدامات خود را آغاز کرد و توانست با رصد دوربين*هاي امنيتي اعضاي اين باند 5 نفره شامل دو دختر(بلامکان) و 3 پسر را شناسايي کند.

همچنين پليس در تحقيقات بيشتر متوجه شد، اين افراد به غير از پخش مواد مخدر در بين پسران پولدار، با طعمه قرار دادن خود در مسير*هاي کم تردد با همکاري سه همدست خود اقدام به سرقت و زورگيري از شهروندان با تهديد چاقو و قمه مي*کنند.

در پايان تحقيقات، پليس توانست مخفيگاه متهمان را در حوالي شهدا شناسايي کند. لذا کلانتري 110 شهدا موظف شد تا متهمان را دستگير و تحويل پايگاه مربوطه دهد.

به دنبال اين موضوع در ساعت 18:30، ششم تير ماه، چهار اکيپ کلانتري شامل نيرو*هاي پيشگيري، اطلاعات، تجسس و مبارزه با مواد مخدر به سمت مخفيگاه متهمان که يک خانه سه طبقه بود اعزام شدند.

عوامل کلانتري با رعايت کليه موازين شرعي و قانوني وارد منزل شده و از طبقه اول، دو متهم را به هويت مرجان و فرهاد و از طبقه دوم سه متهم ديگر را به هويت*هاي بابک، سيامک و زهرا دستگير و به مقر انتقال دادند.

رئيس کلانتري 110 شهدا سرهنگ سيروس کتابعلي با تائيد اين خبر به باشگاه خبرنگاران؛ گفت: پس از حضور متهمان در کلانتري، در حين بازجويي *هاي اوليه دو دختر جوان به ماموران اظهار داشتند که فروش مواد و سرقت و زورگيري از پسران پولدار را قبول داريم ولي اين سه پسر جوان با وعده دروغين ما را وادار به انجام چنين اعمالي مي*کردند.

به گفته کتابعلي ماموران در بازرسي از منزل متهمان توانستند مقاديري هروئين، شيشه و تعدادي اموال مسروقه کشف و ضبط کنند.