به گزارش پرداد به نقل از تماشاگر: حتما خبرهای منتشر شده در خصوص "وین رونی" و ارتباط او با یک دختر ۲۱ساله را خوانده و شنیده*اید. "رونی" با دختری به نام "جنیفر" به مدت ۴ ماه در ارتباط بوده و همین امر موجب شد که همسرش تلاش خود را برای جدایی از وین رونی آغاز کند. اما نکته*ای که در این مطلب به آن اشاره می*کنیم مربوط است به دختری به نام جنیفر است که میتواند آبروی بسیاری از بازیکنان مشهور فوتبال را ببرد.فوتبالیستهای مشهور در دام جنسی دختر ثروتمند +عکس
نکته نخست در خصوص جنیفر خانواده بسیار ثروتمند اوست بطوریکه پدرش عضو یک شرکت نفتی است و مادرش هم فرد ثروتمندی است. حالا با داشتن چنین خانواده*ای چرا او خواهان ارتباط با افراد مشهور و دریافت پول از آنهاست؟! سوالی که بسیاری از سایت*ها و روزنامه*های خارجی آن را مطرح کرده*اند.
دوستان "جنیفر" صحبت*های بسیاری درمورد او مطرح کرده*اند. به گفته یکی از دوستانش : هیچ محدودیتی برای جنیفر وجود ندارد، اگر او را اذیت کنید، مطمئن باشید که زندگی شما را از بین خواهد برد. یکی دیگر از دوستانش می*گوید: او یک دختر وحشی و همیشه مست بود. در مهمانی* ها بگونه ای مشروب مصرف می*کرد که همواره مجبور بودیم جنیفر را به بیمارستان برسانیم.
به گفته یکی دیگر ار دوستانش: هیچ کدام از اعضای خانواده* جنیفر از کارهای او با خبر نبوده اند و نمی* دانستند که او با فوتبالیستها در ازای دریافت پول رابطه جنسی برقرار می*کند. نکته عجیب درمورد جنیفر این است که تا قبل از ۱۴سالگی دختر خوبی بوده و در یک مدرسه کاتولیک درس می*خوانده است.
بر اساس گزارشها مشکلات جنیفر از زمانی شروع شد که پدرش به دلیل شغل دائما در سفر بود و فرزندانش درخانه تنها بودند و وقتی که والدین* شان نبودن در آنجا مهمانی برگزار می*کردند. جنیفر در ۱۶سالگی با مواد مخدر آشنا می*شود و وقتی که فقط ۱۷سال سن داشت با ال حاجی دیوف بازیکن مشهور فوتبال رابطه برقرار می*کند و ۲۰۰پوند از او دریافت می*کند.
علاوه بر "وین رونی" "فردیناند" و "ال حاجی دیوف" فوتبالیست*های دیگری نیز با او ارتباط داشته*اند که گفته می*شود تعداد آنها به ۱۳نفر می رسد . حالا این تمام این افراد نگران هستند که این دختر ۲۱ساله افشاگری کند و نام تمام آنها را اعلام بکند! پس از این اتفاقات و رسوایی*ها*، پدر و مادر جنیفر اعلام کردند که دیگر او را به فرزندی قبول ندارند و به هیچ وجه حاضر به پذیرش او نخواهند بود.