می توانید به من کمک کنید

موضوع: می توانید به من کمک کنید

برچسب ها: لحظه های زندگی
  1. DayaN گفت:

می توانید به من کمک کنید

[B][SIZE=3]می توانید به من کمک کنید[/SIZE][/B]
    [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]زیبا ترین[/COLOR] لحظه های زندگی می گذرد ![/SIZE][/B]
    [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]بد ترین[/COLOR] لحظه های زندگی می گذرد ![/SIZE][/B]
    [B][SIZE=3]هر دو این جمله ها مانند هم اند به جز [COLOR=#ff0000]زیبا ترین[/COLOR] و [COLOR=#ff0000]بد ترین[/COLOR] چرا؟[/SIZE][/B]
    [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]زیبا ترین[/COLOR] یعنی چی ؟......................................................................[/SIZE][/B]
    [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]بد ترین[/COLOR] یعنی چی؟........................................................................[/SIZE][/B]
    ♥ مخاطب ♥. . . !

نوشته هایم را که می خوانی . . .

نه لبخند بزن . . .

نه اشک بریز . . .

نه سخنی بگو . . .

هیـــــــــچ . . .

تنها
    سکــــــــــــــوت کن . . .سکوت !

و بیاندیش در لابلای هر واژه

چــه دردی نهفته است !!!
    -------------------------------------
    همیــشه تو دلــت میگفــتی:
    این مــگه باچــند نــفر دوســته که همیــــشه آنلایــنه؟
    یه جمــله همــیشه یادت باشــه:

همیــشه آنلایــن تــرین ها تنــــهاترینــــند

2. nasim.h گفت:
    [SIZE=3]دلیل گذشتن این دو عادت کردن ما به اونهاست و اینکه انسان تنوع طلبه.
    هرکسی برای زیبای و زشتی یک تعبیر مختص به خودش و داره .

من میگم:
    زیبایی :احساس خوشی درونی ،شادی و لذت کردن از دیدن یک چیز یا انجام یک کار.یعنی هر چیز زیبای این حس و به آدم میده
    زشتی:هر چیزی که به انسان احساس انزجار و تنفر بده ویا باعث ناراحتی درونی انسان بشه.

معمولا زیبای و زشتی عرف و مردم یک جامعه و دین تعیین میکنه و چون از کودکی به ما آموزش داده شده ما هم همون چیزهارو زیبا یا زشت میبینیم[/SIZE]

هر جمعه برایت نامه ای می نویسم و خود خوب میدانم که چرا نمی آیی!!!
    چون می دانم که خوب میدانی که خط همه نامه هایم کوفی است!

3. مژگان گفت:
    زیبایی یعنی یه کاره خیلی خوبی انجام بدی از درون خوشحال باشی.به دیگران کمک کنی اونوقته که طینت آدم زیبا میشه.
    زشتی یعنی هی دروغ بگی.غیبت کنی.حق اینو اونو پایمال کنی.طینت آدم زشت میشه و میشه زشتی اینا نظر شخصی خودمه
  4. **4hoo** گفت:
    [B][FONT=arial][SIZE=5][COLOR=#66CC00]در هر دو صورت زندگی میگذره
    این ما آدما هستیم که با کارامونو رفتارامون تعیین میکنیم زیبا یا زشت بگذره...
    پس بهتره کارای خوب و رفتارای خوب داشته باشیم که زیبا و دلنشین بگذره....[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]:-chatr
    Khandeye Talkhe Man Az Gerye GhamAngiZ tAr aStTtTtT