کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نقل قول های طلایی از استیو جابز

کاربرفعال

آخرین بازدید
    شنبه ۲۲ دی ۹۷ [ ۰۸:۵۱]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Three FriendsOverdriveCreated Blog entryTagger First Class25000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    51
    سپاس ها
    919
    سپاس شده 3,977 در 1,818 پست
    حالت من
    Khejalati

نقل قول های طلایی از استیو جابز

همیشه حریص باش. همیشه از نگاه یک جاهل ببین.

سادگی و تمرکز. ساده بودن از پیچیده بودن سخت تر است. باید خیلی کار کنید تا افکارتان را مرتب و منظم سازید. اما در نهایت ارزشش را دارد، چراکه وقتی به آنجا رسیدید، می توانید از کوه بالا بروید.

خلاقیت تنها ایجاد ارتباط میان پدیده ها است. وقتی از افراد خلاق می پرسید چگونه کاری را انجام دادند، آنها کمی احساس گناه می کنند، چون در واقع کاری انجام نداده اند. آنها فقط پدیده ای را دیدند و بعد از مدتی در نظرشان آشکار آمد.

معیاری در کیفیت باشید. بعضی از افراد عادت به محیط اطراف ندارند، جاییکه انتظار می رود مزیت باشد.

نوآوری مرز بین رهبر و دنباله رو است.

اگر مثل یک هنرمند دنبال زندگی توام با خلاقیت و نوآوری هستید، زیاد نباید برگردید و به پشت سرتان نگاه کنید، بلکه می بایست اراده این را داشته باشید که هرکاری که مسوولیت آنچه قبلا انجام داده بودید را به عهده بگیرید و آن کسی که قبلا بوده اید را دور بیاندازید.

من به همان اندازه ای که به کارهای انجام شده افتخار می کنم، به کارهای انجام نشده هم می بالم. نوآوری به خیلی چیزها نه می گوید.

وقتی اولین گام را برمیدارید، تلاش کنید گره از مشکلی باز کنید. پیدا کردن نخستین راه حل ها خیلی پیچیده است و خیلی ها در آن باز می مانند. اما اگر به راهتان ادامه دهید و به جزئی ترین بخش ها دست یابید، خیلی وقت ها به راه

حل های ساده و عالی می رسید. بسیاری از مردم زمان و انرژی لازم برای این کار را صرف نمی کنند.

ما دکمه هایی را برای شما روی صفحه نمایش می گذاریم که کار کردن با آنها برایتان مثل هلو باشد!

دزد دریایی بودن از پیوستن به نیروی دریایی خیلی جذابتر و شیرین تر است!

وقتی نجاری باشید که یک دراور زیبا می سازد، دلتان نمی خواهد از تخته چندلا برای پشت دراور را ندارید، اگرچه که این تخته چند لا رو به دیوار باشد و هیچکس آن را نبیند. با اینکه می دانید جای این تخته طوری است که دیده نمی

شود، اما دوست دارید از چوب خوب و زیبا برای آن استفاده کنید. برای اینکه شب خوب بخوابید زیبایی و کیفیت باید به قدر کافی وجود داشته باشد

کسانی که سیلیکون ولی را ساختند مهندسان بودند. آنها کسب و کار را آموختند. آنها چیزهای مختلفی یاد گرفتند. اما به واقع اعتقاد داشتند که اگر آدمها با سایر افراد خلاق و باهوش سخت کار می کردند، می توانستند بسیاری از

مشکلات بشر را کار کنند. من خیلی به این موضوع اعتقاد دارم

کیفیت مهمتر از کمیت است. اداره یک خانه خیلی بهتر از دو خانه است
    هـــی فــلانـــی!!!
    از مـن کــــه گذشــــت!!!!
    امــا بــدان تــو تــا آخـــر عــمــر درگیـــر مــن خــواهــی بـــود
    و تــظاهــر میکنــی نیستـــی.
    مقایســـه تـــو را از پـــا در خواهـــد آورد،
    مـــن مـــیدانــم بـــه کجـــای قلبـــت شلــیک کـــرده ام...

2. کاربر روبرو از پست مفید SENJELI سپاس کرده است .

Love star (دوشنبه ۱۱ شهریور ۹۲)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)