ژله

مواد لازم برای این دسر
اولا چند رنگ ژله باید درست کنین
من با ژله های آلبالو ..قرمز ،بلوبری آبی، پرتغال نارنجی، و با لیمو که رنگش سبز بود جداگانه در ظروف پیرکس مسطح ژله درست کردم
اندازه ظرفتون رو اگه میخواین مثل من باشه ، من از ظروف مخصوص پای استفاده کردم که اندازه ی بشقاب غذا خوری هستند ولی عمق دارن
2 سانتی متر برای عمق ژله شما بسیار مناسبه حالا هر ظرفی میخواد باشه
ژله ها رو به این ترتیب حاضر کنین= هربسته پودر ژله رو با 1/2 و 1 ق مربا خوری پودر ژلاتین بدون مزه و 1 ق
غ شکر مخلوط کنین و 2 لیوان آب جوش بهش اضافه کنین و حسابی هم بزنین تا کاملا مخلوط بشه و اثری از ژله و شکر داخل مخلوط نباشه
بعد ژله ها رو میگذاریم ببنده
حالا ژله ی پایه چیه ؟ کرم ژله ی رنگارنگ رو یادتون میاد که یه کرم نارگیل آماده کردیم؟ خوب این همونه!

اگه شیر نارگیل گیرتون نیومد------>> 2 لیوان شیر داغ + 5 ق م پودر ژلاتین + 5 ق غ پر شکر + اسانس نارگیل و یا هر اسانس دیگه یی که دوست داشتین یا یه روش دیگه: یه دسر نارگیل که توی بسته بندی توی سوپر مارکتای خوب میتونین پیدا کنین . با مارک مزه دراژه در دسترس هستش + 2 لیوان شیر + 1 ق م پودر ژلاتین+1 ق غ شکر

خلاصه ....کرم پایه رو که حاضر کردین میذارینش روی یه کاسه پر از یخ و هی با قاشق همش میزنین تا غلیظ و فرنی مانند بشه (( البته نه خیلی غلیظا !!! یه کمی که لعاب پیدا کنه کافیه)) و خنک بشه
ژله های رنگی که کاملا بسته شدن رو به صورت چهار خونه قاچ میزنیم و داخل قالبمون میریزیم و چند تاییشون روبه دیواره ها و ته قالب میچسبونیم تا دسر روشون رو نپوشونه

و قالب رو کاملا با این ژله های مکعبی پر میکنیم و بعد آروم دسر نارگیل خنک شده رو روی ژله ها میریزیم و میگذاریم داخل یخچال بمدت 2 تا 3 ساعت ببنده((بستگی به یخچالتون داره))
بعد از یخچال در میاریم و 30 ثانیه داخل آب نیمه داغ فرو میبریم و روی یه بشقاب برش میگردونیم و تکونش میدیم که راحت از قالب جدا بشه
این دسر در عینه اینکه خیلی ناز و خوشگله ،فجیعا خوشمزس ....مزه ی دسر نارگیل ، ژله ی بلوبری، ژله آلبالو ،ژله پرتغال و ژله لیمو در کنار هم یه مزه ی به یاد موندنی رو برای شما درست میکنن
امیدوارم درست کنین و لذت ببرین