*رو و خجالتی نیستند. اما آنها همچنان در مورد وضعیت و سرنوشت خود، دچار ابهامند. بسیار دشوار است که بتوان به ذهن یک مرد نفوذ کرد و رویدادهای آینده را پیش*بینی نمود. یک زن در هر" /> چگونه بفهمیم کسی مارا دوست دارد؟
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: چگونه بفهمیم کسی مارا دوست دارد؟

 1. #1
  کاربر سایت

  آخرین بازدید
  یکشنبه ۰۸ دی ۹۲ [ ۱۹:۴۳]
  محل سکونت
  اصفهان
  نوشته ها
  52
  امتیاز
  841
  سطح
  1
  Points: 841, Level: 1
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 2.0%
  دستاوردها:
  Tagger Second ClassThree Friends500 Experience Points3 months registered
  سپاس ها
  282
  سپاس شده 307 در 110 پست
  حالت من
  Mehrabon

  Icon100 چگونه بفهمیم کسی مارا دوست دارد؟

  چگونه بفهمیم کسی مارا دوست دارد؟
  داستان عشق، مثل همیشه پیچیده و مبهم است. با گذشت زمان و تغییراتی که در روابط انسانی حاصل شده به نظر می*رسد زنان جرات*مند*تر شده*اند و دیگر مانند سابق، کم*رو و خجالتی نیستند. اما آنها همچنان در مورد وضعیت و سرنوشت خود، دچار ابهامند. بسیار دشوار است که بتوان به ذهن یک مرد نفوذ کرد و رویدادهای آینده را پیش*بینی نمود.
  یک زن در هر مرحله*ای که باشد، از صحبت*های مقدماتی گرفته تا دوران نامزدی، همواره کنجکاو است تا بداند طرف مقابل تا چه حدی این اشتیاق را دارد که سطح رابطه را به مرحله بعدی ارتقا دهد. معمولا طرح پرسش مستقیم یا بحث در این*باره کمک چندانی نمی*کند، حتی ممکن است موجب سردرگمی بیشتر نیز بشود. اما میزان صبر زنان برای رسیدن به پاسخ پرسش*هایشان چقدر است؟ زنان امروزی تا ابد منتظر نمی*مانند!
  بنابراین، بسیار مهم است که وی سرنخ*هایی در اختیار داشته باشد تا با استفاده از آنها نشانه*هایی از طرز*فکر طرف مقابل بدست بیاورد و بر اساس آنها تصمیم*گیری کند. در اینجا با چند نکته آشنا می*شویم که از نظر کارشناسان برانگیختگی و تاثیرات احساسی، هیجانی طرف مقابل را نشان می*دهد؛
  زبان بدن
  اولین و مهمترین نشانه میزان دلبستگی، زبان بدن است. نوع نگاه، یکی از این نشانه*هاست. گاهی هم ممکن است وی به صورت ناخودآگاه حرکات شما را تقلید کند. علاوه براین، ممکن استنشانه های دست*پاچگی را در او ببینید.
  رفتارهای غیرعادی، خنده های با استرس، عرق کف دست، کشیدن نفس عمیق، بی*قراری و � همه می*توانند نشانه هایی از علاقه او به شما باشند. اینها از نشانه*های علاقه*مندی است و نشان می*دهند که او سخت در تلاش است تا با شما ارتباط نزدیکتری برقرار کند.البته باید این نکته را هم در نظر داشت که زبان بدن تا حدی وابسته به شخصیت فرد و فرهنگی است که در آن رشد کرده است
  ارتباط
  وقتی فردی به رابطه*ای علاقه*مند باشد و برای ازدواج پیش*قدم شود، به هر یک از گفته*های طرف مقابل کاملا توجه می*نماید. این امر کاملا در تضاد با حواس*پرتی همیشگی افراد است. به عنوان مثال وقتی صحبت*های شما، او را از تماشای فوتبال باز می*دارد، می*توان از علاقه*مندی فرد مورد نظر اطمینان حاصل کرد.
  تغییر رفتار
  نشانه های غیر کلامی اغلب واضح تر از نشانه های کلامی هستند. شخصی که از نظر احساسی به شخص دیگری وابسته است اغلب عادت های شخصی اش را تغییر می دهد تا شخصی را که با او تعامل دارد بازتاب دهد. پس اگر زمانی که به طرف او خم می شوید تا با او صحبت کنید او هم به طرف شما خم شد، و یا او با حالتی شبیه به شما رو به شما بنشیند، شما توجه و علاقه اش را جلب کرده اید.
  فردی که از صمیم قلب به شما علاقه*مند باشد سعی می*کند شما را به دوستان و خویشاوندانش معرفی کند و البته این کار را با افتخار انجام می*دهد
  زمینه*های مشترک
  فردی که به شما علاقمند است دوست دارد همه چیزتان را بداند. او درمورد خانواده، پیشینه، سلیقه غذایی، ، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد. انگیزه اصلی او این اسـت کـه عـلایـق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشــتـرک بــا شما نموده و پـیـوسـتـگـی بیشتری با شما ایجاد کند. حتی سعی می*کند مسائلی را که پیش از این جاذبه*ای برایش نداشتند اما مورد علاقه شماست را دست کم یک بار امتحان کند.اگر از قایق سواری خوشتان نمیآید، او نیز ناگهان از این کار متنفر می شود.  توجه و مراقبت
  زنان می*خواهند توجه همسر آینده*شان را تمام و کمال داشته باشند و حاضر نیستند آن را با کسی تقسیم کنند. البته مردان ممکن است توجه و مراقبت خود را به شیوه*های مختلفی بروز دهند. میزان توجه او به شما همیشه یکسان و در حداکثر درجه است و ربطی به کیف و کفش تازه*ای که خریده*اید و توجه دیگران را جلب می*کند، ندارد.
  احترام
  دقت کنید او چه در سطح گفتار و چه در عمل تا چه حد به شما احترام می*گذارد. به نوع زبانی که بر می*گزیند، لطیفه*هایی که می*گوید و در کل ادبیاتی که در برقراری رابطه با شما استفاده می*کند دقت کنید و ببینید تا چه حد شما را به عنوان شریک زندگی*اش پذیرفته است. فردی که به شما علاقه*مند است تلاش می*کند هیچ گزندی متوجه شما نشود. ممکن هست حتی اجازه ندهد شما با صحنه*های ناخوشایند روبرو شوید. البته کسی که دوست*دار واقعی شما باشد، نیاز به نمایش بیش از حد ندارد.
  جایگاه ویژه
  فردی که از صمیم قلب به شما علاقه*مند باشد سعی می*کند شما را به دوستان و خویشاوندانش معرفی کند و البته این کار را با افتخار انجام می*دهد.
  در تمام موارد بالا باید بررسی شود آیا این حالت*ها از احساسی زودگذر ناشی می*شوند و یا پایدارند. اگر احساسات اصیل باشند، همسر آینده*ی شما حتی در مواقعی که خلق خوبی ندارید نیز شما را تحسین می*کند. در سختی*های کوچک و بزرگ زندگی کنار شما می*ماند، با شما می*خندد و هیچ*گاه از اینکه از شما تعریف کند، خجالت زده نمی*شود.


  درگوشی کاملا خصوصی!
  خیلی وقت ها مردها از دختری که او را انتخاب کرده است، دوری می*کنند هرچند ممکن است برای گذراندن لحظات لذتبخش جسمی و روانی مدتی با او بمانند اما هرگز او برای زندگی آینده انتخاب نمی*کنند. چرا؟ چون پسرها از انتخاب شدن متنفرند و دوست دارند انتخابگر باشند. پس با تلاش برای جذب او، از او دور شده*اید.
  به هرحال اگر تمایل به ازدواج با ایشان را دارید بدون اینکه احساسی و هیجانی با این موضوع برخورد کنید، وجود یا فقدان نشانه *های اولیه یک همسر مناسب را در او بسنجید؛ پایبندی به دستورات دینی، خوش اخلاقی، تلاش و �.
  این نشانه*ها تنها نشان می*دهد این احساس دوطرفه است یا یکطرفه به سوی ناکجاآباد اما هرگز نشانگر این نیست که آیا او لیاقت شما را دارد یا خیر، آیا او دارای معیارهای همسر مناسب هست یا خیر. پس صرفا به آنها اکتفا نکنید. علامت حقیقی عشق و تمایل او به شما تنها یک رفتار است؛ اگر شما دختر هستید، او با برپایی مراسم رسمی خواستگاری، تمام تلاش خود را خواهد نمود تا ضمن جلب موافقت خانواده خود، والدین شما را برای رسیدن به شما راضی نماید.

  یــک کــــــــلام
  خــــــــــــــــــــدا دوســت دارم


 2. 2 کاربر از پست مفید مسیح سپاس کرده اند .

  armia (یکشنبه ۲۴ شهریور ۹۲),|͇̿ ͇̿ ͇̿ ̶͇̿ι|̶ ̶ ̶ ̶||̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿| ̿ ̿/ ͇ ͇ |̶̿ ̶̿ ̶̿ ̶̿||͇ ͇ (دوشنبه ۱۵ دی ۹۳)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •