کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: آیا خــــــــــــــــــــــــ ـــــدای هم وجــــــــــــــود داره ؟!!!...

کاربر سایت

آخرین بازدید
    یکشنبه ۰۸ دی ۹۲ [ ۱۹:۴۳]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 2.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassThree Friends500 Experience Points3 months registered
    سپاس ها
    282
    سپاس شده 307 در 110 پست
    حالت من
    Mehrabon

Icon100 آیا خــــــــــــــــــــــــ ـــــدای هم وجــــــــــــــود داره ؟!!!...

سلام
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

احتمال داره برای خیلی از ماها این سوال پیش بیاد که اگه خدا داره بقول معروف خدایی میکنه و ناظر به همه کارهای بشر هست و اگه خدا همه جا وجود داره پس این همه درد و

رنجی که تو جامعه موج میزنه رو خدا بوجود میاره؟!
    این همه بچه های بی سرپرست چه گناهی دارن که باید اینطور زندگی کنن؟

برای روشن شدن بحث ابتدا یه داستان رو ذکر میکنم بعد توضیح مختصری رو خواهم داد:

مردی برای اصلاح سر و صورتش به آرایشگاه رفت. در بین کار گفتگوی جالبی بین آنها در گرفت. آنها در رابطه به موضوعات و مطالب مختلف صحبت کردند
    و وقتی به موضوع خدا رسید، آرایشگر گفت : “من باور نمیکنم خدا هم وجود داشته باشد”.
    مشتری پرسید: “چرا باور نمیکنی؟”
    آرایشگر جواب داد: “کافیست به خیابان بروی تا ببینی چرا خدا وجود ندارد، به من بگو اگر خدا وجود داشت این همه مریض می شدند؟ بچه های بی سرپرست پیدا میشد؟ اگر خدا وجود میداشت نباید درد و رنجی وجود داشت. نمیتوانم خدای مهربانی را تصور کنم که اجازه میداد این همه درد و رنج و جود داشته باشد.”
    مشتری لحظه ای فکر کرد اما جوابی نداد. چون نمیخواست جر و بحث کند. آرایشگر کارش را تمام کرد و مشتری از مغازه بیرون رفت. به محض اینکه از مغازه بیرون آمد مردی را دید با موهای بلند و کثیف و به هم تابیده و ریش اصلاح نکرده ظاهرش کثیف و به هم ریخته بود.
    مشتری برگشت و دوباره وارد آرایشگاه شد و به آرایشگر گفت: “میدانی چیست! به نظر من آرایشگر ها هم وجود ندارند!”
    آرایشگر گفت: “چرا چنین حرفی میزنی؟ من اینجا هستم. من آرایشگرم، همین الان موهای تو را کوتاه کردم.”
    مشتری با اعتراض گفت:” نه. آرایشگرها وجود ندارند، چون اگر وجود داشتند. هیچکس مثل مردی که بیرون است. با موهای بلند و کثیف و ریش اصلاح نکرده پیدا نمیشد.”
    آرایشگر: “نه بابا! آرایشگرها وجود دارند، موضوع این است که مردم به ما مراجعه نمیکنند.”
    مشتری تائید کرد: “دقیقاً نکته همین است، خدا هم وجود دارد! فقط مردم به او مراجعه نمیکنند و دنبالش نمیگردند، برای همین است که این همه درد و رنج در دنبا وجود دارد!”

بله مشکل از ماست طبق آیه قرآن که میگه هر دردو رنجی که به شما میرسد از ناحیه خودتان است(فبما کسبت ایدیکم) و درواقع خودمان باعث بوجود اومدن اینهمه درد و رنج میشیم

چون مراجعه به خدا نداریم بسیاری از این درد ها و رنج های ما بخاطر عدم شناخت خداست وقتی شناخت حاصل نشده باشه فرقی برای ما نمیکنه گناهکار باشیم یا نباشیم و لذا خدا هم ما رو به حال خودمون رها میکنه و در واقع ما با اعمال خودمون باعث بعضی از این رنجها میشیم
    البته این نکته رو هم باید خدمتتون عرض کنم که خیلیها هم هستن که خداوند بخاطر ارتقای درجه و آزمایش اونا رو به درد و بلا مبتلا میکنه
    هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند

بله دوست من خدا وجود داره

بیاییم باهم صداش بزنیم

بهش بگیم

خدایا
    خواستم بگویم تنهایم
    اما نگاه خندانت مرا شرمگین کرد
    چه کسی بهتر از تو

خــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــدا جـــــــــــــــــــون قربونت برم

up.ir/up/inamp/Pictures/8.gif">

ویرایش توسط مسیح : دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۲ در ساعت ۲۱:۱۲
    یــک کــــــــلام
    خــــــــــــــــــــدا دوســت دارم

2. 2 کاربر از پست مفید مسیح سپاس کرده اند .

armia (دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۲),tahmineh (دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۲)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)