کتاب الکترونیکی موبایل منوتو نسخه شهریور و مهرماه ۱۳۹2(نسخه یازدهم) یک مجوعه کامل برای موبایل شما بوده که بر روی تمامی گوشی های تلفن همراه که قابلیت پشتیبانی از جاوا و آندروید و ایپوپ و ایفون و تبلت ها و کتابخوان های الکترونیکی را داشته باشند قابل اجرا می باشد.شما میتوانید هر دوماه بصورت رایگان از این سایت این کتاب جالب و پرمحتوا را دریافت نمایید.
.::پیشنهاد میکنم حتما این کتاب را دانلود کنید تا لذت ببرید::.
ویژگی های برجسته ایبوک منوتو نسخه یازدهم - تم روشن بسیار گرافیکی و زیبا - مطالب و بخش های جدید وبسیار خواندنی - حجم کم کتاب در مقابل انبوه مطالب - امکان ارسال متن موجو در کتاب - بیش از یکصد و نود پیامک آماده ارسال - بخش کامل و جامع اسمس شامل صد ها اسمس خواندنی - بخش ویژه مشاور تحصیلی و اسمس مخصوص مدارس - قابلیت اجرا بر تمامی گوشی های موبایل قسمتی از موضوعات مطالب این ماه : پيامكـ - پيامكـ هاي آماده ارسال (بیش از 190 پیامک آماده ارسال) - طنز و خنده دار - مدرسه - عاشقانه - دوستت دارم - احساسی - فاصلـــــه - تیکه دار - فلسفی (بیش از صد ها اسمس) مذهبی - امام زمان - احادیث و جملات - حجاب - زن در عرصه زندگي - نيايش - اشعار و متن مهدوی - مناجات نامه خواجه عبدالله انصاری ايستگاه منوتو - مطالب خنده دار - عجيب - جالب انگیزناک - بیوگرافی - مصاحبه - آشنايي با كشورها مطالب خواندنی - چیستان - ضرب المثل - تمثيلات - جملات بزرگان - کاريکلماتور - دیالوگ های ماندگـار - دانستني ها - آيا ميدانيد روانشناسي و مشاوره - جملات روانشناسي - مشاوره تحصيلي - ازدواج و خانواده - اختلالات روانی - مثبت من - روانشانسي كودكـ - روش های موفقیت - مسائل زندگی - خوشبختي - چگونه به آرامش نزديك شويم - تریپ عاشقی مجله سلامت و زيبايي - پوست مو زیبایی - مد و لباس - تغذیه - كاهش وزن - بدنسازی اطلاعات درمانی - بیماریها - اطلاعات دارویی - کمک های اولیه گوناگون - آشپزي - آموزش زبان انگلیسی - بارداري هفته به هفته اشعار و داستان - شعر طنز - شاعران ايراني - اشعار گوناگون - داستان - (شامل 19داستان های خواندنی و جالب) ترفند و فناوری - موبايل - اينترنت - كامپيوتر آهنگ پيشواز - ايرانسل - همراه اول عاشقانه هاي منوتو - تلخ مثل عسل (شامل مطالب عاشقانه) - دلنوشته (10مطلب دل نوشته) حجم : حدود دو مگابایت دانلود نسخه جاوا دانلود نسخه آندروید دانلود نسخه آیفون و کتابخوان ها