[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]: پاک کردن آرایش چشم، بخصوص از نوع ضد آب آن، شاید کمی سخت به نظر می رسد.
مسلما هر خانمی عاشق آرایش کردن است و دوست دارد زیبا و جذاب به نظر برسد اما حتما به فکر پاک کردن صحیح آرایش خود نیز، می باشد. سعی نمایید؛ شبها قبل از خواب، حتما صورت و چشم های خود را کاملا تمیز کنید. ماندن آرایش بر روی پوست صورت و چشمها در تمام طول شب، موجب آسیب هایی مانند بسته شدن منافذ پوست، ایجاد آکنه، حساسیت چشم و پوست اطراف آن، خارش و حتی عفونت، می گردد.
بدین منظور پیشنهاد می کنیم راه های زیر را حتما امتحان نمایید:
1- برای پاک کردن آلودگی و آرایش چشم، کمی آب خیار و چند قطره روغن بچه را ترکیب کرده و به کمک یک تکه پنبه و به آرامی، آرایش چشم را پاک کنید.
2- برای پاک کردن ریمل از مخلوط روغن زیتون و روغن بچه و یا روغن زیتون به تنهایی استفاده کنید. در صورت استفاده از روغن زیتون، پس از تمیز کردن کامل چشمها، باقی مانده روغن را با آب گرم، کاملا از روی چشم، پاک نمایید.
3- برای پاک کردن هرگونه ریملی و حتی نوع ضد آب آن[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]خط چشم و سایه، می توانید از شامپو بچه استفاده کنید. چشم پاک کن های موجود در بازار، گاهی بسیار گران قیمت هستند اما مواد طبیعی مانند روغن زیتون، معمولا همیشه در دسترس بوده و بدون هیچگونه سوزشی بر روی پوست و چشم، نیاز شما را مرتفع خواهند کرد. پس از استفاده از روغن بچه، از کرم های مرطوب کننده مناسب استفاده کنید زیرا این شامپوها کمی پوست را خشک می کنند.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]