*های فوتبال سایپا، پاس و پرسپولیس است. جمشیدی فوتبال خود را از باشگاه کشاورز تهران آغاز کرد و در تیم های سایپا ، پرسپولیس ، پاس تهران ، استیل آذین ، فولاد و ابومسلم نیز بازی کرد. وی سال ۲۰۰۰ زمان مربیگری میروسلاو بلاژویچ(ملقب به چیرو) در تیم ملی کشورمان برای دیدارهای مقدماتی جام* جهانی ۲۰۰۲ کره و ژاپن به این تیم دعوت و جایگزین فرهاد مجیدی شد . آخرین بازیکنی که پرسپولیس را در اصفهان مقابل سپاهان برنده از زمین بیرون آورده ( سال ۸۲ ) کسی نیست جز" /> پژمان جمشیدی
کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: پژمان جمشیدی

ارین
    مهمان

New 1 پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی متولد ۲۰ شهریور ۱۳۵۶ بازیکن اسبق تیم*های فوتبال سایپا، پاس و پرسپولیس است. جمشیدی فوتبال خود را از باشگاه کشاورز تهران آغاز کرد و در تیم های سایپا ، پرسپولیس ، پاس تهران ، استیل آذین ، فولاد و ابومسلم نیز بازی کرد. وی سال ۲۰۰۰ زمان مربیگری میروسلاو بلاژویچ(ملقب به چیرو) در تیم ملی کشورمان برای دیدارهای مقدماتی جام* جهانی ۲۰۰۲ کره و ژاپن به این تیم دعوت و جایگزین فرهاد مجیدی شد . آخرین بازیکنی که پرسپولیس را در اصفهان مقابل سپاهان برنده از زمین بیرون آورده ( سال ۸۲ ) کسی نیست جز پژمان جمشیدی، بال راست آن روزهای پرسپولیس که بازی های جالبی از او می دیدیم.این روزها هنرنمایی جمشیدی را به جای مستطیل سبز در قاب تلویزیون و این بار در نقش اول یک سریال تلویزیونی به نام پژمان میبینیم. موضوع سریال پژمان درباره زندگی فوتبالیست ها می باشد جمشیدی درباره سریال پژمان می گوید: من چهار ماه تمام زندگی ام را روی این کار معطوف کردم و امیدوارم کار خوبی شده باشد.پژمان قصه فوتبالیستی است که برای چهارمین فصل متوالی با وجود تلاش فراوان، موفق نشده تیمی را برای خود دست و پا کند. پژمان به تدریج وارد دورانی می*شود که کمتر کسی او را در کوچه و خیابان می*شناسد و دیگر نمی*تواند از امتیازات شهرت رو به زوالش استفاده کند، اما او هنوز در حال و هوای دوران ستارگی*اش است و نمی*خواهد بپذیرد که عمر دوران فوتبالش به سرآمده است.پژمان جمشیدی در این سریال در کنار سام درخشانی که نقش مدیر برنامه*های پژمان را دارد و بهاره رهنما، شقایق دهقان، هوشنگ حریرچیان، بیژن بنفشه*خواه، ویدا جوان و غلامحسین لطفی بازی میکند.
    ویرایش توسط ƝԈѪƩѤ : سه شنبه ۰۷ آبان ۹۲ در ساعت ۰۱:۲۲

کاربرفعال

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۰۴ شهریور ۹۵ [ ۰۲:۴۶]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Three Friends1000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    716
    سپاس شده 368 در 186 پست
    حالت من
    Khoshhal
    ممنون از اطلاعاتى كه دادى....به نظر من كه پژمان خيلى خوب بازى ميكنه انگار صد ساله هنرپيشه اس....!
    اگر امشب هم از حوالىِ دلم گذشتى،
    آهسته رد شو،
    غم را با هزار بدبختى خوابانده ام !

کاربر سایت

آخرین بازدید
    چهارشنبه ۰۱ مرداد ۹۳ [ ۱۸:۳۱]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    100 Experience Points31 days registered
    سپاس ها
    211
    سپاس شده 16 در 8 پست
    حالت من
    Ghati
    خیلی دوسش دارم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)