سایپا نیوز: جگوار یک خودروی سدان خانوادگی جمع و جور در نمایشگاه پاریس 2014 به نمایش می گذارد.
به گزارش اطلاع رسانی سایپا به نقل از اتوکار، خودروهای سدان کوچک برای خودروسازانی که به مشتریان ثروتمند چشم دوخته اند بازار بزرگی را فراهم آورده است. برای مثال کلاس C در بین خودروهای مرسدس بنز بالاترین فروش را داشته است. در بین مدل های مختلف ب ام و هم سری3 بهتر به فروش رسیده است. جگوار تا به حال از این بازار قافل بوده و حتی آخرین تلاشی که کرده و نام X-Type روی آن گذاشته به قدری ناکافی و رقت بار بوده که نتوانسته است به گرد رقبای قدرتمندش برسد.
برندی که دوباره جان می گیرد

حالا اما جگوار می خواهد در این بخش از بازار حرفی برای گفتن داشته باشد شواهد هم نشان میدهد که باید منتظر خودروی سدان جگوار در نمایشگاه پاریس بود مخصوصا که امسال خودروی شاسی بلند این خودروساز انگلیسی خیلی موفق عمل کرد شاید معنی آن این است که این برند انگلیسی اوضاع سخت را پشت سر گذاشته و دوباره در حال جان گرفتن است.
جگوار اگر خیلی خوب و به موقع عمل کند حداکثر می تواند خودروی در حد طراحی را به نمایشگاه خودروی پاریس برساند و به احتمال زیاد در سال 2015 در نمایشگاه ژنو می توان منتظر رونمایی از سدان جگوار بود که دیگر در حد طراحی نیست و به تولید رسیده است. شاید نکته قابل توجه در تولید این سدان، استفاده از پلتفرم جدید آلومینیمی این خودرو است که برای اولین بار مورد استفاده قرار می گیرد. اگر این پلتفرم موفق از آب در بیاید به احتمال زیاد می توان منتظر سبک های کراس اور، سوپرکار، کوپه و ون این خودروساز هم بود.