*های شما پاسخ می*دهد، وقت آن رسیده است که او را فراموش کنید. دلیل این رفتار فقط تنبلی نیست، بی*ادبی و بی*توجهی هم هست. شاید چندان اهل پیامک فرستادن نباشد اما حداقل باید بتواند به طریقی دیگر با شما تماس بگیرد. ۲. فاصله جسمی و احساسی خود را با شما حفظ می*کند. آیا اغلب ارتباط چشمی خود با شما را قطع می*کند، حتی" /> ۱۴ رفتاری که نشان می*دهد شوهرتان به شما علاقه ندارد
کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: ۱۴ رفتاری که نشان می*دهد شوهرتان به شما علاقه ندارد

 1. #1
  کاربرفعال

  آخرین بازدید
  شنبه ۲۲ دی ۹۷ [ ۰۸:۵۱]
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  2,238
  امتیاز
  40,993
  سطح
  1
  Points: 40,993, Level: 1
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Three FriendsOverdriveCreated Blog entryTagger First Class25000 Experience Points
  نوشته های وبلاگ
  51
  سپاس ها
  919
  سپاس شده 3,977 در 1,818 پست
  حالت من
  Khejalati

  ۱۴ رفتاری که نشان می*دهد شوهرتان به شما علاقه ندارد

  ۱. ایمیل*ها و پیامک*های شما را پاسخ نمی*دهد.
  در این عصر تکنولوژی هیچ چیز ساده*تر از فرستادن یک ایمیل یا یک پیامک به کسی نیست. اگر طرف* موردنظرتان ساعت*ها –یا حتی روزها– بعد به این نوع پیام*های شما پاسخ می*دهد، وقت آن رسیده است که او را فراموش کنید. دلیل این رفتار فقط تنبلی نیست، بی*ادبی و بی*توجهی هم هست. شاید چندان اهل پیامک فرستادن نباشد اما حداقل باید بتواند به طریقی دیگر با شما تماس بگیرد.
  ۲. فاصله جسمی و احساسی خود را با شما حفظ می*کند.
  آیا اغلب ارتباط چشمی خود با شما را قطع می*کند، حتی وقتی تنهایید؟ یا هیچ چیزی درمورد جزئیات زندگی خود به شما نمی*گوید؟ چنین مردی نمی*خواهد با شما رابطه عمیقی ایجاد کند. البته دوستی با چنین کسی اشکالی ندارد اما نباید سرمایه*گذاری احساسی روی او بکنید و بهتر است از او دور شوید.
  ۳. هیچوقت دنبالتان نمی آید.
  مردی که دوستتان داشته باشد همه تلاشش را می*کند که به شما نشان دهد برای او خاص هستید. کسی که حتی تا دم خانه*تان نمی*آید، نباید انتظاری برای یک رابطه طولانی*مدت از او داشته باشید.
  ۴. از لمس کردن شما در محفل*های عمومی خودداری می*کند. ( درمورد افراد متاهل)
  اگر می*بینید که همسرتان در خانه*اش دوست دارد در آغوشتان بگیرد، ببوسدتان یا ناز و نوازشتان کند اما در خیابان حتی دستتان را هم نمی*گیرد باید هوشیار باشید. یا نمی*خواهد در یک رابطه نزدیک با شما دیده شود یا می*ترسد زنان دیگری که در زندگی*شان است شما را با او ببینند. از چنین مردی باید دوری کند.
  ۵. بی*ادبانه ایده*های شما را تحقیر می*کند.
  ممکن است مردی با اینکه با نگرش شما مخالف است اما همچنان دوستتان داشته باشد و به شما احترام بگذارد. اما اگر بی*ادبانه فقط قصد تحقیر نظریات شما را دارد، احتمالاً هیچ علاقه*ای به شما ندارد. مطمئناً نباید با کسی بمانید که نمی*تواند با شما درست رفتار کند.
  ۶. فقط نیمه شب به بعد شما را می*بیند.
  اگر فکر می*کنید که او شما را فقط برای خوشگذرانی آخر شب خود می*خواهد، شاید قبولش برایتان سخت باشد. نباید توقع داشته باشید که چنین رابطه*ای به جایی برسد. اگر انتظار بیشتری از طرف*مقابلتان دارید بهتر است جای دیگری دنبال مرد رویاهایتان بگردید.
  ۷. اجازه نمی*دهد چیزی از وسایلتان را در اتومبیل او بگذارید.
  اگر بیشتر وقت*ها در کنارش هستید، مردی که دوستتان داشته باشد، خوشحال می*شود که یکسری از وسایل ضروری*تان را در اتومبیلش بگذارید. اما اگر طرف*مقابلتان حتی اجازه نمی*دهد لباستان در اتومبیلش بماند، یا یک آدم شدیداً وسواسی است و یا سعی دارد شما را از زنان دیگری که با آنها در ارتباط است مخفی کند. در هر دو حالت بهتر است از او دور بمانید.
  ۸. در مراسم*های مهم بدون شما شرکت می*کند.
  مهمانی دوستانش؟ شام سالگرد ازدواج خواهرش؟ شاید حتی تولد خودش؟ گاهی*اوقات مردی می*خواهد استقلال خود را حفظ کند و گاهی دیگر می*خواهد مطمئن شود ممکن است دلیل این رفتارش این باشد که نمی*خواهد خیلی شما را درگیر خانواده و دوستانش کند تا وقتی که خواست رابطه*اش را راحت*تر با شما بر هم بزند. در این صورت باید بدانید که خیلی برای او باارزش نیستید. شما هم راه*های بهتری برای گذراندن وقتتان دارید — با دوستان و خانواده خودتان که دوستتان دارند.
  ۹. از هرگونه برنامه*ریزی برای آینده –چه کوتاه مدت و چه بلندمدت– با شما خودداری می*کند.
  آیا این مرد شما را در حاشیه*های زندگی خود نگه می*دارد؟ برای تعطیلات آخر هفته خود جدا از شما برنامه می*گذارد؟ اگر فقط قرارهای لحظه*آخری با شما می*گذارد، و بیشتر وقت خود را با دوستانش برنامه*ریزی می*کند، آنقدرها به شما علاقه*مند نیست. ببخشید ولی شما لیاقت بهتر از اینها را دارید.
  ۱۰. برنامه*های شما را در لحظه آخر کنسل می*کند.
  این هم یک نشانه مشخص دیگر است که یعنی ارزشی برای شما و وقتتان قائل نیست. برای کسی که ارزش شما را می*داند جا بگذارید.
  ۱۱. درگیر زنی دیگر است.
  این مرد ممکن است بگوید دوستتان دارد اما اگر واقعاً درگیر زنی دیگر باشد، نمی*تواند همه عشق خود را وقف شما کند. این مرد را باید با دیگری شریک شوید، چطور می*توانید چنین چیزی را تحمل کنید؟ بدتر اینکه حتی اگر آن زن را بخاطر شما ترک کند، به آن زن دروغ گفته است. به شما هم دروغ خواهد گفت. مطمئناً شما هم خواستار این نیستید. پس قوی باشید و سراغ مرد دیگری بروید.
  ۱۲. چندان علاقه*ای به ایجاد صمیمیت به شما نشان نمی*دهد.
  اگر زندگی احساسی تان با این مرد ضعیف است، می*خواهد به شما بگوید که بدون شما هم اموراتش می*گذرد. این رفتار بسیار توهین*آمیز، خسته*کننده و کمی ناجوانمردانه است. شما به آن نیازی ندارید. هر کاری که فکر می*کنید برای خودتان بکنید و مردی را پیدا کنید که باعث شود احساس جذابیت کنید.
  ۱۳. ناپدید می*شود.
  وقتی مردی را روزها، هفته*ها یا ماه*ها بدون هیچ توضیحی نمی*بینید، یعنی آنقدرها به شما علاقه ندارد. ممکن است با کسان دیگری در ارتباط باشد یا نمی*خواهد وقتش را با شما بگذراند. اگر شما به چشم آن مرد چندان جذاب نباشید، باید وقت گذاشته و کسی را پیدا کنید که تحسینتان کند. وقت، انرژی و عشق شما ارزشش را دارد.
  ۱۴. تشویقتان می*کند با افراد دیگری قرار بگذارید.
  این یک علامت مطمئن است که نشان می*دهد او می*خواهد کاملاً آزاد باشد و اصلاً به فکر متعهد کردن خود نیست. احتمالاً شما هم نمی*توانید او را تغییر دهید، پس چرا باید وقتتان را تلف کنید؟ هیچ مردی ارزشش را ندارد. شما لیاقت مردی را دارید که بخواهد با شما وقت بگذراند و طبق شان*تان با شما رفتار می*کند. کسانی هستند که با کمال عشق و احترام با شما رفتار خواهند کرد. اگر طرف*مقابل شما خیلی از این رفتارها را از خود نشان دهد، باید این نشانه را گرفته و حتی یک دقیقه دیگرتان را هم برای او تلف نکنید. شما لیاقت بهترین*ها را دارید. خوب بگردید تا کسی را پیدا کنید که واقعاً شایسته شما باشد.
  هـــی فــلانـــی!!!
  از مـن کــــه گذشــــت!!!!
  امــا بــدان تــو تــا آخـــر عــمــر درگیـــر مــن خــواهــی بـــود
  و تــظاهــر میکنــی نیستـــی.
  مقایســـه تـــو را از پـــا در خواهـــد آورد،
  مـــن مـــیدانــم بـــه کجـــای قلبـــت شلــیک کـــرده ام...

 2. کاربر روبرو از پست مفید SENJELI سپاس کرده است .


 3. #2
  parto
  مهمان
  ممنونننننن جالب بوددددد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •