گویا سامسونگ با استفاده از چرم مصنوعی در محصولات سری گلکسی نوت از جمله گلکسی نوت ۳ و گلکسی نوت ۱۰٫۱ نسخه*ی ۲۰۱۴ نتیجه خوبی گرفته است، زیرا این کمپانی در نظر دارد تا لپ*تاپ*های خود را نیز با پوشش چرم مصنوعی به بازار عرضه کند. براساس شایعات اخیر، کمپانی کره ای سامسونگ در نظر دارد تا سری لپ*تاپ*های ATIV Book 9 را با استفاده از پوشش چرم مصنوعی طراحی و به به بازار عرضه کند.


این خبر توسط سایت کره*ای Seeko منتشر شده است که به*همراه متن این خبر، تصویری از یک لپ*تاپ سفید رنگ که از پوشش مصنوعی چرم برخوردار شده، قابل مشاهده است. گویا یکی از اعضای این وب*سایت خبری در کنفرانس اس آکادمی سامسونگ که در کره* جنوبی برگزار شده بود، حضور داشته و موفق به ثبت این تصویر شده است. هنوز جزئیاتی از مشخصات سخت*افزاری این لپ*تاپ بطور کامل و دقیق منتشر نشده است، اما یکی از برجسته*ترین مواردی که به**عنوان اصلی*ترین ویژگی آن برشمرده می*شود، بهره*گیری از بلندگوهایی پرقدرت است. همچنین این لپ*تاپ به*همراه نسخه*ی جدید سیستم*عامل مایکروسافت، ویندوز ۸٫۱ به بازار عرضه خواهد شد.


هرچند تصویر ثبت شده توسط Seeko آنچنان قابل فهم و استناد نیست اما می*توان این تصویر را تا حدودی متقاعد کننده و دلیلی بر آن خبر عنوان کرد. انتظار می*رود تا روندی را که سامسونگ در تولید سخت*افزار سری گلکسی*نوت دنبال کرده است در این لپ*تاپ نیز مورد استفاده قرار دهد. ضمنا همانطور که در تصویر نیز مشاهده می*شود، یک حلقه*ی کرومی دور تا دور تاچ*پد این لپ تاپ قرار گفته است تا ظاهری زیبا را برای آن به ارمغان بیاورد. انتظار داریم تا سامسونگ اطلاعات بیشتری را از این لپ*تاپ را که بزودی در نمایشگاه CES 2014 معرفی می شود ارائه شود.