يکي از ماموران کلانتري خواجه ربيع مشهد خبر از مرگ مشکوک زني در منزل مسکوني داد.

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، زن جواني که در بيرون از منزل به سر مي برد وقتي به خانه اش بازگشت جسد هوويش را در حالي که گردن وي به طور کامل بريده شده بود پيدا کرد و بدين ترتيب معماي پيچيده جنايي ديگري مقابل قاضي ويژه قتل عمد گشوده شد.

ظهر يکشنبه گذشته، تلفن قاضي ويژه قتل عمد به صدا درآمد و يکي از ماموران کلانتري خواجه ربيع مشهد خبر از مرگ مشکوک زني در منزل مسکوني داد.
اگرچه مامور انتظامي احتمال مي داد که ماجرا خودکشي باشد اما وقتي جزئيات بيشتري را بازگو کرد، قاضي «موحدي راد» تلفني به ماموران دستور داد تا صحنه حادثه را به طور کامل حفظ کنند چرا که ماجراي مرگ زن جوان فراتر از موضوع خودکشي است و جنايت هولناکي رخ داده است.

دقايقي بعد با حضور مقام قضايي در محل حادثه، مشخص شد که گلوي زن ۳۰ ساله به طور کامل در حالي بريده شده است که آثار ضربات چاقو بر نقاط مختلف بدن وي وجود دارد.
هووي مقتول که جسد او را براي اولين بار ديده بود به قاضي ويژه قتل عمد گفت: صبح همسرم سر کار رفت و من هم با فرزند کوچکم براي زيارت به حرم رفتيم اما وقتي بازگشتم با جسد هوويم روبه رو شدم و موضوع را به همسايگان و شوهرم اطلاع دادم.

اين گزارش حاکي است: شاهرگ هر دو دست مقتول بريده شده بود و آثار حدود ۸ ضربه قمه نيز بر سر مقتول نمايان بود. اين در حالي است که تحقيقات در محل ارتکاب جنايت نشان داد قاتل يا قاتلان بدون خشونت و تخريب وارد منزل شده و احتمالا با مقتول آشنايي داشته اند.

بنابراين گزارش، با صدور دستورات ويژه اي از سوي قاضي موحدي راد تلاش کارآگاهان پليس جنايي خراسان رضوي براي شناسايي و دستگيري عامل يا عاملان اين جنايت آغاز شده است و تحقيقات همچنان ادامه دارد./ خراسان