یک افسر پلیس آمریکایی به جرم ارتباط نامشروع با دختر نوجوان 17 ساله ای، از سوی مقام های پلیس شناسایی و دستگیر شد.


به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، به نقل از ثامن، یک افسر پلیس آمریکایی به جرم ارتباط نامشروع با دختر نوجوان 17 ساله ای، از سوی مقام های پلیس شناسایی و دستگیر شد.
«جاستین لاکر» افسر پلیس 32 ساله اهل شهر فونیکس واقع در ایالت آریزونای آمریکا با شکایت خانواده دختر نوجوان بلافاصله خلع درجه شد.
این افسر جوان از طریق شبکه ها و سایت های اجتماعی در فضای مجازی با دختر نوجوان ارتباط برقرار کرد و پس از حدود شش ماه از آشنایی در فرصتی مناسب دختر اغفال شده را به منزل خود کشاند و نقشه سیاهش را اجراکرد.
افشای تست بارداری دختر نوجوان، مهر تاییدی بر ادعای وی بود تا از طریق مراجع قضایی پرونده آزار و اذیت جنسی پیگیری شود. در گام نخست ماموران پلیس همه ایمیل ها و پیامک های ارسال شده افسر جوان را بررسی کردند.
در یکی از ایمیل ها دختر نوجوان، افسر پلیس شیطان صفت را از جریان بارداری خود مطلع کرده بود ولی مامور جوان با خونسردی هرگونه ارتباطی را انکار کرد و پس از آن دختر فریب خورده در آستانه رسوایی پرده از راز اعمال شیطانی او برداشت.
پس از بازداشت افسر جوان بازجویی های مقدماتی آغاز شد و مرد شیطان صفت که چاره ای جز اعتراف نداشت، اقدام وحشیانه اش را پذیرفت. جلسه دادگاه او بزودی برگزار خواهد شد.