*ها در 2 روز ویژه مربوط می*شود، موافقت*ها و مخالفت*هایی را درمیان سینماگران و سینماداران در پی داشته است. به گزارش (ایسنا)، 10 بهمن*ماه اولین روزی خواهد بود که طرح «سینما سلام» به عنوان هدیه*ای از سوی سازمان سینمایی و برای ایجاد فرهنگ سینما رفتن اجرا می*شود. در این روز، 17 فیلمی که هم*اکنون بر پرده سینماها در حال اکران هستند به طور" /> فردا سینماها رایگان است
کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: فردا سینماها رایگان است

 1. #1
  کاربرفعال

  آخرین بازدید
  شنبه ۲۲ دی ۹۷ [ ۰۹:۵۱]
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  2,238
  امتیاز
  40,993
  سطح
  1
  Points: 40,993, Level: 1
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Three FriendsOverdriveCreated Blog entryTagger First Class25000 Experience Points
  نوشته های وبلاگ
  51
  سپاس ها
  919
  سپاس شده 3,977 در 1,818 پست
  حالت من
  Khejalati

  فردا سینماها رایگان است

  [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]
  طرح «سینما سلام» اجرا می شوداجرای طرح «سینما سلام» که به نمایش رایگان فیلم*ها در 2 روز ویژه مربوط می*شود، موافقت*ها و مخالفت*هایی را درمیان سینماگران و سینماداران در پی داشته است.

  به گزارش (ایسنا)، 10 بهمن*ماه اولین روزی خواهد بود که طرح «سینما سلام» به عنوان هدیه*ای از سوی سازمان سینمایی و برای ایجاد فرهنگ سینما رفتن اجرا می*شود. در این روز، 17 فیلمی که هم*اکنون بر پرده سینماها در حال اکران هستند به طور رایگان نمایش داده می*شوند و مسئولان و سینماداران امیدوارند که این کار باعث آشتی مردم با سینما شود.
  البته اگرچه عده*ای از صاحبان این فیلم*ها و نیز سینماداران با اجرای چنین طرحی برای رونق بخشی به سینماها موافق هستند اما برخی هم در گفت*و*گو با خبرنگار ایسنا از اعلام زودهنگام این طرح ناراضی هستند چرا که از ابتدای هفته با فروش و استقبال کمتری روبرو بوده*اند.
  سینما باید در سبد کالا خانواده قرار بگیرد
  حبیب اسماعیلی *مدیر دفتر پخش «فیلمسازان موعود» که دو فیلم «ابرهای ارغوانی» و «سگ*های پوشالی» را بر پرده سینماها دارد،* درباره این طرح بیان کرد: رایگان دیدن فیلم*ها در سینماها در دو روز از سال در قدم اول برای جلب مخاطبان اقدام مثبت است که امیدوارم تداوم داشته باشد تا خود مردم به سینماها علاقه*مند شوند. مدیران سینما باید کاری کنند تا سینما در سبد کالا خانواده قرار بگیرد.
  وی افزود: باید کاری کرد که مردم خودشان حاضر باشند برای دیدن فیلم*های سینمایی پول بدهند چرا که در گذشته فیلم*هایی بود که حتی برایشان بازار سیاه به وجود آمد.در این باره دولت می*تواند بلیت فیلم*ها را به نحوی تهیه کند و در اختیار خانوادهایی قرار دهد که از نظر مالی مشکل دارند و نمی*توانند به سینما بروند. این مساله از آنجا اهمیت دارد که شبکه*های خارجی و ماهواره*ای روز به روز بر تعدادشان افزوده می*شود و باید بپذیریم که برنامه سازی خارجی شتاب صعودی بیشتری نسبت به ما دارد.
  سینما سلام اتفاق مبارکی است
  هم*چنین مرتضی شایسته،* مدیر کانون پخش*کنندگان هم با اعلام رضایت از این طرح گفت: این اتفاق مبارکی است و امیدوارم تماشاچیان را با سینمای ایران آشتی دهد.
  غلامرضا گمرکی هم که به عنوان تهیه*کننده فیلم «روز روشن» را بر پرده دارد،* معتقد است: شرایط باید به گونه*ای باشد که مردم بیشتر به سینما بروند چرا که در همان روزهایی که بلیت نیم بها فروخته می*شود شاهدیم که فروش فیلم*ها بسیار بیشتر است.
  اما به جز رضایتی که از سوی سازندگان یا پخش *کنندگان فیلم*ها برای این طرح اعلام شده،* نکته دیگری هم قابل توجه است که بیشتر از سوی سینماداران و برخی تهیه*کنندگان مطرح شده و آن هم اعلام زودهنگام نمایش رایگان سینماها است.
  باید راهکارهای دیگری برای آشتی مردم با سینما باشد
  در این باره ابراهیم اصغری،* تهیه*کننده «پنج*شنبه آخر ماه»، با اشاره به اینکه از اجرای این طرح و اکران فیلم خود در آن رضایت دارد،*گفت: اگر این طرح باعث تشویق مردم و رفتن به سینما شود نباید صرفا به یک روز ختم شود و باید راهکارهای دیگری برای آشتی مردم با سینما* در نظر گرفته شود.
  او ادامه داد: «سینما سلام» طرح خوبی است و با وجود اینکه گفته شده با هدف جذب مخاطب اجرا می*شود،* اما باید برنامه مدونی توسط سازمان سینمایی در این راستا اجرا شود.
  اصغری اضافه کرد: با این حال اشکال کار این طرح اینجا است که متاسفانه زمان برگزاری طرح خیلی زود و با دستپاچگی اعلام شد،*به طوری که سینما مخاطبان خود را تقریبا از روز شنبه از دست داده است. البته با وجود اینکه قرار شده طبق توافق براساس فروش پنجشنبه گذشته میزان پرداختی به سینماها و صاحبان فیلم*ها در این طرح محاسبه شود، اما اعلام زودهنگام آن یک زیان چهار پنج روزه را به سینماها وارد کرد. این در حالی است که شاید در روز پنجشنبه حتی ازدحام ایجاد شود و امکان ارائه سرویس مناسب به مردم فراهم نشود.
  می*شد بگونه*ای دیگر این طرح را اعلام کرد
  یوسف زند، مدیر پردیس سینمایی زندگی، هم با اشاره به اینکه میزان فروش فیلم*های این پردیس از ابتدای هفته و پس از اعلام اجرای طرح «سینما سلام» افت کرده است، گفت: می*شد برنامه ریزی دیگری برای اعلام این طرح در نظر گرفت یا حداقل مشورتی با سینماها درباره زمان اعلام آن صورت می*گرفت.
  او بیان کرد: پردیس زندگی از ابتدای هفته فروش کمتری نسبت به گذشته داشته است و معمولا روزهای سه*شنبه که بلیت* سینماها نیم* بهاء است، تا پیش از ظهر حدود 20 درصد سالن*ها به صورت اینترنتی پر می شد، اما این هفته هیچ خبری نبود. با این حال برای پنجشنبه فروش اینترنتی نداریم و هر کس که حضور داشته باشد را به سینما راه خواهم داد.
  مردم با سینما قهر نکرده*اند،فیلم خوب نیست
  در این باره، پارسی*نژاد مدیر سینما «عصر جدید» به خبرنگار ایسنا گفت: اعلام شده که طرح «سینما سلام» برای آشتی مردم با سینما است، اما مساله این است که مردم با سینما قهر نکرده*اند و فیلم خوب نیست که به سینماها نمی*آیند. پس ممکن است پنجشنبه که به سینماها مراجعه کنند ناامیدتر هم شوند.
  وی اضافه کرد: به دلیل اعلام زودهنگام اجرای طرح «سینما سلام» از ابتدای هفته فروش نسبت به گذشته کمتر شده است.
  هـــی فــلانـــی!!!
  از مـن کــــه گذشــــت!!!!
  امــا بــدان تــو تــا آخـــر عــمــر درگیـــر مــن خــواهــی بـــود
  و تــظاهــر میکنــی نیستـــی.
  مقایســـه تـــو را از پـــا در خواهـــد آورد،
  مـــن مـــیدانــم بـــه کجـــای قلبـــت شلــیک کـــرده ام...

 2. کاربر روبرو از پست مفید SENJELI سپاس کرده است .

  Love star (چهارشنبه ۰۹ بهمن ۹۲)

 3. #2
  کاربرفعال

  آخرین بازدید
  شنبه ۲۲ دی ۹۷ [ ۰۹:۵۱]
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  2,238
  امتیاز
  40,993
  سطح
  1
  Points: 40,993, Level: 1
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  Three FriendsOverdriveCreated Blog entryTagger First Class25000 Experience Points
  نوشته های وبلاگ
  51
  سپاس ها
  919
  سپاس شده 3,977 در 1,818 پست
  حالت من
  Khejalati


  هـــی فــلانـــی!!!
  از مـن کــــه گذشــــت!!!!
  امــا بــدان تــو تــا آخـــر عــمــر درگیـــر مــن خــواهــی بـــود
  و تــظاهــر میکنــی نیستـــی.
  مقایســـه تـــو را از پـــا در خواهـــد آورد،
  مـــن مـــیدانــم بـــه کجـــای قلبـــت شلــیک کـــرده ام...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •