ستاد فرماندهی آتش نشانی از آتش سوزی در یک کارگاه مبل سازی در خیابان 17 شهریور، خیابان صفای غربی* مطلع شد.


به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده انبار و کارگاه مبل سازی و مسدوم شدن سه تن خبر داد.

جلال ملکی عنوان کرد: در ساعت 05:26 صبح امروز ستاد فرماندهی آتش نشانی از آتش سوزی در یک کارگاه مبل سازی در خیابان 17 شهریور، خیابان صفای غربی* مطلع و بلافصله چهار ایستگاه و یک خودروی تجهیزات تنفسی عازم محل حریق شدند.


وی ادامه داد: محل حریق یک ساختمان قدیمی دو طبقه 300 متری بود که به کارگاه مبل سازی و رویه کوبی مبدل شده بود و هر دو طبقه مملو از اجناس ساخته شده و لوازم اولیه مبل سازی بود. طبقه اول و حیات کاملا شعله*ور و آتش به قسمت طبقه دوم نیز سرایت کرده بود و سه تن از کارگران نیز در داخل طبقات گرفتار شده بودند.


ملکی افزود: آتش نشانان بلافاصله عملیات اطفای حریق را آغاز کردند و آتش سوزی را قبل از سرایت به منازل مسکونی مجاور محار کرده و کارگران را از داخل ساختمان خارج کردند.

گفتنی است یکی از کارگران به شدت دچار سوختگی شده بود که سریعا تحویل عوامل اورژانس شد.


این مقام مسئول در آتش نشانی عنوان کرد:* علت حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است و عملیات پس از تخلیه کامل دود و لکه گیری در ساعت 06:40 به پایان رسید. / باشگاه خبرنگاران