کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: دانلودنرم افزار

کاربرفعال

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۱۰ خرداد ۹۷ [ ۱۲:۰۲]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassThree Friends10000 Experience PointsVeteran
    سپاس ها
    6
    سپاس شده 101 در 70 پست
    حالت من
    Mehrabon

New دانلودنرم افزار

صفحات Html همیشه برای تولید وب سایت به كار نمی روند بلكه در مواقع بسیاری نیز جهت تولید و ایجاد آلبوم های عكس، پروژه های گوناگون و بسیاری موارد دیگر بكار می روند.
    Web Exe ابزاری است ساده جهت تبدیل تكی و گروهی فایل های Html به فایل های اجرایی Exe، در واقع این تبدیل جهت اجرای ساده تر و مستقل صفحات وب بدون نیاز به دیگر برنامه ها صورت می گیرد. این برنامه خود دارای مرورگری داخلی بوده كه از كلیه صدا ها، تصاویر، فایل ها، لینك ها و... پشتیبانی كرده و كلیه خصوصیات یك صفحه وب را در قالب یك فایل اجرایی (exe) به شكلی كه در كلیه ویندوز ها و تحت شرایط گوناگون به یك شكل رویت شود تولید می كند.
    پس از سه سال شرکت Andreas Wulf Software در ابتدای سال 2008 نسخه ی جدیدی از Web Exe را عرضه کرد. توسط این نسخه از نرم افزار شما می*توانید علاوه بر فایل های html فایل های asp , jsp , php , shtml را نیز به صورت یک فایل اجرایی در آورید. البته فایل*های سرور ساید به صورت include می*توانند داخل پروژه شوند و در داخل مفسر منحصر به فرد این برنامه تفسیر گردند. این برنامه بر اکثر برنامه های رقیب از مفسر مرورگر های نصب شده در ویندوز استفاده نمی*کند و خود یک مفسر جداگانه برای خود دارد. شما می*توانید با رجوع به راهنمای برنامه به تعدادی Command برای این برنامه دست پیدا کنید و در داخل فایل*های html خود قرار دهید. که در هنگام کامپایل شدن این Command ها خود دستورات خاصی را اجرا می*کنند. این برنامه تا حد مطلوبی از css پشتبانی می*کند. اما متاسفانه هنوز امکان بکارگیری فایل*های swf در پروژه امکان پذیر نیست. فایل اجرایی ساخته شده بسیار کم حجم و تا حدود 350 کیلوبایت فشرده می*گردد . این برنامه برخلاف بسیاری از برنامه*های رقیب فایل*هایی را که در دل خود جای داده است را هنگام اجرا بر روی هارد extrct نمی*کند بلکه در گوشه*ای از حافظه آنها را بارگذاری می*کند!
    نكته: این نرم افزار فایل های خروجی را با دو پسوند exe و wex تولید می كند، كه اولی قابل استفاده در كلیه ویندوز ها (بدون استفاده از نرم افزار خاص) و دومی (wex) جهت اجرا به برنامه webexe وابسته می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار WebExe:
    - امكان تعیین اندازه پنجره فایل خروجی
    - تولید فایل های خروجی كم حجم در خروجی با استفاده از فشرده سازی اجزای صفحات وب
    - پشتیبانی از 10 زبان معتبر دنیا Englisch, German, Spanish, Italian, French, Dutch, Esperanto, Portuguese, Afrikaans and Swedish در محیط برنامه و فایل های خروجی
    - توانایی جستجو درمتون صفحات خروجی
    - امكان تعریف سطح دسترسی كاربر به گزینه های Print,Copy,Select,Save as images,External links در فایل های خروجی
    - امكان تعیین رمز عبور برای فایل های تولید شده (در صورت استفاده از این قابلیت، فایل exe قبل از باز شدن از كاربر درخواست Password می كند)
    - امكان تعریف محدودیت زمانی بصورت تعیین تاریخ انقضا جهت اجرای فایل های خروجی (در صورت استفاده از این قابلیت فایل های شما پس از مدت زمان مورد نظر غیر قابل استفاده شده و دیگر اجرا نمی شوند!)
    - پشتیبانی كامل از تگ های Html به علاوه پشتیبانی از اكثر تگ های CSS
    - از دیگر قابلیت های این نرم افزار همراهی كامل و آموزش مرحله به مرحله كاربر بوده، كه با استفاده از سیستم Wizard خود كاربر را تا رسیدن به هدف خود یاری می كند
    - و ...

مشخصاتشرکت سازنده: Andreas Wulf Software
    حجم فایل: 1.68 مگابایت
    تاریخ انتشار: 16:58 - 86/10/14
    منبع: پی سی دانلود

راهنمای نصب

1- اقدام به نصب نرم افزار کنید.
    2- با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

لینک های دانلود

دانلود - 1.68 مگابایت
    رمز فایل
    کد:
    تنها کاربران عضو می توانند کد را مشاهده کنند.
    ویرایش توسط دنیای خاموش من : پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۲ در ساعت ۲۰:۱۱

2. 3 کاربر از پست مفید یک دوست سپاس کرده اند .

free (جمعه ۰۹ اسفند ۹۲),دنیای خاموش من (پنجشنبه ۰۸ اسفند ۹۲)

مدیر کل سایت

آخرین بازدید
    شنبه ۰۸ اردیبهشت ۹۷ [ ۱۷:۱۶]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 65.0%
    دستاوردها:
    Created Album picturesCreated Blog entryTagger First ClassThree FriendsOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    27
    سپاس ها
    2,982
    سپاس شده 2,543 در 1,268 پست
    حالت من
    Khejalati
    با سلام مطلب ویرایش شد
    لطفا مطالبی که دارای لینک هستن لینکشون رو با ابزار Unlink بردارید.
    رمز رو داخل ابزار کد # قرار بدین

..*
    روی لینک تاپیک های زیر کلیک و حتما مطالعه کنید *..

"اطلاعيه و اخبار انجمنها"قوانین انجمن"

Hidden Content

برای جلوگیری از بی نظمی در تاپیک ها لطفا فقط از دکمه سپاس استفاده کنید

هنگام زدن تاپیک دقت کنید تاپیک تکراری نباشد

4. کاربر روبرو از پست مفید دنیای خاموش من سپاس کرده است .

free (جمعه ۰۹ اسفند ۹۲)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)