نیما شاهرخ*شاهی یکی از بازیگرانی که عکسش در یکی از شبکه*های مجازی با موضوع خوردن کباب گنجشک مورد انتقاد قرار گرفته است با رد چنین خبری تاکید کرد از مدافعان حقوق حیوانات و محیط زیست است و تاکنون جان یک مورچه را هم نگرفته است.
نیما شاهرخ شاهی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره عکسی که در رسانه*ها از او و چند بازیگر دیگر با عنوان شکار گنجشک منتشر شده است، گفت: این خبر دروغ محض است. عکسی را برداشته*اند که چهار قسمت دارد یک طرف آن من وسیاوش خیرابی هستیم، یک طرف سحر قریشی و یک طرف هم عکس جوجه کباب گذاشته*اند. عکس دیگری هم آسمان را گذاشته اند و بعد گفته می شود مراسم شکار گنجشک بوده است.
وی در توضیح اینکه این عکس توسط سحر قریشی با همین توضیح «گنجشک*خوری با دوستان» منتشر شده است چطور شما آن را تکذیب می*کنید؟ بیان کرد: اصلا چنین چیزی در کار نبوده است و من از رسانه*هایی که چنین اخبار دروغی را منتشر کرده*اند، شکایت می*کنم. من خودم عضو انجمن حمایت از حیوانات هستم و در جهت پایداری مسایل زیست محیطی کوشش می کنم.
بازیگر سریال «میلیاردر» اظهار کرد: من منبع اصلی این عکس را ندیده ام اما چطور بعضی از چند عکس قضاوت کرده*اند که مراسم شکار گنجشک بوده است. من اصلا می خواهم بدانم تشبیه این جوجه کباب*ها به گنجشک از کجا آمده است و اصلا مگر کسی گنجشک می*خورد؟ این افراد مطمئن باشند من از چنین اخبار بی پایه و اساسی شکایت می*کنم.
وی در ادامه در توضیح این عکس که ابتدا در صفحه اینستاگرام سحر قریشی گذاشته شده است، گفت: من با خانم قریشی صحبت کردم و او گفت که چنین عکسی گذاشته است اما از موضوع و مضمونی که در رسانه*ها مطرح شده اظهار بی اطلاعی کرد.
بازیگر در پایان خاطرنشان کرد: من این خبر را تکذیب می کنم و نمی گذارم اینچنین آبروی مرا ببرند. من هرگز آسیبی به حیوانات نمی*زنم. نمی دانم چطور می توان بین چهار عکسی که از هم جداست ارتباط برقرار کرد. برای کسانیکه اینچنین می خواهند آبروی ما را ببرند، متاسفم. من تاکنون جان یک مورچه را هم نگرفته ام.