از طریق سرویس ارزش افزوده (value added service) شما قادر خواهید بود ارسال پیامک را با کسر هزینه از گیرنده پیامک داشته باشید.
در سرویس های پیامکی، سازمان ها یا اشخاص می بایست جهت ارسال پیامک به مخاطبین خود هزینه های پیامک را متحمل شوند . با استفاده از سرویس ارزش افزوده این امکان را فراهم کرده ایم که هزینه ارسال پیامک را مخاطبین شما پرداخت کنند .
لازمه این سرویس یک ایده نو و تازه می باشد که تا به حال از طرف همراه اول فعال نشده باشد .

مثال سرویس ارزش افزوده VAS


  • برای مثال می توان به سرویس ارزش افزوده پیام سلامتی اشاره کرد که مخاطبان با فعال سازی این سرویس روزانه یک پیامک سلامتی از طرف همراه اول دریافت خواهند کرد که برای هر پیامک 500ریال هزینه پرداخت خواهند کرد که این هزینه بر روی قبض تلفن همراه مخاطبان محاسبه خواهد شد .


شرایط فعال سازی سرویس :
  • در نظر گرفتن یک نام تجاری برای سرویس خود. برای مثال می توان به سرویس ارزش افزوده پیام سلامتی اشاره کرد.
  • کاربر باید برای فعال سازی و غیر فعال کردن سرویس دو کلید واژه فارسی و انگلیسی تعریف کند تا سرویس گیرندگان در هر شرایطی بتوانند سرویس را فعال یا غیر فعال کنند.
  • در زمان تکمیل فرو سرویس ارزش افزوده باید منابع تامین محتوی از طرف کاربر حتما تکمیل شود. این قسمت برای شرکت همراه اول بسیار مهم بوده و تاثیر زیادی در تایید و یا عدم تایید سرویس ارزش افزوده شما دارد. برای مثال اگر کاربر یک سایت نا معتبر را به عنوان تامین کننده محتوی معرفی کنند این سرویس از طرف همراه اول مورد قبول نمی باشد.
  • کاربران باید در زمان تکلمیل فرم سرویس ارزش افزوده تعرفه سرویس خود را به ریال مشخص کنند. حداقل هزینه ای که می توانند درج کنند 500 ریال می باشد و هیچ محدودیتی برای حداکثر هزینه سرویس ارزش افزوده وجود ندارد.
  • تعداد مشتری ماهانه، درآمد ماهانه و معداد محتوی ارسالی در روز باید حتما در فرم سرویس ارزش افزوده باید پیش بینی شود. این موارد در تایید یا عدم تایید فرم سرویس ارزش افزوده کاربران تاثیر زیادی خواهد داشت.
  • در آخر یک نمونه از محتوا پیشنهادی را در فرم سرویس ارزش افزوده درج شود که این محتوا کیفیت و ارزش سرویس ارزش افزوده شما را میرساند.


برنامه تبلیغاتی :


  • نسبت به محتوی و ارزش سرویس برنامه تبلیغاتی از طرف شرکت همراه اول مشخص می شود. در تمامی سرویس ها بعد از تایید از طرف همراه اول یک پیامک به تمامی خطوط فعال همراه اول در سراسر کشور ارسال می شود که هیچ هزینه ای برای پیشنهاد دهنده سرویس ندارد و لی در بعضی از موارد به نسبت به سرویس ارزش افزوده فعال شده در تلویزیون، رادیو، بیلبورد، روزنامه، مجله، وب، بروشور، استند نمایشگاهها، همایشها و ... تبلغ خواهد شد.


اطلاعات بیشتر در زمینه سرویس های ارزش افزوده vas

Chiako.Com