آیا طعم توت*فرنگی تازه چیده شده را دوست دارید؟ طعم وسوسه انگیز چیزکیک را چطور؟ راهی وجود دارد که شما می*توانید ترکیب این دو طعم فوق*العاده را با هم داشته باشید.
روش تهیه توت فرنگی پر شده از چیزکیک

آیا طعم توت*فرنگی تازه چیده شده را دوست دارید؟ طعم وسوسه انگیز چیزکیک را چطور؟ راهی وجود دارد که شما می*توانید ترکیب این دو طعم فوق*العاده را با هم داشته باشید. باورش سخت است، این طور نیست؟ ولی حقیقت دارد. تهیه*ی این ترکیب بسیار ساده و آسان است. مواد لازم

1.5 قاشق سوپ خوری عصاره وانیل 1 بسته پودینگ فوری چیزکیک 1 پیمانه خامه غلیظ 1 بسته پنیر خامه ای زده شده 2 بسته توت*فرنگی تازه طرز تهیه

1- مواد را با هم مخلوط *کنید. همه*ی مواد (به جز توت*فرنگی) را در کاسه*ای ریخته و تا زمانی که به خوبی با هم ترکیب شوند هم بزنید.
2- مواد خود را داخل کیسه*هایی بریزید که درب آن*ها بسته می*شود ( کیسه*های زیپی ) و آن را با دقت ببندید. اطمینان یابید هیچ سوراخ یا فضای بازی وجود ندارد. بخش*های خالی کیسه را دور فضاهایی که پر شده است بپیچید.
3- مخلوط را در یخچال قرار دهید: کیسه*ی زیپ دار را برای 45 دقیقه تا یک ساعت درون یخچال قرار دهید . مراقب باشید که مخلوط بیش از یک ساعت در یخچال نماند.
4- توت*فرنگی*ها را آماده کنید: توت*فرنگی*ها را به*دقت شسته و به آرامی خشک*کنید. از بالا توت*فرنگی*ها را نصف کنید. سپس دو برش کم*عمق در آن ها بزنید، تا توت*فرنگی ها به چهار قسمت به هم چسبیده تقسیم شوند. مراقب باشید که برش*ها را خیلی عمیق نزنید تا قسمت*ها از هم جدا نشوند.
5- توت*فرنگی*ها را داخل یخچال بگذارید و صبر کنید تا زمان خنک شدن مخلوط چیزکیک به پایان برسد. سپس توت*فرنگی و چیزکیک را از یخچال بیرون بیاورید. 6- یک گوشه از کیسه ی زیپی را ببرید. از نقطه*ای که توت*فرنگی*ها را به شکل × برش داده بودید آن*ها را باز کنید. چیز کیک را از جایی که کیسه را بریدید داخل برش توت*فرنگی فشار دهید.
7- اکنون کار شما به پایان رسیده است.

منبع:redirect.php?a=forums.pichak.net/2164.html