به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، پسر شروری که با چاقو زن جوانی را تهدید و اموالش را به زور سرقت کرد، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.
روز شنبه حدود ساعت 9 و 45 صبح خانمی با 110 می گیرد و خبر سرقت اموالش را می دهد. لذا سریعا ماموران کلانتری شهر زیبا به سمت منزل شاکی در بلوار فردوس اعزام می شوند. پس از حضور پلیس در محل زن جوانی به نام نازنین به ماموران مراجعه می کند و اظهار می دارد: صبح امروز به دلیل خراب شدن لپ تاپ با پیک موتوری تماس گرفتم تا آن را به تعمیرگاه ببرند.
شاکی ادامه داد: پس از چند دقیقه پسری زنگ درب منزلم را زد و من نیز درب حیاط را بازکردم تا برای بردن لپ تاپ به طبقه سوم بیاید، پسر جوان به پشت درب خانه رسید و من نیز که پوشش مناسبی نداشتم درب را باز کردم تا لپ تاپ را تحویل او بدهم که ناگهان پسر جوان با نگاه به داخل خانه و مطمئن شدن ازاینکه کسی در منزل حضور ندارد به زور وارد خانه شد و با زور و تهدید مرا ساکت کرد و سپس اموالم را از جمله مقداری پول نقد ، لپ تاپ ، دو دستگاه تلفن همراه را به سرقت برد و متواری شد. ماموران پس از بررسی صحت و سقم موضوع اقدامات گسترده خود را در رابطه با شناسایی و دستگیری پسر جوان آغاز کردند. در حین فعالیت های ماموران بود که زن جوان با پلیس تماس گرفت و اعلام کرد: پسر شیطان صفت با منزل بنده تماس گرفته و درخواست 2 میلیون تومان برای انتشار ندادن فیلم های خصوصی بنده در محل و فضای مجازی کرده است.
ماموران با آموزش های لازم به زن جوان در نهایت توانستند پسر شرور را در یک قرار صوری برای دریافت وجه دربلوار فردوس شناسایی و دستگیر کنند.
سرگرد مهدی کرمی رئیس کلانتری 133 شهر زیبا درباره این خبرگفت: تحقیقات از متهم کماکان ادامه دارد.