در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دوطرفه با مردم دارند.
در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.
*****
تیم فوتبال هنرمندان کشورمان برای شرکت در یک تورنمنت خارجی به مسکو رفته است. علی لهراسبی، امیرعلی دانایی، عارف لرستانی و محسن تنابنده از اعضای تیم هستند. فقط یک سوال! محمدرضا مهدوی بازیکن سابق استقلال و تیم ملی هم هنرمند است؟!
این عکس را امیرعلی دانایی در صفحه فیسبوکش به اشتراک گذاشته است.


اصراری که حسام نواب*صفوی بر روی شباهتش با الویس پریسلی خدا بیامرز دارد قابل تقدیر است! تیپ، لباس، مدل مو، عینک!عکس سلفی جالب و رنگارنگ (!) بهاره رهنما در کنار [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] لیلی رشیدی، سحر دولتشاهی و بهنوش بختیاری. یک جمع هنرمند و دوست داشتنی!


در این عکس گویا دوستان هنرمند در حال گذران تاخیر چند ساعته یکی از پرواز های داخلی (شاید هم خارجی!) فرودگاه امام هستند. الناز شاکردوست، شهرام زمانی و علی ضیا هم در عکس دیده می*شوند.
عکسی که رضا صادقی بعد از کنسرت چند شب پیش خود در اینستاگرام منتشر کرد. فقط یک چیز، ای کاش عقاب هنوز هم در دروازه مان بود... در جام جهانی... ای کاش مو های عقاب هیچ وقت سفید نمی شد...


دلیل انتخاب این عکس برای این مجموعه از "چهره ها در شبکه های اجتماعی"، صرفاً لباس فوق العاده زیبای [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] بود! البته کاملاً مشخص است که خانم [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] در سر صحنه یک فیلم در خارج از کشور هستند.کامبیز دیرباز که به تازگی بابا شده است این عکس را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. ما نیز به نوبه خودمان قدم نورسیده را به کامبیز عزیز تبریک میگوییم.ه دیگر این کودک فرزند هانیه توسلی نیست! احتماً فرزند یکی از دوستان یا اقوام ایشان است. تیزهوشی خانم توسلی در کادربندی عکس قابل تحسین است!فرهاد اصلانی هنرمند ارزنده کشورمان هم اکانت اینستاگرام ساخته و از این طریق با طرفدارانش ارتباط ایجاد کرده است. این هم آخرین عکس آقای اصلانی که مثل اینکه خودش است! متنی که درمورد تولدش در زیر عکس نوشته هم جالب است****واریم لب های آقای بازیگر همیشه مثل همین عکس خندان باشد. استاد عزت الله انتظامی هم گرفتار عکس های سلفی شد! ممنون از آقای کوروش جوانعکسی جالب از شاهرخ استخری و دختر خوشتیپ و بانمکش!


مریلا زارعی ستاره ارزشمند سینمای ایران در کنار خانم کتایون ریاحی و رضا کیانیان دوست داشتنی. این عکس را مریلا زارعی به اشتراک گذاشته است.


سارا خوئینی ها در کنار عمو فردوس!


منبع: [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]


[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]