سلام به همگی ؛
سامانه رنک باکس با هدف بهبود رتبه الکسا و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] برای هموطنان گرامی افتتاح گردیده است .
پس از انتشار این اسکریپت ([برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]) حرفه ای هزاران سایت شروع به نصب اسکریپت کردند و وبسایت های بسیاری ایجاد شد .
شاید خودتان مانند من در این وبسایت ها فعالیت داشته باشید اما وجه مشترکی که تمام این سایت ها دارند این است که مدیریت و برنامه ریزی درستی ندارند و همین ضعف هم موجب شکستشان میشود . مانند : 4lbazdidsaz و 98bazdid .
وبسایت هایی هم که الان وجود دارد پورسانت بسیار کمی نسبت به [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]شان میدهند و ظاهر گرافیکی زیبایی هم ندارند البته نه همه ی آنان .
پس از اینکه من این سایت ها رو بررسی کردم متوجه ایجاد ضعف بزرگی در چنین سیستم هایی شدم و تصمیم گرفتم یک سایت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] و [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] ایجاد کنم تا بتونه با [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] هایی که انجام میشه برای کاربراش امکان کسب در آمد رو هم فراهم کنه.
از همه ی کسانی که میخوان رتبه الکساشون بیاد پایین و سایتشون تو [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] قرار بگیره خواهش میکنم داخل [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] عضو بشن و فعالیت کنن .
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]