روش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] از فروش محصولات خود
اگر شما میخواهید کالاهایتان را به صورت [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] به فروش برسانید ،* بهترین راه ساخت یک فروشگاه اینترنتی ست . در قسمت های قبلی ،*با نحوه ساخت یک وبسایت خوب و موفق آشنا شدید ، ساخت فروشگاه نیز تقریبا مراحل مشابهی دارد .
شما میتوانید برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی ، از چند روش زیر استفاده کنید :*
  • استفاده از سیستم های مدیریت محتوا برای ساخت فروشگاه : CMS های برای ساخت یک فروشگاه زیبا در [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] وجود دارد ، که از جمله آنها میتوان به مجنتو ، پرستا شاپ ،* وردپرس (با افزونه ووکامرس) و جوملا (با افزونه ای کامرس) اشاره کرد . در این روش شما کنترل کاملی بر روی سایتتان دارید و میتوانید تمام تغییرات را به دلخواهتان انجام دهید . البته برای وصل کردن وبسایتتان به سیستم پستی کشور ، باید به صورت دستی اقدام کنید .
  • استفاده از وبسایت های فروشگاه ساز : کار وبسایت های فروشگاه ساز ،*همانند سیستم های وبلاگدهی ست !* یعنی همانطور که شما میتوانید یک وبلاگ با امکاناتی مشخص داشته باشید ، میتوانید به همان راحتی یک فروشگاه نیز داشته باشید . کافیست عبارت "فروشگاه ساز" را در اینترنت جستجو کنید تا نتایج بسیاری برای شما پیدا شود . شما در این گزینه ،* گرچه به بسیاری از قسمت های سایتتان دسترسی دارید ، اما باز هم نمیتوان گفت که به طور کامل بر روی سایتتان کنترل دارید*!* ولی با این وجود در بسیاری از این فروشگاه سازها ، اتصال به سیستم پستی کشور انجام شده است و شما میتوانید بدون دغدغه ، به فروش محصولاتتان بپردازید !*
  • ساخت اسکریپت جداگانه و منحصر به فرد : در این روش ،* که طبیعتا وقت و هزینه ی بیشتری را به خود اختصاص میدهد ، میتواند از Base یا پایه سایتتان را با ایده ای نو بنا کنید و سیستمی منحصر به فرد برای خود داشته باشید . تنها چیزی که نیاز دارید ، یک اسکریپت نویس حرفه ای و کالاهایی برای فروش است !

اگر شما فروشگاهی فیزیکی نیز دارید ، میتوانید از این طریق محصولات خود را بیشتر معرفی کرده و سود بیشتری کسب کنید . در این روش با توجه به این که خودتان همه کاره هستید ، طبیعی ست که تمامی درآمد کسب شده ، به خودتان تعلق دارد ، فقط نیاز به کمی صبر و پشتکار دارید !

دقت کنید که همیشه با کاربرانتان صادق باشید تا آنها مشتری همیشگی شما شوند ! اطلاعات کالا را به درستی درج کنید تا کاربران از خرید خود مطمئن باشند و دسترسی به قسمت های سایت را آسان کنید تا هیچ کس در سایت شما دچار سردرگمی نشود .
****واریم از مقاله [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] از طریق محصولات و روش های آن لذت ببرید. [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]