ا روش ساده و مؤثری که در این مقاله آورده شده است، شما می توانید تنها با یک کلیک، تمام صفحات مورد علاقه خودتان را به سرعت و با هم باز کنید.


شما می*توانید تنها با یک کلیک، تمام صفحه*های موردعلاقه*ای که به*طور روزانه از آن*ها بازدید می*کنید را با هم باز کنید.برای این کار، کافی است که در داخل نوار ابزار بوکمارک*های (Bookmark Toolbar) خودتان، یک فولدر ساخته و تمام سایت*هایی که به* طور روزانه از آن*ها بازدید می*کنید را داخل آن قرار بدهید، و سپس برای باز کردن همه آن*ها با هم، با کلیک وسط موس بر روی آن کلیک کنید.
برای ساختن یک فولدر در نوار ابزار بوکمارک، کافی است در این نوار ابزار کلیک راست کرده و از منوی باز شده گزینه New Folder را انتخاب کنید.
اگر نمی*توانید نوار ابزار بوکمارک های خودتان را مشاهده کنید، از منوی View، گزینه Toolbar را انتخاب کرده و سپس تیک پشت Bookmark Toolbar را بزنید (یعنی روی آن کلیک کنید).
برای انتقال دادن سایت*های موردعلاقه خودتان به داخل این فولدر، در ابتدا لازم است که آن سایت*ها را باز کنید، پس از باز کردن، از ترکیب Ctrl+D (یعنی کلید Ctrl و کلید D صفحه* کلید را با هم فشار بدهید) استفاده کرده و از پنجره باز شده بر روی جهت پایین کلیک کرده و فولدری که ایجاد کرده بودید را انتخاب کنید و سپس دکمه Done را بزنید.
با این کار، آدرس آن سایت اینترنتی به داخل فولدر منتقل می*شود. پس از اینکه تمام سایت*های موردعلاقه خودتان را به داخل این فولدر منتقل کردید، برای باز کردن همه آن*ها با هم بر روی آن کلیک راست کرده و گزینه Open all in tabs را انتخاب کنید. البته می*توانید به*جای این کار از کلیک وسط ماوس بر روی آن فولدر نیز استفاده کنید.
بهتر است سایت*هایی که موضوعات مشابه *دارند را در فولدرهای خاص دسته*بندی کنید تا مثلاً یک فولدر برای موتورهای جستجو، یک فولدر برای سایت*های خبری، یک فولدر برای سایت*های ورزشی و ... داشته باشید تا از به*هم*ریختگی جلوگیری کرده و به*سرعت به سایت مورد نظر خودتان دسترسی پیدا کنید.


منبع" redirect.php?a=forums.pichak.net/2255.html