[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]


زیورآلات جزئیات شخصیتی ما هستند. بسته به اینکه چقدر وقت می*گذاریم و چه مدل*هایی را انتخاب می*کنیم با آنها بخشی از اخلاق خودمان را به دیگران نشان می*دهیم. این انگشترها جزء جدیدترین و متفاوت*ترین انگشترهای 2014 هستند.[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت] زیورآلات جزئیات شخصیتی ما هستند. بسته به اینکه چقدر وقت می*گذاریم و چه مدل*هایی را انتخاب می*کنیم با آنها بخشی از اخلاق خودمان را به دیگران نشان می*دهیم. این انگشترها جزء جدیدترین و متفاوت*ترین انگشترهای 2014 هستند. هر کدام که دوست دارید را انتخاب کنید. ما به شما می*گوییم روحیه*تان چطوری است!

خشن*های منعطفنگین این مدل به خاطر رنگ شفاف و صورتی ملایمش برای آدم*هایی با روحیه*های لطیف مناسب است اما کافی است نگاهی به برش*های تیز انگشتر بیندازید تا متوجه شوید سرسخت بودن بخش دیگری از ماهیت این انگشتر را تشکیل می*دهد. بنابراین اگر آدمی هستید که قبل از شناخت آدم*ها روی خوش نشان نمی*دهید ولی بعدا دوست جدا نشدنی*شان می*شوید این مدل برای شما مناسب است.

از عمق دریاخانم*هایی که سادگی را دوست دارند اما در عین حال از ارزش هر چیزی خبر دارند با این انگشتر ارتباط برقرار می*کنند. این خانم*ها همچنین به ایده*های تازه علاقه*مند هستند.

ساده*های رکبرش*ها ساده هستند و نگین انگشتر تک*رنگ و تمام قد سبز! همه اینها شما را برای نشان دادن شخصیت شفاف، رک و سرشار از صراحت*تان آماده می*کند. ساده*ها ساده می*پوشند.

عشاق علمی- تخیلیبعضی از خانم*ها به فیلم*های علمی- تخیلی علاقه زیادی دارند به*خصوص آنهایی که مربوط به فضا و سیارات دیگر است. آدم*هایی که روحیه*هایی محدودنشدنی دارند اغلب نسبت به این مسائل جذب می*شوند. این انگشتر هم با توجه به شکل و رنگ نگینش برای آنها ساخته شده است.

جهانی نشسته بر انگشتان شمایک بازی ساده با دایره*ها باعث ایجاد این مدل جالب برای آدم*هایی با تفکر انتزاعی است. آنها عاشق بیرون کشیدن مفاهیم تازه از دل مفاهیم قدیمی هستند. ناممکن برای*شان معنی ندارد و قدرت سازگاری*شان بالاست. این همه دایره و ایجاد شکل کروی اینها را لو خواهد داد.

طبیعت دوست*هاجنس*های طبیعی دل کسانی را می*برد که دوستدار طبیعت هستند و به حفظ میراث طبیعی علاقه*مند. این مدل چوبی زیبا هم برای خانم*هایی ساخته شده که احتمالا اسم*شان در لیست سازمان حفاظت از محیط زیست دیده می*شود.

دل به دریا زدنآدم*های رمانتیک و انعطاف*پذیر این انگشتر را می*پسندند. این انگشتر یادآور اقیانوس*های نامحدود است و حالت دالبری آن از روحیه سازگاری افراد حکایت می*کند.

روحیه*های متفاوتگول رنگ آبی و ملایمت آن را نخورید، چون صاحب این انگشتر روحیه*ای متفاوت و حتی خشن دارد!