آموزش تعاملی نرم افزار Access

نرم افزار Access یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس است که کاربردهای فراوانی در ایجاد پایگاه*های داده دارد، اگر می*خواهید به صورت کامل این نرم افزار را آموزش ببینید همراه دریچه باشید.
به گزارش [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]؛ همانطور که می*دانید شنبه*ها همین*جا یعنی صفحه دریچه فناوری اطلاعات کارگاه آموزشی برگزار می*شود که هدف آن آموزش نرم افزارهای کاربردی است که اکثر ما در کارهای روزمره*مان با آن*ها سر و کار داریم. کافی است در منزل و یا محل کار خود بنشینید و شنبه*ها به صفحه دریچه بیایید و آموزش را دانلود کنید، بعد در وقت*های آزاد به آموزش نرم افزارهای مورد نیازتان به صورت کاملا تصویری و تعاملی بپردازدید، بعد از اینکه به صورت کامل آموزش دیدید، می*توانید در هر کجا که هستید با شرکت در آزمون، مدرک معتبر دریافت کنید.


در جلسه چهارم قصد آموزش نرم افزار اکسس (Access) را داریم، اکسس نرم افزار ساده و كارآمدي براي ساخت پايگاه*هاي داده یا همان Database است که جهت ايجاد برنامه*هاي كوچك كاربردي جهت دسترسي به اطلاعات و محاسبات لازم بر روي آنها مي*باشد. فايلهاي پايگاه داده Access كه با پسوند MDB ايجاد مي*شوند، در اغلب زبان*هاي برنامه نويسي قابل استفاده هستند. به همين دليل، بيشتر نرم افزارهاي كاربردي كه به پايگاه*هاي داده با حجم و پيچيدگي زياد نياز ندارند، از اکسس استفاده مي*كنند. ناگفته نماند که در این آموزش همانند اکسل یک فصل در مورد ماکرو ها و VBA پیشرفته صحبت شده که تا به حال در آموزش*های عادی مشاهده نشده است.


***برای دیدن سرفصل ها و دانلود فایل آموزش اینجا کلیک کنید***