یا طعم توت فرنگی تازه چیده شده را دوست دارید؟ طعم وسوسه انگیز چیزکیک را چطور؟ می توانید به راحتی ترکیب این دو طعم فوق العاده را با هم داشته باشید.روش تهیه توت فرنگی پر شده از چیزکیک آیا طعم توت فرنگی تازه چیده شده را دوست دارید؟ طعم وسوسه انگیز چیزکیک را چطور؟می توانید به راحتی ترکیب این دو طعم فوق*العاده را با هم داشته باشید. باورش سخت است، این طور نیست؟ ولی حقیقت دارد. تهیه ی این ترکیب بسیار ساده و آسان است.
مواد لازم
1.5 قاشق سوپ خوری عصاره وانیل
1 بسته پودینگ فوری چیزکیک
1 پیمانه خامه غلیظ
1 بسته پنیر خامه ای زده شده
2 بسته توت فرنگی تازه

طرز تهیه
1- مواد را با هم مخلوط *کنید. همه*ی مواد (به جز توت*فرنگی) را در کاسه*ای ریخته و تا زمانی که به خوبی با هم ترکیب شوند هم
بزنید.


2- مواد خود را داخل کیسه*هایی بریزید که درب آن*ها بسته می*شود ( کیسه*های زیپی ) و آن را با دقت ببندید. اطمینان یابید هیچ سوراخ یا فضای بازی وجود ندارد. بخش*های خالی کیسه را دور فضاهایی که پر شده است بپیچید.3- مخلوط را در یخچال قرار دهید: کیسه*ی زیپ دار را برای 45 دقیقه تا یک ساعت درون یخچال قرار دهید .مراقب باشید که مخلوط بیش از یک ساعت در یخچال نماند.


4- توت*فرنگی*ها را آماده کنید: توت*فرنگی*ها را به*دقت شسته و به آرامی خشک*کنید. از بالا توت*فرنگی*ها را نصف کنید. سپس دو برش کم*عمق در آن ها بزنید، تا توت*فرنگی ها به چهار قسمت به هم چسبیده تقسیم شوند. مراقب باشید که برش*ها را خیلی عمیق نزنید تا قسمت*ها از هم جدا نشوند.


5- توت*فرنگی*ها را داخل یخچال بگذارید و صبر کنید تا زمان خنک شدن مخلوط چیزکیک به پایان برسد. سپس توت*فرنگی و چیزکیک را از یخچال بیرون بیاورید.6- یک گوشه از کیسه ی زیپی را ببرید. از نقطه*ای که توت*فرنگی*ها را به شکل × برش داده بودید آن*ها را باز کنید. چیز کیک را از جایی که کیسه را بریدید داخل برش توت*فرنگی فشار دهید.


7- اکنون کار شما به پایان رسیده است.

منبع: redirect.php?a=wiki.5040.ir/...ticle/2164.html