ایجاد و ویرایش فایل های pdfحتی فارسی با CAD-KAS PDF Editor 3.0
PDF یکی از دوست داشتنی ترین فرمت های اسناد به شمار می رود. بسیاری از ما برای انجام کارهای روزمره از این فرمت استفاده می کنیم و شاید هم حتی از نیمی از قابلیت های این فرمت محبوب باخبر نباشیم. همانطور که همه می دانیم زمانی که سندی با فرمت PDF ذخیره شد ، دیگر قابل تغییر نیست مگر این که با نرم افزارهای خاصی یا به فرمت های دیگر تبدیل شود و یا این که از نرم افزاری بسیار سبک با نام CAD-KAS PDF Editor 3.0 استفاده شود.
به نظر می رسد شرکت سازنده این نرم افزار با تولید نرم افزارهای متعدد قصد در اختیار گرفتن بازار ابزارهای PDF را دارد. یکی از نرم افزارهای شرکت CAD-KAS ابزاریست به منظور مدیریت و ویرایش اسناد PDF به صورت مستقیم که می تواند برای بسیاری از ما بسیار مفید باشد.برنامه CAD-KAS PDF Editor 3.0 برنامه عالی برای ویرایش فایلهای pdf حتی آنهایی که پسورد دارند،میباشد.
این نرم افزار قادر است تا به سادگی اسناد PDF را با امکاناتی نسبتا کامل مورد ویرایش [ با امکان ویرایش متن فارسی] قرار دهد. متون را پاک کند، اضافه نماید و یا این که بچرخاند. به طور کلی می توان بسیار از کارها را که شاید به نظر سخت برسد را با استفاده از CAD-KAS PDF Editor 3.0 به سادگی انجام داد. اگر می خواستیم از نرم افزارهای تبدیل استفاده کنیم کارمان بسیار سخت می شد. اما با این ابزار دیگر نیازی به تبدیل هم نخواهد بود. کافی فایل PDF گشوده شود. ویرایش شده و در آخر هم بدون هیچ مشکلی با همان فرمت PDF ذخیره گردد.شاید تنها مشکلی که این ابزار داشته باشد این است که مانند تمامی نرم افزارهای مشابه قادر به ویرایش تمامی اسناد نیست. دلیلش هم وجود تصاویر در اسناد PDF است. اگر این اسناد ابتدا به صورت عکس و سپس به صورت سند PDF درآمده باشند به هیچ وجه قابل ویرایش نخواهند بود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار CAD-KAS PDF Editor 3.0 :
- حجم بسیار پائین نرم افزار
- قابلیت ویرایش به صورت مستقیم
- قابلیت ویرایش متن ها به صورت کامل
- قابلیت قرار دادن و یا برداشتن تصاویر از اسناد PDF
- چرخش متن ها
- قابلیت اضافه یا پاک کردن صفحات اسناد PDF
- استفاده آسان از نرم افزار و محیط کاربری بسیار ساده
- پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا و ویندوز محبوب 7
- و..


[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]

پسورد فايل فشرده : www .rasekhoon. net