آیا به زن بودن خودتان افتخار می*کنید؟ اگر اینطور است با خواندن این مطلب خوشحال*تر و راضی*تر از جنسیت خود خواهید شد. اما اگر اینطور نباشد، متوجه خواهید شد که چرا باید به زن بودن خودتان ببالید! زن بودن مزایای فوق*العاده*ای دارد؛ مزایایی که با آنها به دنیا آمده*اید و باید قدرشان را بدانید.


۱. مهربان*تر بودن


زن*ها به طور طبیعی موجوداتی مهربان*تر، دلسوزتر و صبورتر هستند. آنها با دردها و ناراحتی*های دیگران به خوبی همدردی کرده و برای آرام کردن دیگران تلاش می*کنند.


۲. داشتن احساساتی قوی*تر


زن*ها در مقایسه با مردها احساساتی قوی*تر دارند. آنها از سنین بسیار کم با مشکلات درونی و بیرونی بسیاری مواجه می*شوند که باعث قوی*تر شدن آنها می*شود. این توانایی به آنها قدرت می*دهد بتوانند با هر مشکلی روبه*رو شوند.


۳. توانایی انجام چند کار به صورت همزمان


زن*ها از عهده هر کاری برمی*آیند. می*توانند یک سازمان را اداره کنند، یک دولت را بچرخانند و یا بر دنیا حکومت کنند و در آن واحد، در خانه خودشان هم بالاترین کارایی را داشته باشند. آنها بهتر از هر کس دیگری می*دانند که خانواده*شان به چه چیزهایی نیاز دارد و برآوردن نیازهای آنها اصلی*ترین اولویت زندگی خانم*هاست.


۴. ستون*های قدرت


زن*ها ستون*های قدرت و حمایت برای خودشان و اطرافیانشان هستند. تعداد مادرانی که به تنهایی از فرزندانشان مراقبت می*کنند بسیار بیشتر از پدران است و همین نشان*دهنده توانایی آنها در انجام کارهای مختلف بدون حمایت و پشتیبانی دیگران است. همچنین می*توانند خانواده و اطرافیانشان را هم از این حمایت و پشتیبانی خود بهره*مند کنند.


۵. زیباتر بودن


زن*ها به طور طبیعی زیباتر از مردها هستند. آنها با هوش خارق*العاده*ای که در زیبا نگه داشتن خود دارند، بسیار جذاب*تر به نظر می*رسند.

۶. توانایی برگرداندن سرها به سمت خود


زن*ها این قدرت را دارند که صدها سر را بخاطر زیبایی، هوش یا توانایی*های استثنایی خود به سمت خود برگردانند. حتی ممکن است همه این ویژگی*ها را در کنار هم داشته باشند.


۷. توانایی دوباره برخاستن و جنگیدن


خانم*ها موجوداتی حساس هستند و خیلی سریع ناامید می*شوند و آسیب می*بینند. اما این قدرت را دارند که خیلی زود بر طوفان*های زندگی غلبه کرده و برای موفقیت در هر کاری دوباره از جایشان برخیزند و تلاش کنند.


۸. توانایی حیات بخشیدن به یک انسان دیگر


زن*ها توانایی بینظیری دارند که آن به دنیا آوردن یک انسان دیگر است. انسانی که بیشتر از هر کس از او مراقبت خواهند کرد، برایش فداکاری*ها خواهند کرد و به او عشق خواهند داد. فرزند بخشی از وجود آنها و درواقع مهمترین بخش آن خواهد شد و هر کاری برای خوشبختی او انجام خواهند داد.


۹. داشتن کارایی بالاتر


دنیای مردانه*ای است اما همانطور که می*بینید خانم*ها همه تلاششان را به کار بسته*اند تا در جامعه، اجتماع و خانه کارایی بالاتری از خود نشان دهند.


۱۰. توانایی بازی کردن در نقش*های مختلف


خانم*ها نقش*های زیادی دارند و برخلاف آقایان این نقش*ها فقط اسم و موقعیت نیستند. هرکدام از این نقش*ها روحی در خود دارند و به نوبه خود پراهمیت هستند.


صرفنظر از کلیشه*ای که جامعه به زن*ها می*چسباند، آنها با هر برچسبی که از جامعه دریافت می*کنند، قوی*تر می*شوند. از اینکه زن هستید به خودتان ببالید و احساس قدرت کنید!
منبع:
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]