تیپ تابستانه زیبا ( +عکس )تیپ خود را تابستانه کنید هیچ وقت احساس کرده*اید اطرافیان تان روزی مهربان*تر هستند و روی دیگر آدمی جدی و سرخت به نظر می*رسند؛ باور می*کنید یا نه، این حس شما اشتباه نیست و ناشی از نوع ست کردن و انتخاب لباس است.

دیگران هم همین حس را با انتخاب*های متفاوت شما خواهند داشت اما اگر می*خواهید همیشه فردی مهربان و صمیمی به نظر برسید که حسی مثبت را به دیگران منتقل *کنید، باید چند نکته را در انتخاب لباس خود موردتوجه قرار دهید. سلام به رنگ*های شاد
نکته کلیدی در مهربان نشان دادن چهره شما رنگ است. در این زمینه رنگ*های تیره و روشن در دو جهت مخالف هم حرکت می*کنند. رنگ*های شاد و روشن، چهره شما را شاد و مهربان نشان می*دهند و رنگ*های تیره، نشاط و شادابی را از چهره شما می*گیرند. اگر دوست دارید مهربان باشید، یک شیرجه جانانه در جعبه مدادرنگی تابستانی بزنید و نگران نباشید.

خطوط را بشکنید
لباس*هایی که برش*های صاف و مشخص دارند، تصویر آدم اتو کشیده با ضابطه*های خشک و سخت را تداعی می*کنند. این سبک لباس پوشیدن برای مدیران رده بالا توصیه می*شود و اگر می*خواهید در گروه این آدم*های جدی قرار نگیرید، سراغ لباس*های چین*دار بروید. انتخاب رنگ را هم نادیده نگیرید، رنگ*های روشن و شاد ( تابستانی) نقش مهمی در مهربان نشان دادن چهره شما دارند.

نقش و نگاری صمیمی
یک اصل کلی را فراوش نکنید؛ اگر شما در لباس خود احساس راحتی می*کنید، این حس به مخاطب هم منتقل خواهد شد و احساس راحتی بیشتری در معاشرت با شما می*کند، به همین دلیل بلوز شومیز انتخاب خوبی برای مهربان*تر نشان دادن شما نیست، به جای آن سراغ یک بلوز آزاد با رنگ روشن و ترجیحا نقش و نگاری ساده بروید. بلوزهای گلدار هم انتخاب خوبی برای این موقعیت هستند.

زاویه*ها را حذف کنید
به جای کفش*هایی با نوک تیز، سراغ کفش*هایی بروید که پنجه گرد دارند. این کفش*ها هم راحتی بیشتری دارند و هم این احساس راحتی و صمیمیت را به دیگران منتقل می*کنند. پیشنهاد می*کنیم کفش*های نوک تیز خود را برای مهمانی*های رسمی نگه دارید و در موقعیت*های دوستانه از کفش پنجه گرد استفاده کنید. کفش*هایی که پاشنه بلند دارند (بیشتر از پنج سانتی*متر) حس دوستانه و صمیمیت را از شما دور می*کنند.

خداحافظ اشکال هندسی
شما بین یک کیف مستطیلی یا مربعی ونمونه*های شل و بدون فرم خاص، کدام را انتخاب می*کنید؟ اگر انتخاب شما یک کیف مستطیلی است، احتمالا شخصیت جدی و رسمی دارید ولی اگر دوست دارید با این موضوع مبارزه کنید، این بار سراغ یک کیف نرم و پارچه*ای بروید. امتحانش ضرری ندارد.

در ستایش آزادی
یک دامن تنگ که شما را مجبور می*کند با قدم*های کوچک و نزدیک هم راه بروید به خانم*های دیگر می*گوید که این خانم برخوردی بسیار جدی و خشن با شما خواهد داشت و بهتر است از رفتار دوستانه خودداری کنید. در مقابل یک دامن کلوش، نشانی بر روحیه بشاش و مهربان شماست که بی*شک باعث ایجاد حس بهتری در دیگر خانم*های حاضر در محل می*شود.

دقت کنید
حواس*تان باشد وقتی از عینک*های آفتابی استفاده می*کنید، اولین چیزی که در چهره شما دیده می*شود، همین عینک آفتابی است و به همین دلیل باید در انتخاب آن دقت کنید. اگر می*خواهید بخش مهربان و لطیف شخصیت خود را نشان دهید، سراغ عینک*هایی بروید که شیشه گرد دارند؛ فریم*های مستطیلی چهره شما را خشن می*کنند، فریم*های کائوچویی هم در مقابل نمونه*های فلزی، مهربان*ترند.