کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تکنیک افزایش بازدیدهای مکرر درطراحی وب سایت

 1. #1
  کاربر سایت

  آخرین بازدید
  دوشنبه ۱۳ مرداد ۹۳ [ ۱۸:۵۲]
  نوشته ها
  10
  امتیاز
  109
  سطح
  1
  Points: 109, Level: 1
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  7 days registered100 Experience Points
  سپاس ها
  0
  سپاس شده 0 در 0 پست

  تکنیک افزایش بازدیدهای مکرر درطراحی وب سایت

  طرح ریزی در طراحی وب سایت
  با وجود میلیون ها وب سایت رقیب ، چکونه می توانید به نتایج مورد نظرتان برسید؟ اگر این سوال را از افرادی که بازاریابی اینترنتی می کنند .بپرسید خواهند گفت ، ما نیز یک وب سایت داریم . ولی داشتن یک وب سایت و بازاریابی در اینترنت ، دو چیز متفاوتند البته داشتن یک وب سایت برای بازراریابی لازم است ولی چگونگی طراحی آن برای رسیدن به اهداف مورد نظر بسیار مهم است . هر سایت ، مجموعه ای از اسناد ، تصاویر و دیگر فایلهای الکترونیکی است که از طریق اینترنت در دسترس همگان قرار می گیرد . ضمناً بازاریابی اینترنتی بر داشتن همه گام های لازم برای رسیدن درون خطی به بازار هدف ، جذب بازدیدکنندگان وب سایت ، تشویش مشتریان به خرید کالاها و یا خدمات ، و اطمینان از برگشت مجدد آن هاست .

  داشتن یک وب سایت مهم است اما اگر هیچ کس در مورد آن چیزی نداند واقعاً داشتن آن بی معناست . از سویی ، داشتن جزوات و کارتهای تبلیغاتی عالی که در کشوری میز مدیر فروش باشد نیز مشکلی را حل نمی کند . اصول کلی به شرح زیر می باشد


  تعریف اهداف درون خطی مورد نظر .
  توسعه راهبرد بازاریابی که مناسب محصول یا خدمت مورد نظر باشد .
  اصول کلی – اهداف ، بازارهای هدف و کالاها و خدمات

  در چند سال اخیر در واژگان روش شناسی طراحی و توسعه وب سایت تغییراتی صورت گرفته است . قبل از اینکه معمول بود که سازمان ها جزوات و آگهی های تبلیغاتی ، نشریه های خبری و دیگر ملزومات بازاریابی را دریک جعبه گذارده ، به توسعه دهندگان وب تحویل داده سپس توسعه دهنده وب با یک مکالمه کوتاه شروع به کار نموده پس از مدتی وب سایت تکمیل می شد . در این فرایند سازمان به جزوات و برگه های تبلیغاتی بسنده می کرد . ولی امروز دیگر برای کسب موفقیت ، این نوع آگهی افزار مقبول نیست . امروزه سایت هایی موفقند که حول نکات زیر طراحی شوند :

  اهداف مورد نظر سازمان
  نیازها ، خواست ها و انتظارات بازار هدف
  کالاها و خدمات عرضه شده
  در بازاریابی اینترنتی هر چیزی پیرامون همین سه مورد یعنی اهداف مورد نظر ، بازار هدف ، کالاها و خدمات دور می زند . تعریف مناسب موارد فوق و تشریح کنید ، او نیز قادر به ساختن سایتی که اهداف شما را بر آورده سازد نیست .

  شما بازار هدفتان را بهتر از توسعه دهنده وب درک کنید . شما نیاز به فراهم کردن این اطلاعات دارید تا توسعه دهنده وب سایت را طبق نیازها و انتظارات بازار هدفتان توسعه دهد.

  اهداف عمومی

  قبل از شروع وب سایت اهداف درون خطی خویش را تعریف کنید . هدف سایت شما چیست ؟ همه بخش های سازمانتان از جمله فروشندگان ، کارکنان فروش و بازاریابی ، وواحد پشتیبانی مشتریان گرفته ، تا سرپرستی و تکمیل سفارش را با فکری خلاق مد نظر قرار دهید . فهرستی از اهداف اصلی و ثانویه تهیه کنید . هر جز وب سایت باید مرتبط با اهداف اصلی و ثانویه تعریف شده شما چه ارتباطی دارد. اگر بین اهداف و تغییرات مد نظر شما مطابقت مشخصی موجود نباشد ممکن است نیاز باشد تا روی این تغییرات ، بررسی بیشتری به عمل آورید . جای شگفتی است که چه بسا وب سایتهای بدون طرح درست ، توسعه داده شده اند و رابطه دقیقی با اهداف مورد نظر شرکت خویش ندارند . برخی از اهداف اولیه عمومی از این جمله است :

  آگهی کالاها و خدمات
  فروش کالاها و خدمات
  فراهم نکودن پشتیبانی کالاها و خدمات برای مشتری
  ارائه اطلاعاتی درباره شرکت یا محصولات آن
  ایجاد و شناساندن هویت شرکت یا مارکهای تجاری آن
  آگهی کالاها و خدمات به صورت درون خطی

  هدف برخی سایت ها صرفاً آگهی دادن و تبلیغات است و هیج رویداد محصول ، و یا خدمتی را به صورت مستقیم نمی فروشند . به عنوان مثال برخی استودیوهای فیلمسازی وب سایتی دارند که در آن فیلم هایی را که به زودی در می آید تبلیغ می نمایند . هدف این سایت ها ، آگاهسازی یا "Buzz" ، ایجاد جذبه و علاقه منی ، برای فیلم مزبور و نهایتاً داشتن بیننده زیاد در موقع نمایش آن است . این نوع سایتها ممکن است شامل کلیپ ها چند رسانه ای از فیلم ، عکس و گزارشاتی از هنرپیشه های فیلم باشند و از اجزای بازاریابی ویروسی ( گفتن به یک دوست راجع به این فیلم) نیز برای پیشبرد بازاریابی دهان به دهان استفاده کرده از داستان های کوتاه ، نشریات و گزارشات متنوع راجع به فیلم نیز برای رسیدن به اهداف مورد نظر در بازار هدف استفاده کنند .

  فروش کالاها و خدمات به صورت درون خطی

  فروش درون خطی کالاها و خدمات ، هدف و خواسته عمومی است . اینترنت از نظر گستردگی مکانی و آمار انسانی با اقبال عظیمی مواجه شده است . در تجارت غالباً اهداف آگهی کالاها و خدمات با سعی در فروش آن ها از طریق وب سایت تواماً مد نظر است . یعنی بازدیدکنندگان علاوه بر اینکه در این سایت ها آگهی کالاها و خدمات را مشاهده می نمایند براحتی می توانند به صورت درون خطی سفارش داده خرید بنمایند . اینکه شما به سادگی به کاربر امکان خرید بدهید . اورا علاقه مند به خرید از شرکت خود برای بار دیگر کرده اید . بعلاوه اطلاعات مفصلی در مورد کالاها و خدمات ، ساست گذاری برگشت تعهدات و ضمانت ها و گزینه هایی برای ترابری را باید در نظر بگیرید اگر طرح فروش مستقیم از طریق سایت را دارید ، ضروری است تا موارد امنیتی را نیز مد نظر قرار دهید .

  فراهم نمودن پشتیبانی درون خطی کالاها و خدمات

  برای بعض ها اصلی ترین دلیل حضور درون خطی در تجارت ، پشتیبانی و خدمات گسترده تر برای مشتری است . مهمترین فایده طراحی وب سایت آن است که در 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز و 365 روز سال می توانید به مشتری یاری رسانید . اگر کار شرکتتان توسعه نرم افزار است نسخه های بهنگام قابل دریافت نرم افزار ها را نیز – مثل بخش FAQ ( سوالاتی که مکرر پرسیده می شوند ) که در آن به ارائه را حل های مسایل عمومی پرداخته می شود- می توان ارائه کرد . اگر بتوانید به آسانی مشکلات مشتری را حل کنید گامی به سوی مشتری – محوری برداشته اید . بعلاوه احتمال بر گشت پیچیده تری مواجه دیده اید و یا نیاز است تا مشکلات خود را به صورت شخصی و شفاهی عنوان نمایند ، باید اطلاعات ارتباطی مناسب را داشته باشید .

  ارائه اطلاعاتی درباره شرکت یا محصولات آن

  برخی سازمانها می خواهند اطلاعاتی را راجع به کالاها و خدماتشان به یک بازار هدف مشخص ارائه کنند در صورتی که برخی دیگر ممکن است بخواهند اطلاعات مربوط به شرکت را برای سرمایه گذاران بالقوه فراهم آورند . وب سایتهای که دارای اطلاعات مفید باشند غالباً متن گرا هستند و عناصر گرافیکی در آن ها تنها برای تاکید بر برخی نکات و ارئه مثال های دیداری است . این نوع سایتها معمولاً بخش FAQدارند که در آنجا اطلاعات مفید و مناسب راجع به شرکت ، کالاها و یا خدمات آن فراهم می گردد. اگر سازمان از رسانه ها استقبال نماید می تواند دارای دفتر رسانه ها باشد که شامل همه نسخ نشریه های آن پس زمینه شرکت ، اطلاعاتی راجع به مقامات ارشد شرکت، مقالات چاپ شده راجع به شرکت و نمایشگاهی از عکس های قابل استفاده رسانه ها بوده بعلاوه لینک مستقیمی نیز به مسئول رسانه های شرکت دارد .

  ایجاد و شناساندن هویت شرکت یا مارک تجاری آن

  یکی از اهداف دیگر ، مورد فوق الذکر است . برای تعیین مارک محصول ، از یک نام به یادماندنی و یک آرم چشمگیر استفاده کند . به علاوه گرافیک وب سایت ، باید خوب بوده ، رنگ های مربوط به آرم محصول را بخوبی منعکس کند. شعار دلچسب به هویت مارک، ، جذابیت بیشتری می دهد . برای شناساندن هویت شرکت نیز از همان فنون تعیین مارکهای تجاری استفاده کنید . اگر ایجاد و تقویت هویت مارک و شرکت برایتان مهم است وب سایت شما باید برانگیزنده نگاه و احساس باشد . به علاوه ، همه ملزومات جذابیت برون خطی ، در تجارت درون خطی نیز باید مد نظر قرار گیرد .

  اگر به موفقیت شرکت هایی مثل Netscape Communication ،Yahoo ، American Online ، eBayو Amazon نظر بیفکنید در می یابد که مارک دهی شرکت و یا محصولات آن در وب بسرعت رخ می دهد. علت اینکه این تازه واردها بسرعت در تجارت به وضعیت پر آوزهای دست یافته اند همین است . اگر چه همه آن ها منابع مالی برجسته ای دارند هر شرکت ترکیبی از تبلیغات درون خطی و برون خطی و برون خطی را برای برای نیل به اهداف خویش مد نظر قرار داده است .با نگاهی به وب سایتهای این شرکت ها ایده تبلیغ مارک آن ها را می توان دریافت . هر یک از بخشهای سایتهای آن ها حاوی یک آرم برجسته ، تصاویر منسجم و طرح رنگ مناسب است . اگر هدف مارک دهی دارید ، سایت های این تازه واردهای بازار تجارت را ببینید که چگونه امروز به بازیگران بزرگ درون خطی تبدیل شده اند. چیزهای زیادی می توان از آن ها یاد گرفت .

  سایر اهداف اصلی

  از همه کارکنان سازمانتان برا دریافت نظرات خلاق و افکار بکر آن ها استفاده کنید. این فرایند برای موفقیت درون خطی سازمان بسیار مهم است . علاوه بر این که هر چیزی در سازمان را باید حول اهداف مورد نظر سازمانتان در آورید مثل اجزای واقع در سایت و فنون بازاریابی اینترنتی مورد استفاده از همه افراد نیز باید در این راستا بهره گیرید . همان مدتی که برای مرحله طرح ریزی سایت لازم است ، برای مرحله ساخت سایت نیز لازم است . با طی این فرایند خواهید توانست بهترین طرح را برای وب سایت خود ارائه کنید

  نکات قابل توجه دیگر

  اگر چه تعیین اهداف اصلی سازمان ، امری حیاتی است ، اهداف ثانویه نیز بسیار مهم است. با تعیین اهداف ثانویه مناسب ، در کسب اهداف درون خطی سازمان خود بیشتر آماده می شوید . برخی تنها اهداف اصلی را شناسایی می نمایند و در شناخت اهداف ثانویه کوتاهی می ورزند . ذیلاً برخی اهداف ثانویه کوتاهی می ورزند . ذیلاً برخی اهداف ثانویه عمومی را که برای تجارت درون خطی باید مد نظر قرار داد ، ذکر می کنیم :

  seo

  سایت باید بازدیدکنندگان خود را ترغیب نماید تا دیدار از آن را به دیگران نیز توصیه کنند .
  سایت باید شامل اجزایی باشد که فروش حراج را اعمال نماید.
  E-mail بفرستید.
  این کار ، روش معمول برای ایجادارتباط درون خطی است .

  سایت باید بازدیدکنندگان را تشویق نماید که مدتی را در آن بوده از نواحی دیگر سایت بازدید نمایند .
  طراحی سایت باب طبع موتور جستجوگر

  ایجاد سایت باب طبع موتور جستجو گر باید هدف هر شرکتی باشد که در تجارت اینترنتی فعالیت می کند. استفاده از موتور های جستجوگر معمول ترین راه جستجو در شبکه است که کاربران اینترنت از آن استفاده می کنند . در واقع 85 درصد از افرادی که از اینترنت استفاده می کنند از موتورهای جستجوگر به عنوان اصلی ترین راه برای یافتن اطلاعات مورد نظر شان استفاده می کنند. با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با شرکتتان در مکانهای مناسب از سایت خود، می توانید رتبه سایت خود را نزد موتورهای جستجوگر بهبود ببخشید. شما می توانید این کلمات کلیدی انتخاب شده را در Meta-tag های کلمات کلیدی و همچنین Meta-tag های شرح هر صفحه داشته باشید . از دیگر جاهایی که می توانید این کلمات کلیدی را داشته باشید نام دامنه تان (در صورن امکان ) عناوین صفحه و متن صفحه ، Alt tag های تصاویر و سر صفحه ها است . اخیراً بسیاری از موتورهای جستجوگر تاکید روی تعیین رتبه بندی سایت ها بر اساس لینک هایی که به آن ها شده است نموده اند. این بدان معنی است که هر چه تعداد سایت های وب که به سایت شما لینک دارند بیشتر شود. سایت شما در نتایج موتورجستجوگر در مکان بالاتری قرار می گیرد.

  گنجاندن مولدهای ترافیک مکرر در سایت

  هر وب سایت باید به گونه ای طراحی شود که بازدیدکنندگانش را برای نوبتهای بعد نیز به سمت خود بکشاند اگر هدف اصلی وب سایت شما فروش کالاها و خدمات و یا ایجاد مارک دهی باشد ، تولید ترافیک مکرر برای وب سایت شما را در نیل به این اهداف یاری خواهد کرد. تولید ترافیک مکرر برای سایت عامل مهمی در موفقیت درون خطی شماست و به روش های مختلف می توان به آن رسید استفاده از رقابتها و مسابقات و نیز مثل بازیها ، ستون های مشاوره و بسیاری فنون دیگر ، ترافیک وب شما را افزایش خواهد داد .

  سفارش بازدیدکنندگان سایت

  بهترین تبلیغ برای سایت شما آن است که یک دوست و یا یک شخص ثالث بی طراف ، سفارش آن را بکند . سعی در داشتن اجزایی در سایت که تا حد ممکن قایل سفارش باشد بسیار مهم است . بنابر این باید راهکاری بیاندیشید تا هر کسی در مورد سایت شما و مضامین آن سخن بگوید. بهترین راهکار برای تشویق مردم به سفارش سایتتان ، داخل کردن فنون بازاریابی ویروسی – مثل دکمه Tell a friend – در سایت است. شما در این روش تغییرات دلخواه خود را می توانید داخل کنید .

  حراج

  اگر فروش کالاها و محصولات از جمله اهداف شماست ، با استفاده از برنامه شراکت یا واسطه تبلیغاتی اقدام به فروش در حراج نمایید. مزیت برنامه های شراکت آن است که اندکی بعد سایت سفارش شده ای خواهید داشت که از افزایش ترافیک آن سود خواهید برد . اکثر برنامه های شراکت بر مبنای توافق طرفین قرارداد فیمابین و بر اساس لینک های خاصی از سایت شریک به سایت شما می آید . شما نیز باید در سایت خود نرم افزاری برای پیگردی داشته باشید تا بدانید که منشا ترافیک سای شما از کجاست . از فواید دیگر این نرم افزار آن است که به کمک آن می توانید حق الزحمه های ارجاعی شرکایتان را محاسبه نموده پرداخت کنید . معمولاً مبلغی را که شما به شریک خود بابت مقدار فروشی که در آن نقش داشته است می پردازید ، این راهکار خوبی است تا از کار دیگران برای افزایش ترافیک سایت خویش استفاده کنید.

  استفاده از بازاریابی اجازه ای

  از آنجا که قصدتان این است که شرکت خود را در مرتبه بالایی از استانداردهای اخلاقی قرار دهید بنابراین مهم است که در تبلیغ شرکت و محصولات آن، هیچگاه E-mail های مشتری پراکن ، یا Spam نفرستید. دلیل ایجاد فهرست اسامی پستی شامل مشخصات افرادی که به شما اجازه ارسال پیام هایی نظیر تبلیغات و اخبار شرکت را می دهند همین است . در هنگام توسعه وب سایت یک هدف شما باید این باشد که بازدیدکنندگان بیشتری آدرس Email خود را به شما بدهند و بخواهند که در فهرست اسامی پستی شما قرار گیرند . برای انجام این کار به روش های مختلف از بازدیدکنندگان سایت خود بخواهید تا با sing up نمودن برای دریافت خبرنامه ها ، یادداشت های راجع به تغییرات وب سایت ، کوپن ها ، و یا giveaway های جدید دست یابند

  ایجاد وفاداری در میان بازدیدکنندگان

  را ایجاد وفاداری در بین بازدیدکنندگان آن است که انگیزه های مختلفی در آن ها برای داشتن ارتباط درون خطی با خودتان به وجود آورید و این حس را در آن ها به وجود آورید که برای داد و ستد با آن ها ارزش قائلید. برای اینکار می توانید در سایت خود بخش "Members- Only" ( مخصوص اعضاء) داشته باشید که تخفیفها و تسهیلات خاصی را برای آن ها قائل شوید. وقتی کسی Sing up کردن بخش "Members – Only" را انجام دهد می توانید از او اجازه گرفته نشانی E-mail او را دریافت کنید تا تبلیغات و اخبار شرکت را از طریق E-mail برایش بفرستد. مردم غالباً دوست دارند با افرادی داد و ستد کنند که از آن ها تقدیر و تشکر می نمایند . برنامه های وفاداری درون خطی رشد چشمگیری داشته است .

  تعبیه عناصر جذاب و رباینده

  برای اینکه بازدیدکنند گان سایت شما بیشتر به دیدار سایت شما بیایند و هر بار نیز از صفحات بیشتر سایت دیدن کنند محتویات آن مناسب ، جالب و تعاملی باید باشد . بازدیدکنندگان سایت شما باید احساس کنند که جزئی از انجمن درون خطی تان هستند و هر روز به آنجا بیایند. در نظر گرفتن ستون مشاوره ای که روزانه تغییر یابد و بازدیدکنندگان را هر روز به آنجا بکشاند ، شرح بسیاری از محصولات ، میز گرد تبادل نظر با مکالمات جالب و دائماً پویا راجع به محصولات ، بخش خبری که روزانه بهنگام شود و مسابقه هفتگی از جمله موارد جالبی است که ترکیبی از این عناصر در سایت باعث جذب بازدیدکنندگان بیشتر سایت می شود. سعی کنید سایت شما به گونه ای باشد که مردم برای بارهای مکرر بدانجا بیایند و آمدن آن ها یک رویداد یک وقته نباشد .

  حرف آخر راجع به اهداف

  تعیین اهداف وب سایت قبل از شروع ساخت آن ضروری است تا اینکه به متخصصین وب خود دقیقاً بگویید که چه می خواهید. ممکن است اهداف مختلفی داشته باشید ولی بسیاری از آن ها برای کامل شدن وب سایت شما با هم تشریک مساعی دارند. اهداف شما هر چه که باشد ، عناصر وب سایت و راهکار بازاریابی اینترنتی تان بایده به شما کمک کند تا به آن ها برسید. بازاریابی موفق در وب ، یک کقاطعه کاری نیست . قبل از جمع آوری همه اهداف وب سایت خود برای بازاری که قصد وارد شدن در آن رادارید ، مطالعه و بررسی لازم را به عمل بیاورید و هر چیزی که در دم دست دارید مطالعه کرده ابزار مورد نیاز متخصص وب آماده کنید .

  بازارهای هدف

  تعریف هر یک از بازارهای هدف امری مهم است زیرا که وب سایت را برای آن ها طراحی می کنید. برای هر یک از آن ها موارد زیر را تعریف نمایید:

  نیازمندی های آن ها
  خواسته هایشان
  انتظارات آن ها
  بعلاوه برای هر بازار هدف یک عامل شگفتی مناسب باید تعیین نمایید. چه جیزی برایشان در سایت می توانید تعبیه کنید تا مایه شگفتی آن ها شود. اهدافتان باید انتظارات بازار هدف را برآورده نماید.

  شاید بازار هدف اصلی همان مشتری بالقوه شما باشد ولی مشتریان موجود ، رسانه ها ، افرادی که تصمیم گیری در خرید را برای مشتری بالقوه تحت تاثیر قرار می دهند ، واسطه های تبلیغاتی و شرکای تجاری نیز از جمله بازارهای هدف هستند . وقتی در مشتریان بالقوه و موجود نظر دقیق بیاندازید ، در می یابد که نیازهایشان (از وب سایت ) متفاوت است مشتری موجود، شرکتتان را می شناسد. محصولات و مداومت تجاری شما، برای این نوع مشتریان سایت ، اولویتی محسوب نمی شود. در صورتی که یک مشتری بالقوه ، قبل از دادن اولین سفارش به شما به اینگونه چیزها نیازمند است. بدین سبب است که "مشتری" بازار هدف عظیمی است که باید آنرا به بخشهای مختلفی تقسیم نمود.

  هر نوع تجارتی ، مشتری و بازار هدف خاص خود را دارد . مثلاً اگر یک هتل دار هستید ، بازار هدف مشتری خودرا می توانید به صورت زیر تقسیم کنید:

  مسافران تاجر
  مسافران تعطیلات
  مسافران خانوادگی
  مسافران گردهمایی
  مسافران معلول
  جای آن دارد تا مشتریان بازار هدف خود را تقسیم نموده برای هر بخش ، تحلیلی از انبار نیازمندی ها ، خواسته ها و انتظارات انجام دهید . اگر رسانه ها بخشی از بازار هدف شماست ، یک دفتر رسانه باید طرح ریزی نموده باشید و یا اگر می خواهید به سرمایه گذاران بالقوه برسید، صفحه ای برای روابط سرمایه گذاران باید داشته باشید.

  اگر بازاریابی شما برای محصولات کودکان است، وب سایت شما باید رنگی ، متتون آن ساده ، و فهم آن آسان و دارای مناظر سرگرم کننده باشد تا بیشتر آن ها را جذب نماید اگر خدمات مالی ارائه می دهید وب سایت شما باید شیوه تخصصی تری داشته گرافیک صفحه باید دارای وضوح کافی بوده و متون آن حاوی اطلاعات مفید بوده به سبک تجاری نوشته شده باشد پس محتویات و سیاق سایت ، بستگی به بازار هدف دارد، چرا که این بهترین شیوه برای جذب افرادی ااست که علاقه مند خرید کالاها یا خدمات شما هستند . جنبه دیگر طراحی وب بر اساس بازار هدف آن است که تمایل استفاده کننده به استفاده از آخرین فناوری روز و پیکر بندی مورد استفاده باید مورد توجه قرار گیرد.

  تجارت درون خطی مشتری ساز ، به سوی بهره گیری از امکانات چند رسانه ای برای برآوردن انتظارات فنی مشتریان طالب فن آوریهای روز دارد. این گونه مشتریان سعی در داشتن جدید ترین نرم افزار ها، فناوری مرورگرهای وب پیشرفته و ماشین های سریع تر دارند.

  از سوی دیگر مشتریان سایت فروش محصولات باغی کمتر علاقه مند جنبه های صفحات هستند . اکثر افرادی که از این محصولات استفاده می کنند ، از خانه – نه از محل کار – تماس می گیرند ، بنابراین احتمالاً دارای خطوط ارتباط اینترنتی کند ، دستگاههای کم سرعت و نرم افزارهای قدیمی می باشند.

  این گونه افراد هنوز هم از مرورگر وبی که از ابتدا در سیستم شان نصب کرده اند استفاده می نمایند زیرا نیازی به دریافت آخرین نسخه مرورگر ها احساس نمی کنند ، از نگارش های جدید حاضر بی اطلاعند ، ویا علاقه ای به دریافت فایلی بزرگ ندارند. اگر بازار هدفتان چنین ویژگی جمعیت شناختی را داشته باشد، در استفاده از java ، flash و فایل های گرافیکی بزرگ دقت لازم را بنمایید.

  در مورد توسعه و طراحی وب سایت شما وضع چگونه است ؟ جواب آن است که جمعیت توسعه دهندگان چند رسانه ای بهتر است سایت های وب خود را با گرافیک عالی تر و جلوه های چند رسانه ای پویا تر طراحی نمایند، زیرا مشتریان آن ها توقع دارند که وقتی سایت توسعه دهندگان را دیدار می کنند ، تحت تاثیر واقع شوند . در صورتی که اگر فروشندگان محصولات باغی دارای چنین سایتی بودند ، مشتریان آن ها خلاف این امر بودند زیرا بار شدن سایت به آهستگی صورت می گیرد . طراحی این گونه سایت های تجاری باید با تمرکز کمتر روی جلوه های چند رسانهای و گرافیکی بوده در عوض در نمایش اطلاعات تمرکز بیشتری باید نمود.

  کالاها و خدمات

  تعریف کالاها و خدماتی را که به صورت درون خطی می خواهید تبلیغ کنید ، مهم است . گاهی کالاها و خدماتی را که در فروشگاه فیزیکی به صورت برون خطی ارائه می کنید ولی گاهی تفاوتهایی موجود است .

  برخی تجار که دارای مکان های فیزیکی هستند ، بر این عقیده اند که فروشگاه های برون خطی باید مطرح گرددو کالاهاو خدمات آن دقیقاً همان چیزی است که در فروشگاه های برون خطی مطرح بود. در برخی موار در حالت درون خطی محصولات کمتری نسبت به فروشگاه فیزیکی ارائه می شود. این مورد اغلب زمانی که قصد بازاریابی آزمایشی را دارید مطرح است ولی با این حال در مواردی که فروش کالاها و خدمات به صورت درون خطی ، مناسب نیست به خاطر قیمت گذاری رقابتی یا منطق فروشی نیز وضع به این گونه است.

  گاهی نیز فروشگاه درون خطی کالاها و خدمات بیشتری نسبت به مکان های فیزیکی ارائه می دهد. مثلاً فروشگاه کتاب برون خطی ممکن است فروش مراسلاتی یا خدماتی مثل کادوپیچ کردن نداشته باشد. اگر فروشگاه کتاب درون خطی ، چنین خدماتی را نداشته باشد مقدار زیادی از ظرفیت تجاری خود در رقابت درون خطی را از کف می دهد. وقتی که سایتی ، اقلامی پیشکشی را عرضه می کنند که مناسب هدیه دادن هستند ضروری است که کادو پیچ نمودن ، الصاق کارتهای سفارشی ، ارسال به چندین نشانی ، و گزینه هایی برای انتخاب نحوه ارسال نیز داشته باشد. مشتری ، ارباب است و خواسته های مختلفی ممکن است داشته باشد شما باید انتظارات مشتری را شناخته و آن را به صورت درون خطی برآورده سازید تا سهم عمده ای از بازار را به خود اختصاص دهید. افرادی که قصد ارسال هدیه به صورت درون خطی را دارند به دنبال یافتن سایتی هستند تا بهترین کالا را با مناسبترین قیمت بیابند، در آن صورت است که احساس می کنند دارای برد هستند.

  راهبردهای بازاریابی اینترنتی و سایت های وب بر حسب کالا یا خدمات عرضه شده ، با هم تفاوت دارند . شرکتی که بازاریابی اسباب بازی می کند باید سایت وبی پر نشاط و محاوره ای را توسعه دهد تا نظر کودکان را جلب نماید. وب سایت باید این امکان را برای کودکان فراهم آورد تا بتوانند به دوستانشان درباره این سایت مطلبی ارسال کنند . شرکت اسباب بازی امکان عرضه خدمت کارت پستال الکترونیکی را نیز ارائه می نماید که بدینوسیله کودکان می توانند یک پیام موسیقی و دنگین را برای دوستانشان بفرستند و به آن ها درباره این مطلبی را بیان دارند.

  اگر در حال بازاریابی خدمتی به صورت درون خطی هستید تصویر کامل خدمت مزبور به صورت دیداری مشکل است . بازدیدکنندگان سایت شما باید از مجاز بودن و معتبر بودن خدمات شما مطوئن شوند. بنابراین می توانید صفحه ای در سایت را به انعکاس قدردانی مشتریان مشهور خود اختصاص دهید . این مسئله باعث می شود که مشتری با اطمینان بیشتری از شما خرید "]seo[/URL] بهینه شود.

  اصول

  وقتی که اهداف درون خطی ، بازارهای هدف و کالاها / خدماتی را که می خواهید به صورت درون خطی تبلیغ نمایید به خوبی تعریف کردید موقع رفتن به گام بعدی طرح ریزی وب سایت است. مسئله پشت سر هم و ترتیبی بودن این مرحله بسیار مهم است زیرا این مرحله اساس هر چیزی دیگری است.


  منبع : طراحی سایت
  ویرایش توسط وکیل : یکشنبه ۱۹ مرداد ۹۳ در ساعت ۱۳:۱۸

 2. #2
  کاربر سایت

  آخرین بازدید
  یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۹۵ [ ۱۱:۲۳]
  نوشته ها
  5
  امتیاز
  1,318
  سطح
  1
  Points: 1,318, Level: 1
  Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
  Overall activity: 0%
  دستاوردها:
  1 year registered1000 Experience Points
  سپاس ها
  1
  سپاس شده 0 در 0 پست
  سلام
  سایت من چند وقتی بازدیدش خیلی کم شده میتونید چک کنید ببینید مشکلش از کجاست؟؟؟
  آدرس سایتم:
  کد PHP:
  aryadidcctv.com 
  ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه
  ویرایش توسط وکیل : یکشنبه ۱۹ مرداد ۹۳ در ساعت ۱۳:۱۸
  دوربین مداربسته
  |
  فروش دوربین مداربسته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •