نظرت راجع به امضا نفر قبليت چيه؟!

موضوع: نظرت راجع به امضا نفر قبليت چيه؟!

برچسب ها: هیچ یک
  1. **4hoo** گفت:

نظرت راجع به امضا نفر قبليت چيه؟!

[h=1][SIZE=5][FONT=arial][B][URL="********www.************/forum/showthread.php?29644-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%D8%AC%D8%B9-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D9%82%D8%A8%D9%84%D9%8A%D8%AA-%DA%86%D9%8A%D9%87%D8%9F!"][COLOR=#66cc00]
    [/COLOR][/URL][/B][/FONT][/SIZE][/h][h=1][FONT=arial][SIZE=5][B][URL="********www.************/forum/showthread.php?29644-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%D8%AC%D8%B9-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%B6%D8%A7-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D9%82%D8%A8%D9%84%D9%8A%D8%AA-%DA%86%D9%8A%D9%87%D8%9F!"][COLOR=#66cc00]نظرت راجع به امضا نفر قبليت چيه؟![/COLOR][/URL][/B][/SIZE][/FONT][/h][CENTER][COLOR=#66cc00][FONT=arial][SIZE=5][B]بدون تعارف...!!![/B][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER]
    Khandeye Talkhe Man Az Gerye GhamAngiZ tAr aStTtTtT
  2. parmis گفت:
    قشنگه اماخیلی غم داره عزیزم:-ghamgin
  3. DayaN گفت:
    [B]والله چی بگم هر امضایی واسه خودش داستانهایی داره امضای شما هم حتما یه داستانی داره دیگه[/B]
    ♥ مخاطب ♥. . . !

نوشته هایم را که می خوانی . . .

نه لبخند بزن . . .

نه اشک بریز . . .

نه سخنی بگو . . .

هیـــــــــچ . . .

تنها
    سکــــــــــــــوت کن . . .سکوت !

و بیاندیش در لابلای هر واژه

چــه دردی نهفته است !!!
    -------------------------------------
    همیــشه تو دلــت میگفــتی:
    این مــگه باچــند نــفر دوســته که همیــــشه آنلایــنه؟
    یه جمــله همــیشه یادت باشــه:

همیــشه آنلایــن تــرین ها تنــــهاترینــــند

4. ویشکا گفت:
    [COLOR=#0000ff][SIZE=4]منم با دایان موافقم ولی در کل امضائ دایان آدرس وبشه از این طرز نمایش دادنش خوشم اومده دوست دارم منم امضامو اینطوری کنم.[/SIZE][/COLOR]
  5. zahra گفت:
    [COLOR=#0000ff][SIZE=4]خوب به گفته خودتون دوست داشتین ادرس وب خودتون بزارین حرف دیگه ای توش نیست ماجرای خاصی هم نداره[/SIZE][/COLOR]

عازم یک سفــــــــــــــرم
    سفری دور به جایی نزدیـــــــــــــک

سفری از خود من به خــــــــــــــــــــــــ ــــودم

مدتی است نگاهم به تماشای خداســـــــــــــــــــــ ت

و
    امیـــــــــــــــــدم به خداوندی اوســــــــــــــــــــــ ــــــت…!!

6. ✿Gelare✿ گفت:
    :-101[B]قشنگه [/B]
    کلاغ جان!
    قصه من به سر رسید...
    سوار شو!
    تو را هم تا خانه ات میرسانم

GelareHidden Content
  7. pedram گفت:
    [COLOR=#0000ff][SIZE=4][FONT=verdana]با درود
    گلاره جون بنظرم امضا ي جورايي ب شخصيت ربط پيدا ميكنه .نميشه نظر خاصي بدم ؟چي بگم [/FONT][/SIZE][/COLOR]
    بدريا رفته ميداند مصيبت هاي طوفان را
  8. pedram گفت:
    [COLOR=#0000cd][SIZE=5][FONT=verdana]براي شما هم قشنگه ويشگا جون .ولي اگه ايراني ب بهتره ديگه؟[/FONT][/SIZE][/COLOR]
  9. pedram گفت:
    [COLOR=#0000cd][SIZE=4][FONT=verdana]خوبه ولي غمگينه ؟[/FONT][/SIZE][/COLOR]
  10. parsa گفت:
    راستش من یک نیم ساعتی کارم هست این امضا رو بخونم یک نیم ساعت هم کارم هست بفهمم آخرش فهمیدم هیچی نمی گه ههههههه:-montazer
    کد: [مشاهده]
    تنها کاربران عضو می توانند کد را مشاهده کنند.