عرضه مدل های جدید دوربین های مداربسته Outdoor و DVR سامسونگ


به فاصله کوتاهی از عرضه جهانی مدل های جدید دوربین های مداربسته Outdoor و DVR چهار کانال سامسونگ تکوین، این مدل ها در داخل کشور عرضه می شوند.
سامسونگ بعنوان یکی از ۱۰ کمپانی برتر دنیا در زمینه سیستم های مداربسته و حفاظت الکترونیک، برای مقابله با برندهای معتبر چینی مانند DAHUA و Hikvision، مدل های اصلی دوربین های آنالوگ Outdoor خود را بروز کرد.

این دو دوربین مداربسته ، SCV-2082R و SCO-2081R نام دارند که به جرات می توان آنها را جزو ۵ دوربین برتر آنالوگ دنیا در رده خود نامید. مدل SCO-2080R که بولت قبلی سامسونگ در این رده محسوب میشد، بهترین دوربین سال ۲۰۰۹ دنیا انتخاب شده بود و برای چند سال انتخاب اول حرفه ای ها بود.

مدل جدید SCO-2081R همه محسنات ۲۰۸۰R را بهمراه دارد. رزولوشن با اتکا به پردازنده جدید و بهینه شده سامسونگ، به ۷۰۰ خط تصویر ارتقا یافته است. ابعاد دوربین تا ۲۰ درصد کوچکتر شده و LED های دور لنز نیز پشت شیشه مات دور لنز پنهان شده اند که خود بر زیبایی مدل جدید افزوده است.
تغییرات در مدل دام SCV-2082R نسبت به ۲۰۸۱R کمتر بوده اند. در این مدل هم شاهد ارتقا کیفیت تصویر به ۷۰۰ خط هستیم. اما شاید مهمترین بهبود نسبت به مدل قبلی، کاهش قیمت ۱۵ درصدی آن باشد!
سامسونگ مدل جدیدی از DVR چهار کانال را با قیمت مناسبتر (نسبت به ۴ کانال های قبلی) روانه بازار کرده که SRD-440D نام دارد.


این مدل نیز با کیفیت ضبط تصویر ۴CIF، یک کانال صدا، طراحی مناسب و امکاناتی چون خروجی HDMI, VGA و Lan با قیمت ۹۶۰,۰۰۰ تومان در بازار عرضه می شود.