دانلود کتاب آشنایی کامل با دوربین های مدار بسته

اولین دوربین*های مدار بسته در سال ۱۹۹۶ توسط شرکت "Axis" با استفاده از پایه نرم افزاری لینوکس (Linux) تولید شد، این دوربین*ها براساس استانداردهای HTTP و RTSP طراحی گردیده بود و از استانداردهای IP و شبکه برای ارسال تصاویر در قالب اطلاعات (Data) استفاده می کرد.
استفاده از دوربین*های تحت شبکه به علت بالا رفتن قابلیت*های آنها نسبت به گذشته روز به روز درحال افزایش است.

مشخصات
نام نویسنده: سید عادل هاشمی
فرمت کتاب: PDF
حجم فایل: 0.502 مگابایت
جمع آوری: redirect.php?a=fgesecurity.com
دانلود - 0.502 مگابایت


دانلود کتاب دوربین های مدار بسته دیجیتال Digital CCTV

تاثیر فن آوری دیجیتال در صنعت امنیت به طور چشم گیری رو به توسعه است و در این راستا دوربین های مدار بسته دیجیتال از اهمیت بیشماری بر خوردار شده اند، که مباحثی تازه را در این صنعت مطرح و به چالش می کشانند.
کتاب دوربین های مدار بسته دیجیتال Digital CCTV نوشته Emily Harwood در 326 صفحه می باشد. در این کتاب ضمن معرفی اصطلاحات و کلمات تخصصی و تاریخچه این صنعت به ارائه اطلاعات عملی در مورد چگونگی کار دوربین های دیجیتال، چگونگی ذخیره سازی و انتقال، و آنچه انتظار می رود از تجهیزات ویدئویی دیجیتال در سیستم های دوربین مدار بسته مدرن شرح داده می شود.


دانلود مستقیم : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]

حجم فايل : 5 مگابایت

پسورد فايل : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]


دانلود کتاب راهنمای دوربین های مدار بسته
نام کتاب : راهنمای دوربین های مدار بسته
نویسنده :امیر محمد اطمینان
زبان کتاب :فارسی
تعداد صفحه : ۲۵
قالب کتاب : PDF
حجم فایل : ۶۱۳ Kb
توضیحات : امروزه با توجه به رشد روزافزون صنعت نظارت تصویری و کاربردهای زیاد آن و به ویژه نیاز مردم به استفاده از این سیستم جهت بالابردن ضریب امنیت و نظارت خود روی
مجموعه شخصی یا کاری خود ، این صنعت یکی از پرطرفدارترین و البته پر درآمدترین شغلهای فنی در کشور ما محسوب می شود . در این کتاب که به کوشش شرکت توسعه مجازی پارس تهیه شده سعی برآن گردیده تا تا حدی خواننده با اصلاحات این صنعت آشنا شود.