اگه دوست داشتی بیا تو و جواب بده اون هم از ته دل!!!!

موضوع: اگه دوست داشتی بیا تو و جواب بده اون هم از ته دل!!!!

برچسب ها: هیچ یک
  1. TurkmeN Ghiz گفت:

اگه دوست داشتی بیا تو و جواب بده اون هم از ته دل!!!!

[COLOR=#008000][B]1)اگه بین دو راه باشی یکی ار راه ها بدون خطره و راحت اما با انتخاب این راه میرسی به کسی که ازش متنفری.
    و راه دوم پر از خطره حتی ممکنه جانتون رو هم از دست بدین اما با پیمودن این راه به معشوقه ی خود میرسی .
    حالا کدوم رو انتخاب میکنی ؟
    و چرا این راه را انتخاب کردی؟

:-badkonak

2)آیا کسی رو دوست داری و اون شخص کیه ؟
    اگه کسی رو دوست داری به این سوال جواب بده!!
    اگه یه روز کسی که دوسش داری خدایی نکرده به یه بیماری دچار بشه که امکان خوب شدن نداشته باشه حاضری تمام عمرت باهاش باشی؟ حتی با بودن در کنارش شما هم دچار اون بیماری بشین؟

:-ashegh

[/B][/COLOR]
  2. fiona66 گفت:
    [B][SIZE=3]سوالت یه کم سخته,باید تو شرایطش باشی تا بتونی تصمیم بگیری,اما بستگی داره به اینکه طرفت کی باشه آیا ارزش خطر کردن داره,اصلا مریضیش چی

باشه,ولی من اگه بودم چنین کاری نمیکردم.
    [/SIZE][/B]
  3. TurkmeN Ghiz گفت:
    [CENTER][COLOR=#008000][B]آره سواله سختیه اما وفاداری به به شخص مورد نظر رو ثابت میکنه یعنی حاضری به خاطرش این راه ها رو برین.
    به بیماری خاصی اشاره نکردم اما گفته بودم بیماری که خوب نمیشه و حتی ممکنه شما هم دچار اون بیماری بشین اگه باهاش باشی.

مثلا خودم در سوال اول راه دوم رو انتخاب میکنم تا به معشوقه ام برسم همه سختی ها رو هم به جون میخرم.
    و در سوال دومی شخص خاصی هست تو همین انجمنه .....:-khejalati
    [/B][/COLOR]
    [COLOR=#008000][B]حاضرم بمونم باهاش

[/B][/COLOR][/CENTER]
  4. DayaN گفت:
    :-khejalati
    ♥ مخاطب ♥. . . !

نوشته هایم را که می خوانی . . .

نه لبخند بزن . . .

نه اشک بریز . . .

نه سخنی بگو . . .

هیـــــــــچ . . .

تنها
    سکــــــــــــــوت کن . . .سکوت !

و بیاندیش در لابلای هر واژه

چــه دردی نهفته است !!!
    -------------------------------------
    همیــشه تو دلــت میگفــتی:
    این مــگه باچــند نــفر دوســته که همیــــشه آنلایــنه؟
    یه جمــله همــیشه یادت باشــه:

همیــشه آنلایــن تــرین ها تنــــهاترینــــند

5. Am0o F@r!D گفت:

تق تق تق

[COLOR=#ee82ee][B]راجع به سوال اول بگم كه من 100% راه دوم رو انتخاب ميكنم. يعني راه پرخطري كه تهش ميرسه به معشوقه!
    دليلش هم ساده است. چون با انتخاب راه دوم درسته كه سختي ميكشي ولي تا آخر عمرت ديگه خوش هستي ولي توي راه اول
    تا آخر عمرت بايد عذاب بكشي. منظورم از تو همون تو يا من نوعيه!![/B][/COLOR]:-100:-100
    [COLOR=#ee82ee][B]سوال دوم هم سخته. ميريم سراغ سوال بعدي اگه عاشقش باشم فكر كنم تا آخر عمر بمونم.
    ولي اگه بيماريش مسري باشه[/B][/COLOR]:-doctor:-doctor[COLOR=#ee82ee][B] ها؟ اون موقع ماسك ميزنم ميرم پيشش!![/B][/COLOR]
    :-zoro:-zoro:-zoro
    ویرایش توسط Am0o F@r!D : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۹۱ در ساعت ۰۴:۲۵