مُخ زنی با موتور دو ترکه !!! مشکل کجاست؟

موضوع: مُخ زنی با موتور دو ترکه !!! مشکل کجاست؟

برچسب ها: هیچ یک
  1. blue glee گفت:

مُخ زنی با موتور دو ترکه !!! مشکل کجاست؟

درود بر اعضای جامعه فرهیخته ایران اسلامی !!!

دیشب در حال ورزش توی پارک بودم، در این پارکی هم که ورزش میکنم، انواع و اقسام آدمیزاد هست ولی خوب نوع شیطونش بیشتر هست.

بعدا دیدم یک موتوری آمد که دو نفر سرنشین داشت، از اونجایی که [COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma]سابقه خفت شدن توسط موتوری ها [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Tahoma]رو داشتم، احتیاطم رو بیشتر کردم و قیافه ها هم مشکوک بود.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=Tahoma]خلاصه این موتوری اینقدر توی پارک چرخید، به یک [/FONT][/COLOR][COLOR=#FF0000][FONT=Tahoma]دختر جوانی [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=Tahoma]رسید. چند تا لبخند ژکوند و... بین این دو نفر و دختر جوان رد و بدل شد.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=Tahoma]دو پسر بهش گفتند بپر بالا، دختره گفت کجا، گفتند فلان جا و سه نفری سوار موتور شدند و رفتند ............[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=Tahoma]عکس العمل مردم هم برام جالب بود، اکثر جوانان اعم از دختر و پسر لبخند میزدند که ای بابا، چه آدمای زرنگی، با موتور دو ترکه مخ زد !!!!!! [/FONT][/COLOR][IMG]********www.iran-eng.com/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
    .
    .
    .

[COLOR=#006400][B][FONT=Tahoma]من دوتا سئوال دارم که میخواستم نظرات شمارو هم بدونم:[/FONT][/B][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=Tahoma]1- چطوری بعضی دخترها اینقدر جرات میکنند سوار چنین چیزهایی بشن؟[/FONT][/COLOR]
    [COLOR=#333333][FONT=Tahoma]به من میگفتند نزدیک موتور برو جرات نمیکردم چه برسه بخوام سوار بشم !!![/FONT][/COLOR]

[COLOR=#333333][FONT=Tahoma]2- چرا مردم جامعه نسبت به چنین چیزایی بی تفاوت شدن و وقتی میبینن لبخند میزنن؟[/FONT][/COLOR]
    [COLOR=#333333][FONT=Tahoma]آیا ما به سمت نابودی کلی انسایت میریم؟[/FONT][/COLOR]
  2. وکیل گفت:
    بنظر من هر کسی در یک چهار چوبی که خودش برای خودش تعیین کرده زندگی میکنه
    شاید این دختر اصلا به همین نیت و قصد اومده پارک ، همینطور موتوری و پسرها
    از نظر مردم هم دیگه این چیزها تقریبا عادی شده ، اینقدر خودشون گرفتاری و دردسر دارن که دیگه دنبال دردسر جدید نیستند
    صداقت ، نخستین فصل دفتر دانایی است.

3. Mahshad گفت:
    من با نظر آقا مجيد كاملا موافقم
    شايد اگر منم بودم لبخند ميزدم اما لبخند تاسف:-manfi
    بزرگتر از آنم كه تحقير شوم
    كوچكتر از آنم كه توصيف شوم
  4. zahra گفت:
    واقعا این بی تفاوتی به فساد و بی بند وبار شدن جوونا خیلی کمک کرده قبلا این چیزا عیب بود اون کسی هم که اهل فساد و خلاف بود مخفیانه کار می کردن اما این بی تفاوتی های مردم باعث شده خیلی جسورانه و اشکارا به کار های کثافتشون ادامه بدن

تو دانشگاه خودمون یکی از دخترای کلاسمون هر دفعه یه پسر می یومد دنبالش یکی با موتور یکی با ماشین اونم کاملا با جسارت سوار می شد و می رفت انقدر به این کار ادامه می دن تا راه برگشتی برای خودشون نمی زارن

عازم یک سفــــــــــــــرم
    سفری دور به جایی نزدیـــــــــــــک

سفری از خود من به خــــــــــــــــــــــــ ــــودم

مدتی است نگاهم به تماشای خداســـــــــــــــــــــ ت

و
    امیـــــــــــــــــدم به خداوندی اوســــــــــــــــــــــ ــــــت…!!

5. **4hoo** گفت:
    [COLOR=#66cc00][SIZE=5][FONT=arial][B]منم با نظرات دوستان قبلی موافقم....
    همین بی تفاوتی هاست ک جامعه رو خراب کرده...
    تازه شما گفتی دیشب توی پارک.... اگه اون دختر سالم بود و خانواده ی سالمی داشت اون موقع تنها تو پارک نبود....
    البته اینم بگه خانواده تعیین میکنه ک فرزندش باید چطوری باشه تو جامعه...
    منظورم اینه ک،اگه جامعمون خراب شده فقط بخاطر بی تفاوتی اطرافیان نیست بخاطر بی توجهی خانوادست[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]:-manfi
    Khandeye Talkhe Man Az Gerye GhamAngiZ tAr aStTtTtT