به گزارشتاویار محافظ پارسه ، فناوریPoE که روی بسترHybrid Fiber پیاده سازی شده است، امکان انتقال اطلاعات و توان مصرفی را به طور همزمان و از طریق یک فیبرنوری امکان پذیر می سازد.
این راهکار فناورانه که بیشتر روی بستر مبتنی بر استاندارد IEEE802.3 متداول است،برای مراکزی که امکان تامین کابل برق مجزا در آن ها دشوار است و فواصل بیشتر از 100متر باشد(نظیر دوربین های حفاظتی) و یا انتقال برق مصرفی با دشواری هایی روبرو است، انتخاب بسیار مناسبی است.
لزوم تامین برق تا فاصله دو کیلومتری و در مکان های بیرونی و باز و با درنظرگرفتن مواردی مانند ضدآب بودن تجهیزات، انتخاب های مدیران شبکه را محدود می کند. در نتیجه راهکارهایی که هم از استانداردهای مهم صنعت مانند IP66 پشتیبانی کنند و دارای توان خروجی بالا بین 65تا 120وات باشند و هم در دماهای مختلف و شرایط سخت آب و هوایی کارایی داشته باشند، با استقبال مدیران و کاربران روبرو خواهد شد.
تجهیزات PFE از لول وان که در چند رده مختلف طراحی و تولیدشده اند، پاسخگوی نیازهای فناورانه کاربران و مدیران شبکه هستند. به عنوان نمونه محصول PFE-1001T با دارابودن ورودی فیبرنوری Mbps10/100 و کابل مسی Mbps10/100 امکان انتقال داده ها با سرعت 100مگابیت، قابلیت نصب در کلیه مکانها، قابلیت انتقال توان مصرفی تا دو کیلومتر و امکان کار در دمای 50درجه را نیز داراست.