شرکت پیمان گزاران با سابقه نزدیک به 20 سال طراح و مجری پروژه های حفاظتی و امنیتی در ایران ارائه کننده انواع دوربین مدار بسته از بهترین برندهای جهانی انواع تجهیزات بازرسی ، تجهیزات امنیتی- محصولات حفاظتی و سیستم های بازبینی و شناسائی خطر می باشد.

این شرکت پیشرو در ارائه انواع تجهیزات ایکس ری جهت تصویربرداری بار و کالا - همچنین انواع تجهیزات بازرسی ایکس ری جهت بازبینی کامل افراد ویژه مرزهای خروجی کشور و مکانهای حساس در ایران می باشد.
این تجهیزات از معتبرترین شرکت های تولید کننده در جهان شامل
شرکت Rapiscan و همچنین S3 – Source-it-Security آمریکا
جهت مصرف کنندگان ارائه می شود.

تجهیزات بازرسی ایکس ری جهت کیف و جمدان و بار و بسته های حمل شدنی شامل موارد زیر است :
دستگاههای با ابعاد کوچک جهت بازرسی کیف و وسایل همراه
دستگاههای با ابعاد متوسط جهت بازرسی چمدان و بازرسی بار و کیف های مسافری
دستگاههای با ابعاد بزرگ جهت بازبینی و بازرسی بارهای بزرگ شامل پالت و بسته های بزرگ که در بخش حمل و نقل مورد استفاده قرار می گیرد.
و دستگاههای بسیار بزرگ جهت تصویربرداری از کانتینر و کامیون و تریلر که بصورت کاملا" سفارشی بوده و بر حسب نیاز مصرف کننده ارائه می شود .
در این گروه بهترین و کارآمد ترین دستگاهها سری Gantry می باشند که وسیله نقلیه در سکوی ویژه مستقر شده و گیت بازرسی ایکس ری در زمان بسیار کوتاه از کلیه اقلام تصویربرداری می نماید. ( تصویربرداری از کامیون و تریلر )

تجهیزات بازرسی ایکس ری نیز در مدلهای مختلف شامل انواع گیت های ثابت ایکس ری جهت بازرسی مسافر و بازبینی بدن افراد در مکانهای با حفاظت بسیار بالا ارائه میشود.
گیت مغناطیسی و گیت بازرسی شامل گیت تردد و اسکنرهای مغناطیسی دستی که جهت شناسائی انواع فلزات و جهت بازرسی مسافر و همچنین بازرسی افراد مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله محصولاتی هستند که از معتبرترین و بنام ترین تولیدکنندگان جهانی Rapiscan در ایران ارائه میشود.

ما بسیار مفتخریم تا با ارائه آخرین تکنولوژی مربوط به صنایع حفاظتی و امنیتی در ایران بتوانیم تا جهت بروز کردن این صنعت گامهای مؤثری برداریم .