کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: دقایقی مهمان حرف دل من باش....

مدیر کل سایت

آخرین بازدید
    شنبه ۰۸ اردیبهشت ۹۷ [ ۱۷:۱۶]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 65.0%
    دستاوردها:
    Created Album picturesCreated Blog entryTagger First ClassThree FriendsOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    27
    سپاس ها
    2,982
    سپاس شده 2,503 در 1,241 پست
    حالت من
    Khejalati

دقایقی مهمان حرف دل من باش....

به نام خدا

سلام...
    اول بگم که صحبت هایی که میگم شاید بعضی ها خوششون نیاد ،اما شاید این به این علت هست که نمیخوان بپذیرن؛ من ازشون میخوام یک بار هم که شده به خاطر خودشون این نوشته رو که خوندن در موردش فکر کنن.
    شاید القاب افراطی،تفریطی بهم بدن برام مهم نیست، مهم اینه که من حرف خودم رو زدم و شاید وظیفه خودمو انجام دادم.
    هیچ ادعایی در زمینه اعتقادی و مذهبی و روان شناسی ندارم ،فکر کنین که خواهرتون داره با شما دردو دل میکنه و از نگرانی هاش میگه.

صحبت من با اون برادرها و خواهرهاییِ که با وجود این که میدونن مصرف سیگار و قلیون و مشروبات الکلی و مواد چه ضرری براشون داره اما باز استفاده میکنن.

من دوست ندارم ریه هاتو از دست بدی.
    دوست ندارم آدم بی اراده ای باشی.
    اگر معتاد به مواد که میگفتن انگل جامعه س و الان میگن مصرف کننده س؛ شمایی که سیگار میکشی یا قلیون میکشی ،مشروب استفاده میکنی از نظر این خواهر حقیرت با اون معتاد هیچ فرقی نداری. چون، بی اراده ای چون با یه حرفی مثل (عرضه ی این کار و نداری) ترغیب میشی که انجام بدی.
    چون با دلیل های غیر منطقی مثل مشکلات جامعه، نداشتن تفریح و اینا خودتو "توجیه" راضی به این کار میکنی.

مشکل جامعه یا نه یه مثال کوچیک تر مشکل نداشتن کار با مصرف سیگار و غیره که گفتم حل میشه؟ فردی رو سراغ داری با این کار معجزه کرده باشه و بعد که نخ سیگارش، زغال قلیونش ،بسته ی موادش ،پیک مشروبش تموم شد بگن بیا سر این کار ؟
    یا میگی تفریحِ که اینم یه توجیه، تا حالا شده بگن بیا بریم دست یکی رو بشکنیم واسه تفریح ؟این کارو میکنی؟ خب شما که داری به خودت صدمه میزنی با این تفریحات خب بیا دست یکی رو هم بشکون فرقی نداره که! الان میگی دارم به خودم صدمه میزنم فرقش اینه. نه، مثلا دود سیگار؛ به بدن اطرافیانتم ضرر میرسونه یا تو وقتی داری به خودت صدمه میزنی خانواده خودت رو اطرافیانت رو هم درگیرش میکنی .وقتی مریض بشی کی برات غصه میخوره و تیمار داری میکنه ؟

شما این ها رو مصرف میکنین که شاد و شنگول باشین و در فضا، که اینجا نباشین و نبینین و غصه نداشته باشین ؟
    واقعاً با این ندیدن درست میشه ؟ غم هاتون تموم میشه ؟ با پاک کردن صورت مسأله ،مشکل شما حل میشه ؟نه، خودتم میدونی که نمیشه.

عزیز دلم شما که میگی خدارو قبول دارم خدارو دوست دارم ولی به حرف هایی که برات توسط آخرین پیامبرش قرآن فرستاده ، توسط ائمه انتقال داده عمل نمیکنی چجوری خدارو قبول داری ؟

انقدر خدای مهربون دوست داره که تو قرآنش بهت گفته چکار کنی یا نکنی برات خوبه و بد.

انقدر برای رفع مشکلاتت ذکر و ختم وجود داره که آرامش بگیری و به مقصودت برسی ببین توی احادیث چی برات یادگار گذاشتن.

خودتم میدونی که خدای مهربون منتظرته پس برگرد پیشش.

ممنونم که یکم از وقت با ارزشت رو به من دادی.
    خدا نگهدارت باشه.

خواهرت الناز
    ویرایش توسط دنیای خاموش من : شنبه ۲۹ آذر ۹۳ در ساعت ۰۸:۵۸

..*
    روی لینک تاپیک های زیر کلیک و حتما مطالعه کنید *..

"اطلاعيه و اخبار انجمنها"قوانین انجمن"

Hidden Content

برای جلوگیری از بی نظمی در تاپیک ها لطفا فقط از دکمه سپاس استفاده کنید

هنگام زدن تاپیک دقت کنید تاپیک تکراری نباشد

2. کاربر روبرو از پست مفید دنیای خاموش من سپاس کرده است .

سوشيانس (شنبه ۲۹ آذر ۹۳)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع