شرکت الکترونیکی EverFocus مینی دوربین دام IR ضد خرابکاری سیار 600 TVL EMD 332 را عرضه می کند . این دوربین برای نظارت ویدیویی سیار در تاکسی ، ماشین های پلیس ، صندوق های ترانزیت ها و خودروهایی که نظارت پنهان در یک مکان محدود را دنبال می کنند طراحی شده است .
چون EMD 332 با یک لنز Pinhole در حد سوزن 4/3 میلی متری توکار ساخته شده است ، یک دام سیار کوچک است که کیفیت تصویر با رزولوشن بالای 600 TVL با سنسور 3/1 اینچی سونی HDA DDC II ارائه می کند . اندازه مینی 48X43mm /9 ،1»7 ،1X » این محصول را قادر می سازد که مینی دوربین سیار کار آمدی باشد . Ever Focus می خواست که دوربین های کوچک تری برای کاربران سیار بسازد چون فضا در ماشین های اقتصادی در مقایسه با اتوبوس ها محدود شده است . اندازه EMD 332 نیازهای مشتریانی را برآورد می کند که ماشین های اقتصادی ، خودرو سواری دارای دو صندلی عقب و جلو ،
(sedan) ون و ماشین های تجملی کوچک می رانند . چون دوربین مجهز به یک ضد خرابکاری و محفظه ضد هوا IP 67 است ، طیف گسترده ای از نیازها برای کاربردهای نظارت بیرونی و سیار را برآورده می کند و مکانیک سه محوری منحصر به فرد برای تنظیم زوایای دوربین ، آن را برای نصب در محیط های مختلف مناسب کرده است .
حساسیت فوق بالا استارلایت 1،2 –LUX /F.T00001 که توسط دیافراگم با سرعت کم دیجیتالی ( 32xsens-up) به دست می آید ، چیز دیگری است که مشتریان زمانی که یک مینی دوربین دام سایر را انتخاب می کنند نمی توانند در نظر نگیرند . 10 ال ای دی IR قابلیت دید در شب را تا 33ft/10m (در داخل خانه ) و 16ft/5m (در بیرون ) قادر می سازد که بهتر از اکثر دوربین های سیار در اندازه مینی عمل کند . LED های IR محدوده دید در تاریکی کامل بیشتری زا فارهم کنند که برای رانندگان کاربردی تر است تا تصویر واضح تری را در شبت ثبت کنند . EMD 332 نیز از کاهش نویز سه بعدی ، دیافراگم الکترونیکی خوکار (AES) ، کنترل تقویت خودکار (AGC) ، تعادل سفید خودکار (AWB) پشتیبانی می کند .

منبع :
دوربین مداربسته