نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: چرا هیچکس به فکر دوستای من نیست؟

کاربر سایت

آخرین بازدید
    سه شنبه ۲۳ دی ۹۳ [ ۰۲:۵۱]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 3.0%
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 1 در 1 پست

چرا هیچکس به فکر دوستای من نیست؟

آی آدم ها که در ساحل نشسته شاد و خندانید
    یک نفر در آب دارد می سپارد جان

سلام به تک تک اعضا محترم و دوست داشتنی انجمن پیچک

همیشه سعی کردم به نحوی توجه خیلی ها رو به سمت فاجعه ای جلب کنم که تا این لحظه دیگران کمتر بهش پرداختن و توجه کردن.

برام سوال بزرگی وجود داره. چرا بعضی ها، نسبت به وضعیت وخیم و بحرانی خواننده های لس انجلسی توجه خاصی ندارن؟

چرا نمیتونن اونا رو درک کنن؟ اگه این حس، صرفا حس بی تفاوتی هست من حاضرم تموم تلاش خودمو کنم تا موضوع رو روشن کنم. تا دیگران متوجه بشن این فاجعه داره اتفاق می افته و اخلاقا و وجدانا ما نمیتونیم نسبت بهش بی تفاوت باشیم.

پاره ای مواقع دلم نمی خواد این حرفا رو بزنم و ترجیح می دم همچنان سکوت اختیار کنم شاید بعضی بتونن طی مرور زمان از خواب خرگوشی شون بیدار بشن.

اما نه! هیچ فایده ای نداره. بعضی آنچنان خودشون رو به خواب زدن که امکان بیدار کردن شون وجود نداره. چرا کسی این درد رو نمیفهمه؟ چرا با خودمون تعارف داریم؟ چرا پذیرفتن یک حقیقت واضح و آشکار و مسلم، برا بعضی از ماها خیلی دشوار و غیر ممکن به نظر میاد؟ چرا نمیخوایم حقایق رو به موقع بفهمیم؟

متاسفم که دارم اینو میگم ولی هر کدوم از ما، بابت هر نوع کوتاهی و بی توجهی مون نسبت به وضع وخیم و اسف بار هنرمندان عزیز موسیقی مقیم لس آنجلس، باید هم در این دنیا و هم در اون دنیا پاسخگو باشیم. پس لااقل به خاطر خودمون، به خاطر وجدان و شرف مون، به خاطر ترس و پرهیز از گناه، به خاطر هر اونچه که اسمش شرف و غیرت و انسان دوستی هست، قدمی برا اون عزیزان برداریم.

در جهان باقی، هر کسی با اعمال خودش تنها خواهد بود. روی همین حساب شاید لزومی نداشت این چند خطر آخر رو بنویسم. اما باور بفرمایین من درد خودم رو ندارم. دارم از یه درد بزرگ صحبت میکنم که سال های سال هست کسی نتونسته این "درد" رو درک کنه.

کی می خوایم از خواب غفلت بیدار بشیم؟

2. کاربر روبرو از پست مفید maryam.azadeh سپاس کرده است .

nazgool (سه شنبه ۲۳ دی ۹۳)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع