کانال تلگرام فال و طالع بینی

در تمام بخش ها مدیر فعال ( با سابقه فعالیت در انجمن های دیگر ) می پذیریم ، با ما تماس بگیرید. انجمن پیچک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: معتبر ترین سایت های بیت کوین رایگان .. دارمد بالا . معتبر و پر سود

کاربر سایت

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۱۴ اسفند ۹۳ [ ۱۹:۲۰]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

Icon2008 معتبر ترین سایت های بیت کوین رایگان .. دارمد بالا . معتبر و پر سود

سلام
    چند وقتیه سایتای مختلف بیت کوین را تست میکنم برخی پرداخت نداشتن و وقت و هزینه ام رفت یک تاپیک ایجاد کردم برای اینکه سایتایی که به خودم پرداخت داشته و مطمعن بودن را برای دوستان بزارم که وقت کسی تلف نشه. سایتها براساس درامدی که میدن من چیدمان کردم یعنی سایتی که اول معرفی شده درآمد بالاتری بهتون میده
    با این سایت ها شما عزیزانی که سرور اختصاصی دارین . یا دوست دارین در سایت های خارجی پرداخت داشته باشین یا حتی سایت های ایرانی میتونید روزی جمع کل 1 ساعت هم نمیشه وقت بزارین و کسب درامد مطمعن داشته باشید
    شما ها که هر روز . هر ساعت تو نت هستین .. در این سایت ها ثبت نام کنید و اونا رو در مرورگر پین کنید اینطوری هم مزاحم نمیشن .. اول کد چپچا رو بزنید تا یک ساعت دیگر هیچی نمیخواد و بعد از یک ساعت دوباره همین کار که یک دقیه هم طول نمیکشه و وقتی ازتون گرفته نمیشه اما اخر ماه میبینی که یه مقداری پول داری که اگه نیازت بودت فورا با سایت های ایرانی اونو به ریال تبدیل میکنی اگر هم نخواستی اونو میزاری تا وقتی که نیاز داشتی
    ماشالا هم سایت های ایرانی زیادی وجود دارن برای تبدیل اگه خواستید لینک میدم که خودمم تا الان چند بار باهاش کار کردم
    سایت هایی که ارائه میدم نیز اغلب درآمدشون از طریق نشان دادن تبلیغات و ورود شما به عنوان بازدید کننده هست که بخشی از اونو به شما میدن

برای شروع :
    اول مثل هر پولی که نیاز به جای نگهداری داره باید کیف پول داشته باشید برای اینکار:
    برای درست کردن کیف پول به سایت redirect.php?a=*blockchain.info/wallet/ وارد شید
    1- پس از ورود به سایت بر روی گزینه Wallet در منوی بالای سایت کلیک نمایید.
    2- حالا روی گزینه Create My Free Wallet کلیک نموده و اطلاعات را وارد نمایید
    3- تبریک حساب مجازی بیت کوین ایجاد شد و میتونید باهاش بیت کوین دریافت کنید یا پرداخت داشته باشید
    تمام اطلاعاتشو به دقت بنویسید و نگهداری کنید
    شماره حساب بیت کوین به این صورته مثلا:
    1CM4HrCaaYgQ7mteZJRz7fHqSjzseZXJXa
    با دارا بودن شماره حساب بیت کوین میتونید مثل شماره حساب بانکی به کسی که به شما پرداخت میکنه بدید و برداشت داشته باشید همچنین میتونید با ورود به حسابتون پرداخت نیز داشته باشید ( درصورت تمایل به تبدیل و یا خرید با این واحد پولی)
    بعد ساخت کیف پول از طریق کلیک بر روی عکس بنرها میتونید عضو سایتها بشید و مثل من هم تفریح کنید هم درآمدی بدست آورید

برای عضویت روی عکس زیر کلیک کنید
    پرداختی ها هر یکشنبه
    ...
    سایت فری بیت کوین یکی از معتبر ترین سایت ها و همچنین یکی از سایت های هستش که مبلغ بالای از بیت کوین در هر بار بهتون میده

...
    سایت 777 بیت کوین
    این سایت هم معتبر هستش و هم مبلغی زیادی در هر بار بهتون میده

...
    سایت bitcostars بازم از معتبر ترین ها هستش و اما یه زره ناچیز از هزدو سایت بالاتر کمتر میده
    مهم ترین چیزش اینه که پرداخت داره

....

پرداختی های این سه سایت به حساب کیف پول من

اینو هم بگم طی 2 ماه این مقدار جمع شده
    اولا ازتون خواهش میکنم صبر داشته باشید و بعد پشتکار مطمعن باشید موفق میشد
    ارزوی موفقیت برای همه عزیزان دارم و امیدوارم 1 ماه دیگه به موفقیت های بالا برسید
    ..
    میگن باد اورده را باد میبرد . . . پس نخواین راه هزار شبه را یه شب برین .. برای موفقیت باید تلاش کرد
    موفق باشید عزیزان

دوستان شاید من زیاد نیام اگه مشکلی داشتید در خدمتم
    شماره تماس : 09184613882
    سایت : [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]

کاربر سایت

آخرین بازدید
    پنجشنبه ۳۱ فروردین ۹۶ [ ۱۲:۲۱]
    سطح
    1
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    سپاس ها
    0
    سپاس شده 0 در 0 پست

Icon16 سلام

سلام.خریدار بیت کوین و داگ کوین شما هستمemail: navik68@yahoo.com

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)