ویکی پدیا


فروش کود اوره N 46% ازت (urea 46% PRILLED و Urea GRANULAR 46% ) پریل و گرانول(اوره کشاورزی و اوره صنعتی) برای صادرات در تناژ 100 تن الی50.000 تن و سالیانه و یک پارتی(spot) در اقصی نقاط و بنادر جهان به صورتCFR) CIF ) در بسته بندی و کیسه های 50 کیلویی یا 1 تنی و فله . پرداخت محموله به صورت DL/C وTT نقد و غیره .
تحویل اوره صادراتی ایران در فوب خلیج فارس وبنادر مقاصد.
فروش گوگرد گرانول , پودری و کلوخه 99/99% برای مصرف داخل ایران به صورت فله و برای صادرات .
فروش کود اوره 46 درصد گرانول و پریل درجه یک در کیسه های 50 کیلویی دو جداره جهت صادرات به عراق وافغانستان و تحویل در فوب خلیج فارس و دیگر کشورهای همسایه .
در ضمن قبول تهیه و خرید sgs برای افرادی که کود اوره 46% صادراتی خرید نموده اند را داریم در تناژ 100 تن الی 2000 تن را اماده تهیه sgs برای افراد حقیقی یا شرکتهای ایرانی یا خارجی را به اسم خودشان تهیه مینماییم.
فروش و عرضه و پخش اوره کشاورزی و اوره صنعتی 46% در سطح ایران و مناطق مختلف ایران برای مصارف کشاورزی و صنعتی در در کارخانجات و شرکت های تعاونی در سطح گسترده و با نازلترین قیمت و بدونه واسطه در حداقل فروش 15 تن در متریک تن آماده فروش هستیم.
اوره 46% (گرانول یا پریل) ضایعاتی به صورت فله و با نازلترین قیمت موجود میباشد.
سولفات پتاسیم حاوی 52% پتاس و 18% سولفور که در دمای 20 درجه سانتیگراد حل میشود و دارای رنگ سفید و به حالت جامد میباشد. پتاس در افزایش تولید ، بهبود مقاومت گیاهان در برابرتنشهای محیطی نظیر خشکی ، سرما ، شوری و نیز کاهش بیماری ها و آفات ، باعث بهبودکیفیت محصول و افزایش خاصیت انبارداری آن می گردد. این کود شیمیایی کاملا در آب محلول بوده ، کمبود پتاسیم را جبران نموده و بدلیل وجود سولفات باعث کاهش PH در خاکهای قلیایی می گردد. همچنین این کودشیمیایی باعث حلالیت ریزمغذی های موجود در خاک و جذب آنها توسط گیاهان می گردد.سولفات پتاسیم ( قابل حل در آب )
پتاسیم ( k 2 o ) 52% قابلیت حل در دمای 20 درجه سانتی گراد 4/12 گرم در هر لیتر آب
پتاسیم ( k ) 43% EC ( در 25 درجه سانتی گراد یک گرم در لیتر ) ms-cm 3/1
سولفات ( s ) 18%
قابل توجه خریداران محصولات پتروشیمی در بورس انرژی ایران
به استحضار میرساند محصولات صادراتی ذیل برای صادرات در حال عرضه شدن میباشد . لذا کسانی که تمایل به خرید و ارسال آن به خارج دارنند میتوانیم همکاری خوبی داشته باشیم محصولات شامل موارد زیر میباشد : نفتای صادراتی,گازوئیل آگزومکس,نفت سفید آگزومکس,پروپان,بوتان,ایزول تین,مازوت و نفت کوره ایران برای صادرات به بازارهای خارجی میباشد.

فروش مازوت یا نفت کوره پالایشگاه تهران یا اصفهان به صورت یکجا(پرداخت مبلغ کل کالا) و روزانه (هر روز کاری برای پرداخت 250 الی 300 تن) در حداقل تناژ 10000 تن تحویل در مبدا یا مقصد برای مصارف داخلی با نازلترین قیمت و بی واسطه اماده عقد قرارداد میباشیم

فروش زغال سنگ کنسانتره کک شو ایرانی در قالب 25000 متریک تن برای صادرات اماده تهیه برای خریدار نهایی میباشد.
فروش کود کامل ماکرو گرانوله(NPK) با آنالیز زیر:
ازت فسفر ÷تاسیم روی
15% 8% 15% 1%
کود کامل ماکرو گرانوله درجه یک.

اوره صنعتی. اوره کشاورزی.اوره ضایعاتی(off 3)

خریداران واقعی تماس یا E-mail بزنند
فروش گازوئیل (L2,62) ,(D2, مازوت, جی پی 54,lpg,jp54,LNG) از کشورهای روسیه .فروش کود اوره با پوشش (گوگردی و پلیمری )و (گوگردی تنها )
Scu and pcscu
Sulphur coated urea and polymer coated sulphur coated urea 46% granular
فروش دی آمونیوم فسفات DAP(مشکی یا خاکستری) و نیترات آمونیوم برای مصارف داخلی بدونه مجوز موجود میباشد.
فروش قیر 40/50 و 60/70 و80/100و85/100و...نفت جی و پاسارگاد به صورت فله و بشکه از طریق ....طبق استاندارد بین المللی و ایزو 9001
E-MAIL:Rezamarani90@yahoo.com
Info@alvandbahar.ir
فروش اوره بدون دخالت واسطه ها در امر معامله
ارزانترین قیمت اوره در تناژ بالا و محفوظ بودن سهم
شرکت های معرف و اشخاص حقیقی .
سونات