از ویکی*پدیا، دانشنامهٔ آزاد
برج برودگیت
اطلاعات کلی
مختصات ۵۱.۵۲۱۰۶۸° شمالی ۰.۰۷۹۵۳۳° غربی
آغاز ساخت ۲۰۰۵
تکمیل شدن ۲۰۰۹
هزینه c. £۲۴۰ میلیون
جزئیات فنی
تعداد طبقات ۳۳
مساحت طبقات ۳۹۸٬۲۶۸ فوت*مربع (۳۷٬۰۰۰٫۳ m2)
معمار اسکیدمور، اوینگز و مریل

برج برودگیت یک برج واقع در سیتی لندن، بریتانیا می*باشد. ساخت و ساز این ساختمان ۲۰۰۵ شروع شد و ۲۰۰۹ به پایان رسید. معمار این بنا اسکیدمور، اوینگز و مریل است. مساحت زیربنای آن ۳۹۸٬۲۶۸ فوت*مربع (۳۷٬۰۰۰٫۳ m2)، تعداد طبقاتش ۳۳ است.
برج هرون
از ویکی*پدیا، دانشنامهٔ آزاد
برج هرون
اطلاعات کلی
کاربری تجاری
مکان لندن، بریتانیا
آغاز ساخت ۲۰۰۷
تکمیل شدن ۲۰۱۱
ارتفاع
ارتفاع ۲۳۰ متر (۷۵۵ ft)[۱]
سقف ۲۰۲ متر (۶۶۳ ft)[۲]
جزئیات فنی
تعداد طبقات ۴۶
مساحت طبقات ۴۶۱٬۴۷۸ sq ft (۴۳٬۰۰۰ m2)
طراحی و ساخت
پیمانکار اصلی اسکانسکا
معمار کون پدرسون فاکس
مهندس سازه آروپ

برج هرون، (به انگلیسی: Heron Tower) آسمان*خراش ۴۶ طبقه به ارتفاع ۲۰۲ متر (۶۶۳ ft) و مساحت زیربنای آن ۴۶۱٬۴۷۸ sq ft (۴۳٬۰۰۰ m2)، با کاربری اداری-تجاری است، که در شهر لندن، بریتانیا مستقر می*باشد. پروژه ساخت این ساختمان در سال ۲۰۰۷ آغاز شد و در سال ۲۰۱۱ تکمیل و افتتاح گردید. معمار این ساختمان شرکت کون پدرسون فاکس، مهندس سازه شرکت آروپ و سازنده آن شرکت اسکانسکا بوبرج ۴۲ یک آسمان*خراش واقع در سیتی لندن، بریتانیا می*باشد. ساخت و ساز این ساختمان ۱۹۷۱ شروع شد و ۱۹۸۰ به پایان رسید.

این برج که کاربری آن تجاری می*باشد تعداد طبقاتش ۴۷ و ارتفاع آن ۱۸۳ متر است.
پیناکل یک آسمان*خراش واقع در سیتی لندن، بریتانیا می*باشد. ساخت و ساز این ساختمان سپتامبر ۲۰۰۸ شروع شده*است. معمار این بنا کون پدرسون فاکس است. مساحت زیربنای ۱۴۸٬۷۴۹ m2 (۱٬۶۰۱٬۱۲۰ sq ft) و ارتفاع آن ۲۸۸ متر اسسنت هلنز یک آسمان*خراش واقع در سیتی لندن، بریتانیا می*باشد. ساخت و ساز این ساختمان ۱۹۶۸ شروع شد و ۱۹۶۹ به پایان رسیده است. مساحت زیربنای آن ۵۶٬۰۹۷ m2 (۶۰۳٬۸۲۰ sq ft)، تعداد طبقاتش ۲۸ و ارتفاع آن ۱۱۸ متر استسیتی*پوینت (انگلیسی: CityPoint) یک آسمان*خراش واقع در سیتی لندن، بریتانیا می*باشد. ساخت و ساز این ساختمان در سال ۱۹۶۷ به پایان رسیده است.
این برج که کاربری آن تجاری می*باشد تعداد طبقاتش ۳۵ و ارتفاع آن ۱۲۷ متر است.

شل سنتر، (به انگلیسی: Shell Centre) یا مرکز شل؛ یکی از دو "دفتر مرکزی" شرکت نفتی رویال داچ شل است، که در شهر لندن، بریتانیا مستقر می*باشد. (دفتر دیگر در شهر لاهه قرار دارد) برج شل سنتر، در جاده بلوه*در و در منطقه لندن بارو لمبث، در ساحل جنوبی رودخانه تیمز، در نزدیکی هال کانتی قرار دارد و امروزه در پس زمینه چرخ*وفلک چشم لندن دیده می*شود.


مرکز شل در سال ۱۹۶۱ ساخته شد و طراحی آن، توسط سر هوارد رابرتسون انجام شده است. این برج ۱۰۷ متری، شامل ۲۷ طبقه در سطح (۲۶ طبقه به*اضافه یک نیم*طبقه) و سه طبقه؛ در زیرزمین است. این برج، اولین ساختمان اداری در شهر لندن است، که در زمان خود، ارتفاعش، بیشتر از برج ویکتوریا، از کاخ وست*مینستر بود.[۱] این ساختمان در زمان تکمیل، بزرگترین ساختمان اداری در اروپا محسوب می*شد.[۲]
سونات