[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]

خلاصه:
آیا تاکنون به این فکر کرده اید که کودکتان روزانه به چه چیزهایی فکر می کند؟؟ آیا در مدرسه مشکلاتی دارد؟ تکالیف؟ زورگویی چطور؟؟ خب من با همه ی اینهایی که گفته شد و موارد بسیار دیگری مشکل دارم. امروزه کودکان در هر سنی که هستند در مدرسه و زندگی شان مشکلاتی دارند و برای ابراز آن نیز مشکل دارند.
خب من نمی خواهم بگویم که "کودکان باید هر کاری که می خواهند بکنند" یا "کودکانتان غیر قابل کنترل اند" بلکه با نوشتن این کتاب می خواهم به شما در درک ذهن کودکتان کمک کنم.
خب اجازه بدهید که بگویم من یک کودک هستم، من یک دختر دوازده ساله ام. حالا به من بگویید که وقتی کودکتان کوچکتر بود رویایش چه بود؟؟ملکه شدن؟ راننده ی خودروی مسابقه؟ابرقهرمان؟ خب من در تمام زندگی ام آرز داشتم نویسنده باشم، من عاشق نوشتنم، نظر تان درباره ی اینکه کودکتان به آرزویش برسد چیست؟ مثلا ابر قهرمان.
منظورم فردیست که از ایجاد تغییر نمی هراسد. یعنی کسی که از بهره بردن و استفاده از فرصت های موجود هراسی ندارد.
آیا کودکتان مشکلی دارد که فکر می کنید مانع ایجاد تغییر و حرکت به جلویش می شود؟ شاید یک زورگو در مدرسه. خب نمی خواهم دروغ بگویم چون خودم در مدرسه یک زورگو بودم، برخلاف چیزی که به نظر می رسد جالب نیست و من وقتی که زور گویی می کردم فهمیدم که فقط کاری می کردم که خودم حس بهتری داشته باشم. به شما توصیه می کنم که به کودکانتان یاد بدهید که بهتر ازین حرفها هستند، این باعث پیشگری از آن کار می شود.
قضیه دیگر این است که من همیشه می خواستم کسی را چه معلم ها،چه زورگوها،چه همکلاسی ها یا هر کس دیگری را تحت تاثیر قرار دهم و در واقع توجهش را جلب نمایم.

برای مطالعه کتاب به لینک زیر سری بزنید.....
[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید | عضویت]